Bu adamın amacı ne??

Ya insanoğlu ne kadar garip. Özeleştirici yapcam şimdi. Adamın bekar olduğunu düşünürken; numara vermenizi çok normal karşıladım. Belki çok etkilendiler bir daha basıl karşılaşıcaklar belki nasip diye düşündüm ve burda eleştirenlere anlam veremedim. Adamın evli olduğu ortaya çıktıktan sonra kendimi karısının yerine koyup “kadınlar artık ne kadar basit ilk gördükleri adama telefon numarası veriyorlar, Tamam adam karaktersiz ama kadın da demek ki çok da doğru bi insan değil” diye düşündüm. Bunlar o kadar saniyelik geçti ki aklımdan.

ne kadar yanlış, halbu ki ben de bir zamanlar bekardım ve benim de karşıma aynı şekilde evli erkekler çıkıyordu sürekli, saklıyorlardı bir de evli olduklarını. Bu yüzden çok dikkatli olmak lazım her erkeğe potansiyel sevgili değil de potansiyel evli olarak yaklaşmak gerekiyor ben de bunu çok geç anlamıştım.

evli ve aldatan erkeklere gelirsek de; zaten nedense hepsi gündüz boşanma aşamasında ama geceleri karılarının koynunda. Boşandıktan sonra da görüşmezdim yerinizde olsam.

Şaka gibi.pislik herifler.böylelerini rezil etmek lazım aslında da bizim başımızdan çıkmasın istiyoruz.

Şaka gibi.pislik herifler.böylelerini rezil etmek lazım aslında da bizim başımızdan çıkmasın istiyoruz.
Eşine de söylerdim, rezil de ederdim etmesine ama, iki kızı varmış, onlara kıyamadım, çok olaylı olacaktı.
Belki de hata yaptım, bilmiyorum. O anki psikolojiyle işte.

Ayrı yaşıyorsa akşam yazabilirdi.

Konu sahibi biz kadin haklari kadin haklari diye bagirir, sonra ilk olayda kadini elestiririz.
Birisi ile tanismissiniz.
Bence numara vermek kismi disinda (ki bazen insan cidden asla yapmam dedigi seyleri yapabiliyor) Son derece akilli davranmissiniz.
Tabi gonul bekar olsun. Güzel bir ask dogsun isterdi ama buda hayirlisi ♡

Dediğiniz gibi bunu baştan bilme şansım olsaydı direkt söyleyeceğim şey konuşmak istemiyorum olurdu.ha benim kaybettiğim bir şey yok yine de.sadece kötü bi anı olarak kalır hafızamda.ama eşine üzüldüm ve işin kötü tarafı 2 de çocuğu varmış.ne diyeyim Allah yardımcısı olsun umarım fark eder ve böyle bir adamdan ayrılır.

Ben zaten kendime değil de eşine üzüldüm beni çok alakadar etmiyor bu saatten sonra.ee tabi bundan sonra çok daha temkinli davranacağım o kesin.

Yahu durun bu ne acele. üç Bir düşünsün sindirsin yarın öteki gün filan olsun. Koşa koşa eve gidip aramayayım kız da bir düşünsün filan demiştir belki. Numara verdim diye de kendinizi suçlamayın. Bu zamanda nette tanıştığımız insana bile numara verebiliyoruz. İşinize gelmezse engellersiniz vs.

Boyle erkeklerin eslerine cook üzülüyorum ben yav!! Garibim karisi da kocasi size yürürken, evinde aksam yemegi telasi icindedir muhtemelen!! Cocuklarla falan ugrasiyordur!! Kocam parka yürüyüşe gitti diyordur gelmeye yemegi hazir edeyim diye uğraşıyordur!!! Coook aci cok!

Biz bu numara olayını fazla abartıyoruz bence. Kargocudan tut teslimatçıya kadar hepsinde var numaramız veriyoruz bile isteye. Bi daha karşılaşma ihtimalimizin düşük olduğu ama beğendiğimiz birine neden vermeyelim anlamıyorum. Engelleriz en kötü.

İyi yapmışsınız gayette akıllı yaklaşmışsınız zaten. Evli erkekler kadınlara yürümemeyi öğrenecekler biz herkese güvensiz yaklaşmayacağız, sorun bizde değil çünkü. Hiç sıkılmayın. Bi daha bu tür bi durumla karşılaşmazsınız umarım.

Hemen yazsa da yapışkan sapık olacaktı. Bu erkekler bize nasıl yaranacak acaba?

Teşekkür ederim güzel yorumunuz için

hemen arasaydı illginiz kaybolurdu biraz merak edin diye yapıyorudr

ayy inanmıyorum ayak üstü yaşanan olaya bak adamdaki cesarete bak sen anlamasan bi ilişkiniz olsa başın belaya girececek demek ki

Sporda karşılaştığım kişi(2 yıldır) numaramı istedi verdim. 3 gün sonra yazdı. 3 aydır birlikteyiz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…