Bu adamın amacı ne??

Çekinecek çok bir şey yok ben sadece artık farklı algı yaratmaktan çekindim başta.ama başka türlü de tanışılmıyor işte :)
bilemedim artık bir iki güne anlaşılır asıl durum.
Yazın mutlaka haberdar edin bizi lütfen ☺️
Haklısınız nben çekiniyorum biraz sanırım kendi adıma konuştum zaten. Umduğunuzu bulursunuz umarım ☺️

Yazabilirdi, çağrı da yapabilirdi ama unutmuş, sizin numaranızı almaya odaklandığı için heyecanla değiş tokuş yapamamış ve eve gidince spor sonrası duş, dinlenme vb vakit geçireceğiniz için rahatsız etmeyeyim şimdi demiş de olabilir. Yani takılmayın, biraz gelişine-ayaküstü olması normal.

Ve ilk yorumumda dediklerim de birer etken, ağırdan satmaktan ziyade yanlış anlaşılmamak için temkinli gitmek diyelim, çocuk zaten beklemiş numaranızı alana kadar, bir gün için fazla aksiyon. :)
Sonrasındaki günlere bakın siz.
Haklısınız bu da bir ihtimal.ben sanırım olumsuza yoruyorum direkt.yani ego tatmin etmece falan gibisinden.belki yanlış yazmış ya da kaydetmemiş de olabilir.bir iki gün sonra anlaşılır zaten :)

İyi akşamlar bayanlar,direkt soruma geçiyorum şayet biraz kızgın biraz da meraklıyım.

3-4 saat önce akşam sporu için parka çıkmıştım.iş hali makyajlı saç baş yerinde sadece spor kıyafetimi giydim çıktım.neyse kulaklığımı taktım yürüyorum falan derken bi 15 dk geçti parka köpeğiyle gezen bi çocuk belirdi.yaşı da benim yaşlarımdadır.ben turladıkça çocukla yüz yüze denk geliyoruz derken çocuk 1 saat boyunca baktı etti geçtiğim yol güzergahında bekledi derken ben anladım bana yürüyeceğini.ben de baktım aslında o benle o kadar ilgilenince hafif de bi sırıttım istemsizce.neyse tam önünden geçiyorum bu bana laf attı sence de artık yetmez mi bu kadar yürüyüş dedi.ben de durdum yetti galiba yoruldum bırakmak üzereydim dedim.ayak üstü bir 5 dk konuştuk.köpeğin yok muydu senin dedi.yani daha önce beni görmüş hatta konuşmuşuz ama ben hiç hatırlamıyorum 1 yıl olmuştur demişti.ben de muhabbeti uzatmayım terli durmayım diye ben artık yavaştan gideyim terledim dedim o da kaçıyo musun dedi kaçma dercesine de baktı.sonra numaramı istedi.ilk kabul etmedim böyle bişey yapmadım daha önce dedim.ki gerçekten de nadir başıma gelmiştir 5 dk konuştuğum adama numaramı vermek.ama bidaha nasıl denk gelicem ki seni görme olasılığım olmayacak belki dedi.öyle diyince ben de vermek istedim verdim ismimi sordu tanıştık falan derken selamlaşıp eve geçtim.şimdi sorum şu.ee bu çocuk kaç saat geçti ne bir mesaj ne bir arama.zaten ben numarasını almadım o benim almıştı.amaç ne anlamadım.hayatımda böyle saçma bişeyle karşılaşmadım.sizce böyle davranmasının sebebi ne? Merakta mı bırakmaya çalışıyo zoru mu oynuyo aklınca bilemedim.çok sinir oldum.böyle dengesizleri mıknatıs gibi çekiyorum ya.
Bence taciz etmek istemiyor. Sazan gibi atlamayayim diye yarını bekliyor. Yarın gündüz yazar.

Üstte biri daha yazmis, ya yanlış kaydettiyse hakkaten? Geç yazması daha heyecanlı bence. Şimdi bekletiyor yarın mesaj geldiğinde daha heyecanla okuyacaksın. Yarın da yazmazsa öbür gün yazarsa cevap verme ama

Ben daha farklı bi yorumda bulunucam.Ya sizi denediyse numara vermeniz gözünde eksi puan olduysa?

Bence tam da olmasi gereken bu. Hemen arasa yada mesaj yazsa rahatsiz edici olurdu. Bir arkadasin da dedigi abaza gibi.

sanırım bi bana anormal geldi parkta görüp sadece 5-10 dk konuşulan adama numara vermek. herkes gayet normal şeyler yazmış :KK70: ben hayatta cesaret edemezdim, ne münasebet. konuşmazdım bile. tabii kısmet bu işler ama ortalık çok berbat ya.

Adam yol yordam bildiği için hemen yazmamıştır. Yol yordam bilmeyen sizsiniz yani.
Eve gidip duş alacağınızı biliyordur. Görmemiş gibi hemen yazsa daha mı iyi?
"Ne yapıyorsun" dese olmaz, "nasılsın" dese olmaz. "Bu da benim numaram" deyip konuyu kapatsa hiç olmaz.
Yazarsa terslemeyin ama tabii temkinli olun yine de.

Çekinecek çok bir şey yok ben sadece artık farklı algı yaratmaktan çekindim başta.ama başka türlü de tanışılmıyor işte :)
bilemedim artık bir iki güne anlaşılır asıl durum.
Farklı algıyı neden sen yaratasın ki. Beş dk konuştuğun adama numaranı verdiysen o da beş dk konuştuğu kızdan numarasını istedi bırak o düşünsün 😁

Adam yol yordam bildiği için hemen yazmamıştır. Yol yordam bilmeyen sizsiniz yani.
Eve gidip duş alacağınızı biliyordur. Görmemiş gibi hemen yazsa daha mı iyi?
"Ne yapıyorsun" dese olmaz, "nasılsın" dese olmaz. "Bu da benim numaram" deyip konuyu kapatsa hiç olmaz.
Yazarsa terslemeyin ama tabii temkinli olun yine de.
Yolu yordamı sizden öğrenecek değilim.bazı şeyler hissedilir ve her şeyde mantık aranmaz.bu da öyle bir konu.nitekim hislerimde de yanılmadım.evliymiş.

Evet işkillenmem boşa çıkmadı.numarasını alıp bekleyen bir erkeğin iyi niyetli olduğunu düşünmek benim saflığımdı.erkekler basit düşünür anında yazar eder değil mi? Safız biz yeminle.ADAM EVLİ ÇIKTI.
Aaaa nasıl öğrendin?
Ben de heyecanla konunu okuyordum bir gelişme oldu mu diye😒

X