Saç Şekillendiriciler Braun Satin Hair Saç düzleştiricisi

fataldanger

Guru
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
4.464
1.060
Arkadaşlar braun satin hair saç düzleştiricisi alacağım ama iki model arasında kaldım bir türlü karar veremiyorum. Bir tanesi braun satin hair 5 ST550, diğeri ise braun satin hair 5 St510. Hangisini alacağıma bir türlü karar veremiyorum. Lütfen yardımcı olur musunuz hangisi iyidir o_O

Braunda sikinti yasamazsin saniyorum. 5-6 yildir sorunsuz kullaniyorum her gun.
Bende braun satin hair 7 iontec var. Bahsettigin seriyi bilmiyorum ama kotu degildir kanaatimce.
Gule gule kullan simdiden 👍

Braunda sikinti yasamazsin saniyorum. 5-6 yildir sorunsuz kullaniyorum her gun.
Bende braun satin hair 7 iontec var. Bahsettigin seriyi bilmiyorum ama kotu degildir kanaatimce.
Gule gule kullan simdiden 👍

teşekkür ederim. braun satin hair 7 iontec çok övülmüş her yerde fakat o benim öğrenci bütçemi aşıyor, fazla pahalı. anneme aldıracağım için annem 300e 400e almaz. bu benim dediğim modeller 230 lira falan. ama hangisi daha iyidir onu bilmiyorum, kullananlar yorum yapsa keşke o_O

6-braun-satin-hair-7-st780-straightener-packaging.jpg

Benim 5 senedir her gün kullandığım bu... tık demedi şimdiye kadar cookkkk memnunum tavsiye edeeim

Anladim canım, seri 5 de olsa kötü olacağını sanmıyorum hangisi icine sindiyse onu al.. ikisi arasinda pek fark olacağını sanmıyorum
Öncelikle çok teşekkür ederim. Fakat bu 7 olanı, yani fiyatı yüksek olanı. Ben satin hair 5 serisindeki iki model arasında kararsız kaldım. Bu düzleştirici çok iyi fakat pahalı olduğu için alamam.

St 5 550 kullanıyorum ilk çıktığı zamanlarda aldm memnunum ama diğerini 510 olanını bilmiyorum o yüzden hangisi daha iyidir bilmiyorum ama braun iyidir

X