Saç Bakım Ürünleri Brezilya fönü i.in keratin almak isteyen var mı?

tamam bitanem ben herkese yazarım akşam özelden kredi kartıma yatırırsınız hem eft havale masrafınızda olmaz çok öpüyorum yaşasın çok sevinçliyim sonunda asi saçlarımdan kurtulucam bu arada sen kendinmi yaptın evde birde zahmet olmayacaksa resim var mı ekler misin?

Tatlım mesaj kutun dolu,meaj atamıyorum sana :26:

kızlar daha önce balıkla ortak keratınden kullananlarda var aranızda sımdı kullanacagınızıda kıyaslayabıleceksınız halıyle.memnun kalırsanız artık ıhtıyac oldukca kendımızalırız boyle malum balıkcım artık bulasmıyor bu ıslere kendı ısımızı kendımız halledıcez:KK1:

kızlar daha önce balıkla ortak keratınden kullananlarda var aranızda sımdı kullanacagınızıda kıyaslayabıleceksınız halıyle.memnun kalırsanız artık ıhtıyac oldukca kendımızalırız boyle malum balıkcım artık bulasmıyor bu ıslere kendı ısımızı kendımız halledıcez:KK1:

Biz balığın kullandığı keratinden alacağız canım :KK34:

kızlar keratin alacağım kişiyle görüştüm keratine zam gelmiş ama daha önce görüştüğüm için aynı fiyattan verecek sağolsun bende ucuzken alayım diyorum şimdi ben ve 3 kişi var alacak 3 kişi daha bulursam ben 500 ml almayı düşünüyorum ilgilenen varsa acele etsin derim ptesi alacağım çünkü

kızlar keratin alacağım kişiyle görüştüm keratine zam gelmiş ama daha önce görüştüğüm için aynı fiyattan verecek sağolsun bende ucuzken alayım diyorum şimdi ben ve 3 kişi var alacak 3 kişi daha bulursam ben 500 ml almayı düşünüyorum ilgilenen varsa acele etsin derim ptesi alacağım çünkü

aa valla sağolsun :)
canım keratin açıldıktan sonra ne kadar süreyle kullanılıyor? Bi' de sodyum arındıcı şampuanım da yok benim, sen ne kullanacaksın?

Listeye beni de yaz tatlım. 500 lük istiyorum bende.

tmm canım seni yazdım 1 kişi kaldı 250 ml almak isteyen varsa bana ulaşsın kızlar

aa valla sağolsun :)
canım keratin açıldıktan sonra ne kadar süreyle kullanılıyor? Bi' de sodyum arındıcı şampuanım da yok benim, sen ne kullanacaksın?

canım ben yeni aldım sana özelden mesaj atarım linkini hem çok uygun hemde kullanan arkadaşlar çok memnun keratin açıldığı tarihten itibaren 12 ay kullanılıyormuş bitanem o zamana kalmaz sanırım:)

canım ben yeni aldım sana özelden mesaj atarım linkini hem çok uygun hemde kullanan arkadaşlar çok memnun keratin açıldığı tarihten itibaren 12 ay kullanılıyormuş bitanem o zamana kalmaz sanırım:)

ay çok iyi olur valla :) çok heyecanlıyım ya ben :KK1:

e o zaman cok ıyı canım guvendeyız desene:KK1:

tatlım benım suan keratınım var ama bıtınce tekrar almak ıstıyorum rıca etsem nerden kımden aldıgını ozelden yazarmısın bendede dursun bız sülale içndede 4 kısıye tamamlayıp alacagızda:KK1::KK1:

ben de almak istiyorum 250 lik ama sanırım geç kalmışım :KK43:

kızlar keratin öncesi hangi şampuanı kullanmayı düşünüyorsunuz?
ben aynın markanın şampuanını mı alsam yoksa nude alsam karar veremedim.
Sizce hangisini alayım ?

kızlar keratin öncesi hangi şampuanı kullanmayı düşünüyorsunuz?
ben aynın markanın şampuanını mı alsam yoksa nude alsam karar veremedim.
Sizce hangisini alayım ?

canım arındırıcı şampuandan bahsediyorsun kılıçbalığına sordum gerek yok sülfatsız şampuan aynı işi görüyormuş diğer konudadada ben doa aldım bugün gelecek fiyatıda çok uygun kullananlarda çok memnun cnm

canım arındırıcı şampuandan bahsediyorsun kılıçbalığına sordum gerek yok sülfatsız şampuan aynı işi görüyormuş diğer konudadada ben doa aldım bugün gelecek fiyatıda çok uygun kullananlarda çok memnun cnm

madem herkes memnun ben de doa alayım..sanırım internetten satış yapıyorlar değil mi?

A&S mesaj gönderme hakkım yok şuan malesef :KK43: sen bana mailini mesajla gönderirsen sevinirim. almak istiyorum

X