Saç Bakım Ürünleri Brezilya fönü yardım ?

Tugce035

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2015
56
6
31
Arkadaşlar saçlarım 7-8 cm uzunlukta ve brezilya fönü yaptırmak istiyorum. Sizce uzunluk yeterli mi ? KılıcBalıgı 'nın konusunu okumaya calistim fakat cok fazla yazı var. Bana alacağım malzemeler hakkında bilgi verir misiniz ?

Sac rengim sarı

arkadaşlar bundan 2 hafta once brezılya fonu yaptırdım.. Saclarım mahvoldu. Uzman bır kuaföre yaptırın saclarınızı. cunku her kuaförün yapacağı ıs degıl. ısı ayarını yapamıyolar. suan tum saclarım yanık..
benım saclarım zaten duz. amacım bakım olsun daha güzel uzasındı ( saclarım boyalı bu arada hafıf yıpranmışlık vardı) keratın yuklemesıyle bebek gıbı olacak dedı kuaför.. gıden para umrumda degıl cok uzuldum sacım mahvoldu.. kestırdım sımdı kısacık.. argan yağları bakım maskelerı vs kullanarak kısacık kut sacımı duzzeltmeye çalışıyorum uzasın ıstıyorum :KK43: cok ama cok pısmanım.. kuaföre de tovbelıyım ıslem yaptrmıcam artık. ıyı kotu :S

arkadaşlar bundan 2 hafta once brezılya fonu yaptırdım.. Saclarım mahvoldu. Uzman bır kuaföre yaptırın saclarınızı. cunku her kuaförün yapacağı ıs degıl. ısı ayarını yapamıyolar. suan tum saclarım yanık..
benım saclarım zaten duz. amacım bakım olsun daha güzel uzasındı ( saclarım boyalı bu arada hafıf yıpranmışlık vardı) keratın yuklemesıyle bebek gıbı olacak dedı kuaför.. gıden para umrumda degıl cok uzuldum sacım mahvoldu.. kestırdım sımdı kısacık.. argan yağları bakım maskelerı vs kullanarak kısacık kut sacımı duzzeltmeye çalışıyorum uzasın ıstıyorum :KK43: cok ama cok pısmanım.. kuaföre de tovbelıyım ıslem yaptrmıcam artık. ıyı kotu :S

Üzüldüm canım, ama bunu evde bile yapan dolu insan var bu sitede zor biseye benzemiyo

Üzüldüm canım, ama bunu evde bile yapan dolu insan var bu sitede zor biseye benzemiyo

aslına bakarsan benım tek amacım bakım yaptırıp sacımın nem dengesını sağlamaktı.. duzlestırmek degıl. o urunlerı sadece surup 3 gun ıstenılenlerı yaptığımızda (saca su degdırmemek yada beklemek gıbı vs.) zaten bakım olacakmış. Benım 'akıllı kuafor' ınatla duzlestırmeye calıstı. fönler duzlestırıcıler.. aslında sabıt herkese uyguladığı sıcaklık derecesını kullandım dedı . ama tabıkı sacın altyapısı farklı herkesın. bu kımyasal bır ıslemnıhayetınde. Sacınız nasıl bır sonuç verecek yada o ısıyı kaldırabilecek mı ıste bunu kestirmekse uzman bır kuaförün işi.. Boyama, renk açtırma, röfle, fön, maşa.. kuaförde yapılan her ne varsa artık herseye karsıyım. ( brezılya fonu en güzel bakımdır keratın yuklemesıdır dedıler yaptırdım. yararlı denılen sey bıle böyle zarar verıyorsa ....... ınanın işin içine kımyasal maddeler gırdı mı iş bitiyor. ben tövbe ettim. saçlarım hem yanık hem dökülüyor.. O kuaföriyse Allaha havale edıyorum.. mılletın dını ımanı para olmuş::::KK61:

sunu da belırtmek ısterım kı sacım duz falan olmadı.. cunku yanık bır sac asla sekıl almıyor... 1 hafta oldu kestırdım kecı gıbı dolaşıyorum ortalıklarda sımdı:KK70: illa da yaptırmak ıstıyorum dıyosanız ; sacınız doğalsa boyasızsa ve kalın tellıyse önerırım. o da gerçekten uzman bırısı olmalı...

sunu da belırtmek ısterım kı sacım duz falan olmadı.. cunku yanık bır sac asla sekıl almıyor... 1 hafta oldu kestırdım kecı gıbı dolaşıyorum ortalıklarda sımdı:KK70: illa da yaptırmak ıstıyorum dıyosanız ; sacınız doğalsa boyasızsa ve kalın tellıyse önerırım. o da gerçekten uzman bırısı olmalı...

Tavsiyelerin icin tesekkur ederim tatlım duruma gore bakicam

Arkadaşlar saçlarım 7-8 cm uzunlukta ve brezilya fönü yaptırmak istiyorum. Sizce uzunluk yeterli mi ? KılıcBalıgı 'nın konusunu okumaya calistim fakat cok fazla yazı var. Bana alacağım malzemeler hakkında bilgi verir misiniz ?

Sac rengim sarı
Bende yeni yaptırdım daha dun yıkandı brezilyadan sonra ve sonuc nukemmeldi urun bioceratin le yaptılar cok memnunum suan

Arkadaşlar 9-10 cm saclarim var, erkek saci gibi yani. Brezilya fonuny yapabilir miyim ki ? Sac uzunluğum yeter mi ? Bide sac duzlestiricim en fazla 200 dereceye kadar cikiyor. Yeterli olur mubu ısı ? ( saçlarim ince telli )

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    114,5 KB · Görüntüleme: 139

Sac rengim sarı
Kısa saçlı erkeklere dahi yaptıklarına göre size de yapılabilir sanırım.

Kötü bir kuaföre denk gelmişsin yazık etmiş. Şikayet bile edebilirsin süreci araştırıp.

X