Saç Bakım Ürünleri Brillanthair Saç Serumu

merveu28

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2017
1
0
38
Merhaba arkadaşlar brillanthair hakkında bilgi vericek arkadaşlar var mı ?

Kullanmak istiyorum ama çok tereddütte kaldım çok kullanmak istiyorum ama çekiniyorum bilgisi olan arkadaşlar varsa bana yardımcı olabilirmi lütfen o_Oo_Oo_O

ben kullandım 3 aylık paketten gayet güzel ve işe yarıyor 2 gün geç geldi ama elime ulaştı 35 gündeyim şuan baya parlak ve dolgun saçlara sahibim denemelisin bence denemezsen anlayamazsın :)

Kullanmak istiyorum ama çok tereddütte kaldım çok kullanmak istiyorum ama çekiniyorum bilgisi olan arkadaşlar varsa bana yardımcı olabilirmi lütfen o_Oo_Oo_O
merhaba bende bu ürünü tereddütle almiştim ama şuan çok memnunum az önce 7 adet sadece yag siparişimi verdim .çevremdekilerede öneriorum .saçlarım gerçektende eski halini aldı .dökülmelerim yok oldugu gibi saçlarim dolgun ve parlak şu anda .ama kullanmadan da emin olamazsınız tabikide size tavsiyem 1 pakette olsa kullanıp kendiniz görün :)

ben kullandım 3 aylık paketten gayet güzel ve işe yarıyor 2 gün geç geldi ama elime ulaştı 35 gündeyim şuan baya parlak ve dolgun saçlara sahibim denemelisin bence denemezsen anlayamazsın :)
evet gerçektende bi ürünü denemeden bilemioruz biz bayanlar çok tereddütlüyüz .)

merhaba ürününüz elime ulaştı kokusuna bayıldım gerçekten muhteşemsiniz ..ilk ytıkamada bile sonuç oldukça başarılı allah razı olsun sizden tekrrdan yazacagım ay sonunda hoşcvakalaın :)

merhaba bende ürünü ilk kullanmama ragmen etkisi çok güzel tavsiye ederim herkesee

şok bir ifadeyle sölemek istiorum ürün gerçekten mükemmel benm süpürge gibi saçlarımı bile onardı .mucize bir ürün inş saçlarım uzar kullandıkçaaa tek istegim bu ay sonunda tekrar paylaşacagmm

merhabalar ben sizden 3 aylık saç bakım serumu aldım.ilk önce güvenemedm ama yinede şansımı denemek istedim gerçekten ürününz harika .paketlerim bitsin biter bitmez tekrar sipariş vericem teşekkür ederim brillant.daha 25 günluk kullanım sonucunda bu kadar memnun kaldım ...

merhaba bende ürünü ilk kullanmama ragmen etkisi çok güzel tavsiye ederim herkesee

merhaba bende ürünü kullandım gerçktende muhteşem .) 3 aylık saç bakım serumu aldım.ilk önce güvenemedm ama yinede şansımı denemek istedim gerçekten ürününz harika .paketlerim bitsin biter bitmez tekrar sipariş vericem teşekkür ederim brillant.daha 25 günluk kullanım sonucunda bu kadar memnun kaldım ...

Siz böyle yaptıkça bu ürün asla tutmaz.... Bırakında kullanıcılar yorum yapsın satıcılar değil....

O kadar cok bunun reklamini gordumki instada..siparis edecektimde esim yalandir dedi:) gercekten kel mi kaldin Kazen Kazen

O kadar cok bunun reklamini gordumki instada..siparis edecektimde esim yalandir dedi:) gercekten kel mi kaldin Kazen Kazen

damdazlak hemde ... numunelik 1 tane saç kalmadı... ama kaşlarım iyi durumda ...

yul_brynner.jpg

X