Saç Bakım Ürünleri Brezilya fönü i.in keratin almak isteyen var mı?

elimde hala keratin kalıyor almak isteyen varsa bana özelden ulşasın

kızlar 2 litre keratin aldım biliyorsunuz
gelelim paylaşımlara
new_day 500 ml parasını yatırdı
sevvalcicek 250 ml parasını yatırdı
elizabeth_bath 250 ml parasını yatırdı
elenor24 250 ml özelden mesaj attım cevap alamadım son bir kere daha mesaj atıcam cevap gelmezse başkasına satıcam yada kendim alıcam
exi 250 ml
LEYLA10 250 ml
ve ben deniz 250 ml

gelelim paylaşımlara
elenor24 250 ml özelden mesaj attım cevap alamadım son bir kere daha mesaj atıcam cevap gelmezse başkasına satıcam yada kendim alıcam
exi 250 ml
LEYLA10 250 ml parasını yatırdı
ve ben deniz 250 ml

son durum budur kızlar

Canım tekrardan merhaba 14 şubat günü parayı hesabına yatırdım sana dün mesaj yazıcaktım,unuttum kusura bakma.

gelelim paylaşımlara
elenor24 250 ml ödemeyi yapmış ancak haber verememiş:)
exi 250 ml
LEYLA10 250 ml
ve ben deniz 250 ml

sondurum bu bir arakadaşımız kaldı oda yatırmıştır muhtemel ayy çok heyecanlıyım bakalım önce kim yapacak sonuçlar nasıl olacak

Canım tekrardan merhaba 14 şubat günü parayı hesabına yatırdım sana dün mesaj yazıcaktım,unuttum kusura bakma.

önemli değil bitanem ben hesabı kontrol edemedim ondan bilgim yoktu eline sağlık

canım nerden kimden aldığını bana da msj atabilir misin sakıncası yoksa? bizim ailede de dört tane uzun saçlı hatun olunca 1 lt yi tümden alsak yeridir:KK1:

bende almak istiyorum yalnız... beraber alırsak paylaşım nasıl olcak yani 250ml nasıl gönderiicek hangi marka daha ii burdan alanlar sonuçlarını buraya yazarsa bizde ona göre alalım..

bende almak istiyorum yalnız... beraber alırsak paylaşım nasıl olcak yani 250ml nasıl gönderiicek hangi marka daha ii burdan alanlar sonuçlarını buraya yazarsa bizde ona göre alalım..

canım üzgünüm ki aldığım 2 lt keratininde dağılımı yapıldı arkadaşlarım paralarını yatırdı salı günüde gönderimlerini yapıcam markası style daha önce kullanan arkadaşlar çok memnun bu konunun piri ve benim yapmama vesile olan kılıçbalığı mda onayladı içinde kansorejen bir madde yokmuş paylaşıma gelince bana gelecek ürünler yarım litrelik su şişelerinde göndericem 5 10 ml fazla eksik(ki ben kendi payımdan kısar yine eksik değil fazla koyarım) o kadarına güvendi arkadaşlar sağolsun durum bu cnm

A&S canım msjını aldım ama özel msj yazm hakkım olmaıdığı için burdan teşekkür edeyim dedim :KK16: ben senden haber bekleyeceğim o zaman canım çok sağol şimdiden :KK49:

A&S canım msjını aldım ama özel msj yazm hakkım olmaıdığı için burdan teşekkür edeyim dedim :KK16: ben senden haber bekleyeceğim o zaman canım çok sağol şimdiden :KK49:

rica ederim cnm benim ben haber vericem sana

canım üzgünüm ki aldığım 2 lt keratininde dağılımı yapıldı arkadaşlarım paralarını yatırdı salı günüde gönderimlerini yapıcam markası style daha önce kullanan arkadaşlar çok memnun bu konunun piri ve benim yapmama vesile olan kılıçbalığı mda onayladı içinde kansorejen bir madde yokmuş paylaşıma gelince bana gelecek ürünler yarım litrelik su şişelerinde göndericem 5 10 ml fazla eksik(ki ben kendi payımdan kısar yine eksik değil fazla koyarım) o kadarına güvendi arkadaşlar sağolsun durum bu cnm

hımmm.. A&S peki sülfatsız şampuan ve sonrası için kullanılacak bakım kremi için ne önerirsin? En Büyük KK

hımmm.. A&S peki sülfatsız şampuan ve sonrası için kullanılacak bakım kremi için ne önerirsin? En Büyük KK

canım bu konuda bir kaç şampuan var ama ben hem ucuz hemde firmanın güvenirliği olduğunu düşündüğüm için doa marka aldım gerçekten doğal şeyler satıyor internet sitesini incele derim ben yağlardanda aldım toplam 30 tl tuttu 1 tane krem bir tanede ahşap tarak göndermişlerdi gerçekten müthiş ilgili bir firma

teşekkür ederim.. :) siteyi inceledim fiyatlar gayet uygunmuş.. peki sizin aldığınız style marka ürünü ben nerden temin edebilirim.. birde ürünün resmi var mı acaba?

A&S merhaba bana özelden mesaj atmışsın,daha yeni okuyabildim,adres bilgilerini ve tlf numarasını e-mail adresine attım.En kısa zamanda bana cevap yazarsan sevinirim.:KK1:

merhaba benim msj sayım dolmadığı için özelden iletişime geçemiyorum fakat bu ürüne çok ihtiyacım war lütfen bana yardımcı olun nereden alıyorsunuz.....

kızlar keratinler dün geldi ve hemen kargoladım size fazla kargo ücreti tutmasın diye ablamın adına indirim kodlarıyla yolladım sadece 6 lira vereceksiiz ama gerizekalı kargocular dün kodları girememişler ve dağıtım bugüne kaldı ancak cuma elinizde olacak kusura bakmayın dağıtımı yaparken elimden geldiğince adil olmaya çalıştım vallahi fazla fazla koydum bana 250 ml kalmamıştır en yakın zamanda yine almam gerekecek benim hakkım geçtiyse helal olsun sizde helal edin ne olur..
bu arada bugün cesaret edersem yapıyorum keratini

bi dahaki alımda bende aranıza katılmak istiyorum kıbrısta yaşıyorum we burda bulamadım. umarım en yakın zaman da tekrar alırsınız....
artık sabredemiyorum walla saçlarımı şekle sokmak için bi saat uğraşmaktan yoruldum.
yapmaya başlayan herkese sabır diliyorum we güzel bakımlı saçlarınızın keyfini çıkartmanızı diliyorum :)

kızlar keratinler dün geldi ve hemen kargoladım size fazla kargo ücreti tutmasın diye ablamın adına indirim kodlarıyla yolladım sadece 6 lira vereceksiiz ama gerizekalı kargocular dün kodları girememişler ve dağıtım bugüne kaldı ancak cuma elinizde olacak kusura bakmayın dağıtımı yaparken elimden geldiğince adil olmaya çalıştım vallahi fazla fazla koydum bana 250 ml kalmamıştır en yakın zamanda yine almam gerekecek benim hakkım geçtiyse helal olsun sizde helal edin ne olur..

helal olsun, ne demek öyle konuşma, hem asıl sen helal et hakkını o kadar uğraştın bi de indirim kodunu düşünmüşsün. çook teşekkür ederim :) sonuçlarını da paylaş bizimle olur mu? çook merak ediyorumm..

helal olsun, ne demek öyle konuşma, hem asıl sen helal et hakkını o kadar uğraştın bi de indirim kodunu düşünmüşsün. çook teşekkür ederim :) sonuçlarını da paylaş bizimle olur mu? çook merak ediyorumm..

kızlar bi cesaret keratini yaptım tak başıma zor oldu baya sonuç şimdilik mükemmel inş yıkayıncada böyle olur

Canım, ne demek..helal olsun tabi..
bizim için emek verip tek tek kargoladın, uğraştın..
sen de hakkını helal et olur mu?
çok merak ediyorum ve heyecanlanıyorum ben de..
sonuçu bizimle paylaşmayı unutma tamam mı?

X