Tüp Bebek Merkezleri Brüksel Tüp Bebek Merkezi-dr.yücel Karaman Hakkinda Bilgisi Olan Varmi?? önemliiii...

bende şubat ayında kısmetse brükselde tüp bebeğe başlayacağım kafamda çok soru var ama nereye gidersem gideyim bu sorrular hep olacak çünkü tüp bebek karışık bi konu ve şans işi her şey ii olsa bile olmayabiliyor tutmayabiliyor allah isteyen herkese olumlu pozitif sonuçlar versin inşallah...

selam kızlar, ben iki denememi de brükselde yaptım ikincisinde positivi gördüm.....
eleştirilere katılıyorum, evet çok yoğunlar......bu arada hüsamettin bey daha fazla ilgileniyor bence.....başlarda hep yücel beye
gitmek istiyordum sonrasında Hüsamettin beyin de çok iyi olduğunu gördüm......

anjelic canım merhaba naılsın prensesler nasıl büyüdülermi sen nasılsın

Tebrik ederim. Hamileliğini cok guzel geçirmen dileği ile.
Tekmi yoksa çift embrio mu transfer ettiler?

merhaba canım, her şey yolunda mı?
ben de hamileli kontrollerinin tümünü hüsamettin bey de yaptırdım. memnun kaldım .

bu arada brüksel de 2. deneme de dondurulmuşlarımla hamile kaldım.

arkadaşlar tüp bebek denemelerinizin başarısız olması ya da aşırı yoğun olması nedeniyle alanında bu kadar iyi bir doktoru yargılamak çok saçma geliyor bana. benim istanbulda gezmediğim dr kalmadı en iyi hastaneler ve alanında en iyi diye geçinen dr lar da dahil hepsini gezdikten sonra ve hepside hiç umut yok boşa uğraşma derken bir arkadaşım vasıtasıyla gittim yücel beye, az konuşan, mütevazi, süslü püslü laflardan uzak, neyse o az laf çok iş, ilk gittiğimde açıkcası hiç beğenmedim alışmışız ya uzun uzun laf salatası yapıp umut pazarlayanlara...
her neyse uzun lafın kısası, önce Mevlanın izniyle ve Yücel beyin sayesinde normal yollarla 42 yaşımda anne oldum şükürler olsun, nurtopu gibi dünyalar güzeli bir kızım var, ve ne problemim olduğunu ne yapılması gerektiğini çok kısa anlattı, hiç kimsenin göremediğini o gördü ve kendisi tüp bebek uzmanı iken ben laparoskopi olduktan sonra üstelik 42 yaşında olmama rağmen hiç beni tüp bebeğe mahkum etmedi. 6 ay normal yolla deneyin hala olmazsa o zaman deneriz tüp bebeği dedi ve çok şükür ameliyat sonrası 3. ayında geldi bebeğimiz. merkez çok yoğun olabilir, orda çalışanlardan çok memnun olmayabilirsiniz pahalı gelebilir ayrı mevzu, ama yücel bey alanında bir numaradır. ayrıca tüp bebekte herşey yolunda ise tüp bebek mekanizmasını ilerletmek için çok iyi dr olamaya gerek yok, büyük merkezlerde bu işi adı geçen medyatik drlar mı yapıyor sanıyorsunuz, sadece müşteri topluyorlar. esas doktorluk hastayı ticari bir meta olarak görmeyip tek alanla sınırlamayıp, hastadaki gerçek sorunu görmek, çözüm üretmek, ve tedavi ameliyat herneyse bu işi ehlince yapmak, gerisi gelir zaten. ayrıca son olarak şunu söylemek istiyorum arkadaşlar tüp bebek konusunda çok acele etmeyin, kendinizi deneme tahtasına döndümeyin. her konuşan doktora da inanmayın, o kadar az dr varki piyasada, özellikle kanal kanal dolaşan medyatik dr lardan uzak durun.

slm dtekin allahim yavrunu sana ve esine bagislasin acab ozel olmazsa sorununun ne oldugunu soyleyebilirmisin o kadar doktorlarin cozemedigini cozen bi doktor,ayrica daha once bi hamilelik yasadinmi kizindan once mumkunse cevaplayabilirmisin tabi istersen canim,ama ben merak ettim iste benimkinede doktorlar dogal yolla olmaz diyorlar bakalim nolacak hayirlisini diliyorum allahtan

sevimliii nasılsın canım yaa, bebişler olalı forma falan giremiyoruz anlaşılan, benim iki tane olunca çok zorluyor, kızlarım nerdeyse 14 aylık oldu teyzesi, çok tatlılar teyzesi, bir tanesi yürüyor öbürü de yürüme çalışmaları içinde...Senin delikanlı napıyor, nasıl gidiyor hayat?

rudi sen de mi ikiz annesi oldun? Allah yardımcın olsun canım, günler ilerledikçe daha zorlaşıyor herşey

dtekin buralara bakabiliyor musun bacım, kızının yanaklarından ısırıyorum, lafla da olsa ısıralım di mi? Benimkileri şöyle bağırta bağırta öpemiyorum daha :)

Merhaba arkadaslar, ben bugun 3 negativ aldim, ve arastirmlar icindeyim. Butun tedavilerim histeroskopi ve 3 tup bebek Bruksel tup bebek merkezinde yaptirim ama maalesef sonuc negtif. Aslinda cok memnundum ama baska bir merkezlere gitmedigim icin bana Yucel bey en iyisi gibi geliyor. Acaba yaniliyormuyu kafam cok karisik. Bazen dusunuyorum herkez hamile kaldigi merkezi over , dogal olarak. Ben de tabiki bu muceziyi bana yasatana sonsuza kadar minnetar olurum.
Lutfen bilgilerle paylasir misimiz.

maşallah kocaman kızlar olmuşlar,
evet bende ikiz annesiyim biri kız biri erkek dondurulmuş embrioyolarla hamila kaldım.,yürümeye başlayınca işler kolaylaşmıyor mu ben hep bir an önce yürüseler konussalar diye dua ediyorum. şu an tahmin edersin ki uykusuz gecelerle bogusuyorum

rudicim uykusuz geceler sona ermiyor, birbirinize alışıyorsunuz sadece, gece uykuları düzene girerse çok şanslısın, benim kızlardan biri Allaha şükür sabaha kadar sorunsuz uyuyor ama öteki 15 dakikada bir uyanıyor, doktoru da bi çözüm bulamadı, çok muzdaribim, ayrıca hareketlendikleri zaman hele ki yürüdüklerinde en tehlikeli dönem oluyor, sürekli takip etmen gerek çünkü Allah korusun kafa üstü bir yerlerden düşüp kalıcı zarar alabilirler, benimkiler mesela koltuk tepelerinden kendilerini atmayı çok seviyorlar, ne mutfak çekmecesi ne ayakkabılık bırakıyorlar, yani sürekli tetikte olman gerek, o yüzden dedim bugünlerin kıymetini bil diye, bir de herşey kendi istedikleri gibi olsun diye sürekli ağlamaları yok mu bi an geliyor pilin bitiyor, ne çok yakındım ben yaaaa yine de değer, şirinlikleri, kokuları herşeyi unutturuyor, Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah

dinara canım, biraz dinlen kafanı toparla, Yücel Beygerçekten iyi bir doktor, ancak herşey kısmet meselesi gerçekten ve yazılı olan tarihten önce hiçbir şey gerçekleşmiyor, belki başka bir ekip bu aşamadan sonra iyi gelebilir, değişiklik yeni bir heyecan demek biliyorsun, bir de sorununuz nedir? Bu da önemli bir faktör, bol bol dua et arkadaşım, Allah duaları kabul edendir, hakkında hayırlısı olsun.

Amin Anjelik ,benim sorunum rezerv yetersizligi. Gercek her seferinde 4-6yumurta ,ve sonunda 2 veya 3 Grade 1 embriyo oluyor. Acaba endometriyumda mi problem var ,ama histeroskopi de oldum. Merkezi deystirmekte korkyorum, sanki butun denemeler yeniden baslanacak.

dinara yumurta sayın gayet iyi, bu iş için bir yumurta yetiyor biliyorsun, şükür ki senin fazlasıyla oluyor, yumurtalarının kalitesi açısından bir sürü ek gıda -takviyesi var, sitede bununla ilgili açılmış sayfaları bir gez, spor yap, insanı rahatlatır ve stresini alır, inşallah bu seferki denemende olur, kafana takmadan hayatına devam etmeye çalış, bu arada eşinle denemeleriş ihmal etme, Rabbimin işine akıl sır ermez

Insallah .,tesekkur ederim Anjelik

arkadaslar bu forumu yaklasik 2 yildir takip ediyorum. kismetse nisanin ilk haftasi bizde baslayacagiz tup bebege insallah. ama buradan okudugum kadariyla ilk denemede tutmayip ikinci seferde dondurulmus embriyoyla hamile kalan sayisi cok fazla. arkadaslar bu konuda beni aydinlatabilir misiniz? lutfen? allahim isteyen herkese saglikli bebekler nasip etsin insallah.

arkadaslar bu forumu yaklasik 2 yildir takip ediyorum. kismetse nisanin ilk haftasi bizde baslayacagiz tup bebege insallah. ama buradan okudugum kadariyla ilk denemede tutmayip ikinci seferde dondurulmus embriyoyla hamile kalan sayisi cok fazla. arkadaslar bu konuda beni aydinlatabilir misiniz? lutfen? allahim isteyen herkese saglikli bebekler nasip etsin insallah.

sevgili rudi ve anjelic sizlerin yorumlarini basindan beri okudum. allah mutlulugunuzu daim etsin.
benim merak ettigim konu ilk seferde gebe lik negatif sonuclananlarda nedense ikinci denemede dondurulmus embriyoyla gebe kalanlarin sayisi cok fazla. bende 1 nisanda gidecegim insallah bruksel hastanesine . bana bu konuda yardimci olurmusunuz?

Merhaba kizlar bnde ilk denememi yucel beyde yaptrdim transferimin altinci gunu sonucu merakla bekliyorum , hepimiz icin hayirlisi olsun😊

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…