Bu aldatma mı

Eşim Evden işe işten eve giden bi insan en masum şeyleri bile ilk kez benle yaşamış bi insan benden öncesi hiç yok yani gözü dışarda olmayan bi insan sanıyordum dün telefonunda bi arkadaşına fotoğraf atmış hurilerin yanına geldim diye kısa elbiseli açık saçık genç bi kız fotoğrafta oturduğu yerden telefonuna bakıyor bi de daha orta yaşlı bi kadın o tam belirgin değil kızın net fotoğrafı senin favorin hangisi demiş arkadaşı eşimde ince belli olan yazmış genç olanı kastetmiş yani salak bi şeye benziyor yazmış kız için hesap sorduğumda makara olsun diye yaptım dedi gece 2 de evden kovdum annesinin evi boş oraya gidip yatmış sabah simit aldım yer misin demiş bana bende yok istemiyorum sen ye dedim kendi annemden gelen 300 bin para var param ondaydı paramı istedim o sinirle paramı ver sana güvenim yok hak etmiyorsun dedim bu olay aldatma mı ne eşime çok güveniyordum hiç yakıştıramadım ne yapmalıyım
Keşke sıradan bi aldatma olsa ama malesef eşimiz sapık.

Kkdaki itfaiyeci muhabbetiyle eşinizinki farklı.
Sanıyorum ki o kız eşinize baksa yanına gelse bir ortamda tesadüfen tanışsa eşiniz hayır demez. Bana böyle geldi. Ben rahatsız olurdum şahsen

Eşim Evden işe işten eve giden bi insan en masum şeyleri bile ilk kez benle yaşamış bi insan benden öncesi hiç yok yani gözü dışarda olmayan bi insan sanıyordum dün telefonunda bi arkadaşına fotoğraf atmış hurilerin yanına geldim diye kısa elbiseli açık saçık genç bi kız fotoğrafta oturduğu yerden telefonuna bakıyor bi de daha orta yaşlı bi kadın o tam belirgin değil kızın net fotoğrafı senin favorin hangisi demiş arkadaşı eşimde ince belli olan yazmış genç olanı kastetmiş yani salak bi şeye benziyor yazmış kız için hesap sorduğumda makara olsun diye yaptım dedi gece 2 de evden kovdum annesinin evi boş oraya gidip yatmış sabah simit aldım yer misin demiş bana bende yok istemiyorum sen ye dedim kendi annemden gelen 300 bin para var param ondaydı paramı istedim o sinirle paramı ver sana güvenim yok hak etmiyorsun dedim bu olay aldatma mı ne eşime çok güveniyordum hiç yakıştıramadım ne yapmalıyım
Eşiniz masum bir sapık sorry.

yok canım eşim çok masum ,hatta günahsız maşallah.
yahu daha ne yapsın bu adam?
izni olmadan kadınların fotosunu çekip,bir de üstüne bel altı espri yapan adama ne adam denir,ne koca ,mide bulandırıcı

Kızın yerine kendimi koydum da, eşin gibi ahlaksızlar yüzünden normal bile giyinsem tedirgin oluyorum. Aldatmadan daha beter. Kadınlara bakıp neler hayal ediyor kim bilir.

S Sweet_girlsss bayıldınız mı? Bu üyelere bişeyler oluyor bu ara, konuları açıp açıp bayılıyorlar 🙄
Kocasını başta övmüş ne bekliyorsun. Evden işe, işten eveymiş 🧿🧿😁 Birçok ilki konu sahibinde yaşamış. Mışmışmış da muşmuşmuş. Halamın da şeyi olsa amcam olurdu zaten 🧿😁

Kocasını başta övmüş ne bekliyorsun. Evden işe, işten eveymiş 🧿🧿😁 Birçok ilki konu sahibinde yaşamış. Mışmışmış da muşmuşmuş. Halamın da şeyi olsa amcam olurdu zaten 🧿😁
Öylesinin içinden sapık çıkıyor zaten. Bastırılmış duygular, yaşanmamışlıklar bi yerde patlıyor ve yanlış şekillerde ortaya çıkıyor.

Adam bir gün fotoğraf çekerken yakalanır, karakolluk olur. Konu sahibinin aklı o zaman başına gelir mi bilmiyorum.

bu bence aldatma değil ama yaptığının suç olduğunu bilmesi lazım bu düpedüz röntgencilik. bu sapıklık. onca zaman bastırmış duygularını ama artık bastıramıyor demekki. bence aklını başına almasını söyleyin burdan bile insanlar şikayet edebilirler. bunu iyice anlatın ona sapıklık yapmasın

X