brabantia markasını bilen var mı?

ozo_ank

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
83
0
Merhaba arkadaşlar, Brabantia markasının kaliteli olduğunu duydum. çeyiz hazırlıkları içerisindeyim. ankarada jumbo mağazasında sadece çöp kutusunu gördüm ama tencereleri yoktu ve Türkiyede çok pahalıymış. Ancak Kıbrısta gümrükten falan bişekilde baya ucuza alınabiliyormuş.Bilgisi olan varsa yardımcı olursanız sevinirim..turkbayragi

söylediğn marka benimde baktıklarım arasında. bende 'en kaliteli çelik markası' diye başlık açmıştım,bende iyi bişeyler arıyorum..Brabantia yı YKM de görüp sormuştum,ordaki çocuk bana çok iyi demişti.sanırım 50 yıl mı ne garantisi varmış.hem dediğim gibi şu mıknatız olayını beraber yaptık.yapışmadı. baya bi pahalı ama... bildiğim kadarıyla da tencere ve değişik kutuları var.çok fazla ürünü yok.tencere takımı da sanırım 450 civarıydı..umarım yardmcı olmuştur....

Merhabalar brabantia nın çöp kutusunu kullandım.Harika bir marka düşünmeden alın derim.

Teşekkür ederim..Kıbrıs'ta ucuza bulma imkanı var diye duymuştum bilginiz var mı?

merhaba,ben brabantia marka tencere setini,çöp kutusunu ,baharatlığını(ek olarak özel bisküvi kutusu nemlenmeyi önleyici)kepçe setini kıbrıs'tan ceyizim için almıştım.fakat hala bekar olduğum için kullanamıyorum:)annemde aynılarından kendine aldı o şimdi kullanıyor ve cok memnun.üstelik ozo_ank arkadasın dediği gibi türkiyedeki fiyatına göre gayet uygun almıştık.yalnız orda tsk mensubu olanlara gümrük indirimiyle geldiği için bukadar uygun fiyata alınabiliyor.yoksa siviller için gümrükten gecirmek mümkün değil.benim babam asker olduğu için orda 2 sene görev yaptı annem de almıştı.eğer orda tanıdığınız tsk mensubu varsa belki aldırabilirsiniz ..belki bi faydam olur diye yazayım dedim...

bende çeyizim için ekmeklik, baharat tekımı, 3 boy kavanoz, pataes ve kabak soyacağı ve hatırlayamadığım bir kaç parça bişey aldımm

kullanamadım tabi o ayrı ama etrafımdaki insanlar memnunn

bende baharatlık ekmek sepeti ve tuzluklarını aldım çokta memnunum , internetten aldım hemde %50 daha ucuza sende araştır ve internetten al canım...

Merhaba arkadaşlar, Brabantia markasının kaliteli olduğunu duydum. çeyiz hazırlıkları içerisindeyim. ankarada jumbo mağazasında sadece çöp kutusunu gördüm ama tencereleri yoktu ve Türkiyede çok pahalıymış. Ancak Kıbrısta gümrükten falan bişekilde baya ucuza alınabiliyormuş.Bilgisi olan varsa yardımcı olursanız sevinirim..turkbayragi

arkdslr gümrükten ucuza alınan mallara fazla güvenmeyin derim.bir gümrükde çalışan biri olarak tasrif etmem.çünkü ortalıkda bu aralar bayaı bi şeyler dolaşıyor ihraç fazlası ondan ucuz falan dıye kalitesi düşük onların.aldanmayın derim.erkek arkadaşımın söylediği bişey e ilk defa katılıyorum...UCUZ MAL ALICAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM... çok pahalı markalarda aşırı ucuzluk varsa 2 kere düşünün almadan önce derim.

hanımlar merhaba :80:

uzun suredir bu markadan bi set yaptırıyım diyodum google da aratınca buraya gordum hanımlar ben bir kac siteye baktım fiyatlar yaklasık şöle link veremedim site izin vermedigden :KK4: ama fiyatları yazdım

evmanya die bir sitede
116 TL

tantitoni die bi sitede 119 TL

gittigidiyorda da 85 TL

bu sitelerden alısveris yapan var mı ?
en ucuzu alttaki ama ben daha once gittigidiyordan hiç alısverıs yapmadım guvenemiyorum birde bunların sahtesi olabilir mi nie bu kadar arada fark var cok kararsızım yaaa pahalı da almak istemiyorum lutfen yardım :KK25:

limango'da ya da markafoni'de gördüm, bu sitelerde bayaa bi indirimde oluyor ama yine de pahalı bi marka.

bernardo mağazasında görmüştüm sarmısak ezeceğini bu markanın.ama ''made in prc''.yani çin üretimi.kullananlar varsa üretim yerleri sizinkilerin de çin mi acaba.

kızlar bu marka markafoni.de indirime girmiş bilginiz olsun..
bi de şunu söylemek istiyorum çin.de üretilen her şey kötü değil. kaliteli olanları var. çinde üretilmesinin nedeni maliyetinin ucuza gelmesi. bi aile dostumuz böyle anlatmıştı bana onun yalancısıyım:KK23:

Bende bu markayı çok begeniyorum ekmek kutusunu ve bahartlığını almak istiyorum ama en uygun nerden alabilirim

ben de brabantianın bu ürünlrini yeni aldım internetten, gerçekten çok övüyorlar bu markayı umarım hüsrana uğramam

Eklentiler

• $BRA-400285[1].jpg
    $BRA-400285[1].jpg
    14,3 KB · Görüntüleme: 46
  • $BRA-400667[1].jpg
    $BRA-400667[1].jpg
    16,6 KB · Görüntüleme: 51
  • $BRA_400568_01[1].jpg
    $BRA_400568_01[1].jpg
    12,3 KB · Görüntüleme: 37
Son düzenleme:
Arkadaşlar ben de markafoniden 4 lü kavanoz takımını aldın indirimle gerçekten kaliteli bir marka olduğunu biliyorum. Bence kesinlikle markafoni, limango, evim.net gibi siteleri takip et belirli zamanlarda indirime giriyor. 110 lira olan baharat takımı 73 TL ye düşmüştü. Benim aldığım set 180 den 110 TL ye düşmüştü.

bende baharatlık ekmek sepeti ve tuzluklarını aldım çokta memnunum , internetten aldım hemde %50 daha ucuza sende araştır ve internetten al canım...

Canım ben de kavanozlarını aldım takım olması açısından baharat takımını da almak istiyorum ama hangi siteden nereden almalıyım sence ucuza getirebilmek için

ben de brabantianın çaydanlığını aldım ama çeyizime aldığım için henüz kullanmadım. tantitoni'nin internet sitesin den almıştım güvenilir bir site bence, sorunsuz elime ulaşmıştı. sahte olmasına da ihtimal vermiyorum sonuçta tantitoni de gerçek mağazaları olan yaygın bir marka esse ya da bernardo gibi. kutudan garanti belgesi (20 yıl) vs. herşeyi tam çıktı.

X