Hediyeye tepki

Yine de hem hediye verip hem üstüne bir ton kavga çıkartmanız çok yersiz. Çocuk bir hataliysa siz dokuz hatalisiniz bence.
Yine iyi kalpli bir cocukmus ki suyunuza gitmiş, onca tribinizi çekmiş.
Ben olsam 'rica ediyorum bana aldığın son hediye olsun' derdim
haklı olduğun yerler var yengeçcim ama telefonu açar açmaz ilk cümlesi ''faturayı bilerek koydurdun dimi ehe'' mi olmalıydı? o_O

hadi diyelim oldu, sonrasında ''şaka bir yana,teşekkür ederim canım çok beğendim'' dese de kabuldü bence..

yani hiç sevindiğini belli etmeyip gır gır yaptığı için üzülmüş konu sahibi bence. yoksa teşekkür beklemek değil mesele.
hani aldığım hediyenin onun için bir anlamı yok mu,keşke biraz mutlu olduğunu görseydim diye düşündü bence o_O

Bir erkek alınan hediyeye, yapılan fedakarlığa çekingen tepki veriyorsa hisleri konusunda şüpheleri olabilir. Bunu normal erkek arkadaşlarımda çok gördüm. Kendinden emin olmadıkları için karşılarındaki kişinin sevgisinin şiddetinden çekiniyorlar.

Fatura kısmına çok takılmadım aslında. Sadece bir teşekkür beklemiştim.

1200 lira 🙄

Aslında düşündüm çok mu beklentiye girdim diye ama kendimden yola çıkarak düşündüm. Ben olsam bir ararım teşekkür ederdim
Sevgiliye 1200 liralık saat mi alınır? Ben olsam ben de teşekkür edemem. Belki onun karşılık verecek durumu yok. Karşılık vermese de kötü hissedecek yani biraz kantarın topuzu kaçmış.

Önce teşekkür edip daha sonra fatura gavarası yapmış olsa birlikte gülerdiniz.. Ama yaptığı tam bir odunluk olmuş ben sizin kırılmanızı normal buldum.. Keşke boşuna masraf yapmasaydınız.. Ama benim anlamadığım nokta hediyelere fatura koymuyorlar ki.. Böyle bir saçmalığı nasıl yaptılar e fatura diye birşey var.. Bende eşime öyle çok hediyeler alıp vermişliğim var hiçbirinde fatura falan olmazdı şaşırdım yani..

Kusura bakmayın da öküzmüş bildiğin. Hiç mi adap, görgü bilmiyor. Edecegi bir teşekkür. Bunun beklentiyle ne alakasi var. Kime ne hediye alirsaniz alin karsiliginda tesekkur ederim bile diyemiyorsa ..burdaki olay hediyeye özel ilgi degil ki. Onu düşünmüş birşeyler için çabalamışsınız, hediye eline ulasinca onun mutluluğuyla mutlu olmak istemissiniz, adam bide sadece dalga geçiyor. Hâlâ şaka yaptım canikom diyeceğine tesekkur ederim canım desene odun.

X