Bu adam neden gitmiyor

Bence koruma duygusuyla yanınız da

Ve cok hoş her ne kadar size sıkıntı verse de

Derdim var da bir haftadır okuduğum en sevimli dert maşallah diyeyim

Ben gece gece bol sinirle yazdım bütün gece de uykusuz kaldım sağ koltukta bir yanıma, kalkıp sol koltuğa geçip diğer yanıma dönüp uyumaya çalıştım. Sağolsun sabah gelip görüp yatağa götürüp ise gitti.
Birakmak istememesini anlıyorum ama sağdan sola dönmek için hafif bir belimizi kaldırıp dönmemiz gerkeiyor ya işte ben ikizlerle o manevrayi yapamıyorum. Belim ve bacak aramdaki kemikler çatır çatır kırılacak gibi oluyor onun yerine yatağın bir başından bir başına kendimi yuvarlarayak dönmek istiyorum off bu gece bakalım neler olarak. Şu iki hafta geçsin de hayırlısıyla doğsunlar...

Ya kiyamam cok tatlisin ve haklisin ne denir bilemiyorum ama yuvarlaniyorum falan yazmissin cok tatli ,hayirli evlat olsunlar insaAllah

Ya kiyamam cok tatlisin ve haklisin ne denir bilemiyorum ama yuvarlaniyorum falan yazmissin cok tatli ,hayirli evlat olsunlar insaAllah
Amin amin.. hepimizin evladı hayırlı olsun inşallah. Rabbim isteyen herkese de nasıp etsin inşallah. Ama durum cidden tam olarak öyle karnımda damacana su var gibi. Haliyle uyumak çok zor gece iyi uyursan gunduz ancak daha az acı çekerek günü geçiriyorum arada ogleden sonra yine biraz uyuyorum ki akşam iyi gecsin. Ama ağrı ve uykusuzluk canıma tak etti gece.

Az kalmış birazcık daha sabır
Endişe ediyor demek ki
Gece gündüz farketmez uykunuz geldiğinde yatıp dinlenin
Sağlıkla kucağınıza alın inşallah

Yaninizda olmasina sukredin bence ,yer yatagi yapin odada yatsin,
Bende ikuz hamilelik gecirdim,son 2 ay esimi pandemi kaynakli goremedim bile ,erken dogum yaptim 35 haftalik dogdular vs ,

Bunu okuyunca 28.haftamda eşimin uykusunda karnima vurması geldi.Zaten siz gibi dönemio,yatar şekilde nefes alip veremiodum.(ikizlerime hamileydim)Adamin vurmasiyla uyandim bir sey hissettim inanir misinizz karnımda incecik yirtiklar oluştu Sonra onlar genisledi ve öyle de kaldi.Ben eşimle uyumak istiodum yalniz uyumak dogrulmak zor geliodu.Ama dediginiz gibi artık esinizin baska yerde yatma zamani gelmiş.Allah korusun eli kolu carpar falan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…