Saç Kesim Şekilleri Braun Satin Hair Saç Düzleştirici acil yardım!!!!

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

enigma_33

Nirvana
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2007
714
26
arkadaşlar 2 gün önce rowenta nın elit 8 saç setini aldım düzleştiricisi felaket çok pişman olum biliyorsunuz ki kişisel bakım ürünlerinde iade yok.
şimdi yapyığım tüm araştırmalar sonucunda Braun ESW Satin Hair 5 Multistyler 2in1 Saç Düzleştirici ve Şekillendirici ve braun es 3 arasında kaldım lütfen yardım edin bu gün akşama kadar alıcam artık fiyatın hiç önemi yok yeter ki iyi olsun.

evet bu platformda es 2 yi bir çok kişi önermiş ama onun üzerine 5 de çıktı o yüzden yardımınıza ihtiyacım var.
saçlarım kalın telli ve sık dalgalı jöleleyince kıvırcık oluyor o yüzden yardım bekliyorum boyalı saçlarım var bal köpüğü renginde...
herkese çok teşekkür ediyorum öpüldünüz...

Yaklasık 2 yıldır Braun es3'u sık sık kullanıyorum.
Zamanla tabanında ki seramiginde soyulmalar meydana geldı.
En kısa zamanda bende yenı bır duzlestırıcı almayı dusunuyorum.
Tercihim yine Braun olacak, yeni ust bi model cıkmıs muhtemelen onu alırım.

Ben braun'dan memnun kalmadim, elektriklenmeyi onluyo falan diyolardi hicde oyle degl yani en azindan bende oyle olmadi

braun satin hair aldım yaklaşık 1,5 yıl oldu oldukça memnunum..saçlarımı olabildiğince az kırıyor ve muhteşem düzleştiriyor..her saç düzleştirmemden sonra pamuk ile özenle temizliyorum..arkadaşlarımın diğer markalarınıda onların saçlarını düzleştirirken görmüş oldum ama sonuç bir felaket neredeyse saçların hepsi kırık olarak yere döküldü..ben çok memnunum, kullanım koşullarına bağlı kalındığı süre zarfında saçların çok kıvırcık olmasına ve diplerinde küçük küçük saçlarım olmasına ragmen istediğim sonucu rahatlıkla alıyorum..

X