Bu aldatma mı

Kendi arsa ve sorsa çok laf derdim de arkadaşı geyik yapmış.
Daha bugün kkda biri seksi itfaiyeci takvimi paylaşmis bir sürü kadın yorum atmış, favorisini secmis. Sizin hesapla onları da kocaları evden kovsun, bu ne ahlaksizlik
Iyi de canlı kanlı bi kadının fotosunu atmış ya

O kadın fotoğrafının çekildiğini farketse ve olay çıkarsaydı, eşiniz sapık diye bir posta cevredekilerden dayak yeseydi ve karakolluk olsaydı geyik yaptım diye savunabilecek miydi kendisini acaba?
Kime neyi nasıl açıklayacaktı?
Ah keşke. Yakın zamanda çevredeki inşaat işçilerinden biri karşı komşumun fotoğrafını çekmiş siteye yürürken. İki saat kamera kayıtlarını inceledik, adamı bulduk şikayetçi oldu. Evliymiş o manyak da.

Ah keşke. Yakın zamanda çevredeki inşaat işçilerinden biri karşı komşumun fotoğrafını çekmiş siteye yürürken. İki saat kamera kayıtlarını inceledik, adamı bulduk şikayetçi oldu. Evliymiş o manyak da.
Yazık valla, çoluk çocuğuna yazık. Babalarının sapık olduğunu öğreniyorlar düşünsene.
Çok iyi yapmışsınız.

Aldatma mi değil mi bilemem ama yaptığı çok ayıp ve yuz kızartıcı birsey. Hâlâ yüzü kızarmadan size cevap verip bir sey yokmuş gibi davranıyorsa eşinizin karakterini sorgulamanızın zamanı gelmiştir.

Konu sahibinin eşi tanımadığı kadınların fotoğrafını çekip arkadaşıyla paylaşmış. Sapıklık değil mi bu yengenç? Biri kahve içerken senin fotoğrafını çekse ne yaparsın? Takvimle bir mi bu allah aşkına?
Iyi de canlı kanlı bi kadının fotosunu atmış ya
Aaaa ben 'kendi çekse ve sorsa' demek istemiştim. konu sahibi şöyle deyince arkadaşı foto attı kocasi da "ince belli olan" dedi sandim
senin favorin hangisi demiş arkadaşı eşimde ince belli olan yazmış genç olanı kastetmiş yani salak bi şeye benziyor yazmış kız için
Olayı su virgül versiyonuyla anladım;
senin favorin hangisi demiş arkadaşı, eşim de 'ince belli olan' yazmış genç olanı kastetmiş yani 'salak bi şeye benziyor' yazmış kız için

Eşim Evden işe işten eve giden bi insan en masum şeyleri bile ilk kez benle yaşamış bi insan benden öncesi hiç yok yani gözü dışarda olmayan bi insan sanıyordum dün telefonunda bi arkadaşına fotoğraf atmış hurilerin yanına geldim diye kısa elbiseli açık saçık genç bi kız fotoğrafta oturduğu yerden telefonuna bakıyor bi de daha orta yaşlı bi kadın o tam belirgin değil kızın net fotoğrafı senin favorin hangisi demiş arkadaşı eşimde ince belli olan yazmış genç olanı kastetmiş yani salak bi şeye benziyor yazmış kız için hesap sorduğumda makara olsun diye yaptım dedi gece 2 de evden kovdum annesinin evi boş oraya gidip yatmış sabah simit aldım yer misin demiş bana bende yok istemiyorum sen ye dedim kendi annemden gelen 300 bin para var param ondaydı paramı istedim o sinirle paramı ver sana güvenim yok hak etmiyorsun dedim bu olay aldatma mı ne eşime çok güveniyordum hiç yakıştıramadım ne yapmalıyım
Burda sorun sadece aldatma degil, esinizin "suclu" olmasi.

Aylarca Suriyeli ve Afganlari lincledik bu mesele yuzunden, o zaman da dedim "bizim kendi sapigimiz bize yetiyordu" diye.

Gördüğünüz gibi oz sapigimiz gittigi mekanda hic tanimadigi iki kadinin fotosunu cekiyor, izinsizce... yetmiyor arkadasiyla paylasiyor... suc ustune suc, sapiklik ustune sapiklik.

Ve bu adam cocuk yetistiriyor su an.

Kacin ve cocugunuzu da bu herife gostermeyin, bu sapikligin kanitini umarim almissinizdir?

Eşim Evden işe işten eve giden bi insan en masum şeyleri bile ilk kez benle yaşamış bi insan benden öncesi hiç yok yani gözü dışarda olmayan bi insan sanıyordum dün telefonunda bi arkadaşına fotoğraf atmış hurilerin yanına geldim diye kısa elbiseli açık saçık genç bi kız fotoğrafta oturduğu yerden telefonuna bakıyor bi de daha orta yaşlı bi kadın o tam belirgin değil kızın net fotoğrafı senin favorin hangisi demiş arkadaşı eşimde ince belli olan yazmış genç olanı kastetmiş yani salak bi şeye benziyor yazmış kız için hesap sorduğumda makara olsun diye yaptım dedi gece 2 de evden kovdum annesinin evi boş oraya gidip yatmış sabah simit aldım yer misin demiş bana bende yok istemiyorum sen ye dedim kendi annemden gelen 300 bin para var param ondaydı paramı istedim o sinirle paramı ver sana güvenim yok hak etmiyorsun dedim bu olay aldatma mı ne eşime çok güveniyordum hiç yakıştıramadım ne yapmalıyım
Aldatma değil ama ömür boyu unutmazsınız. Eşiniz gözünüzden düsmüş haklı olarak. Kendisini affettirmeye bakması lazım yoksa evlilik sarsılmış. Oaranız da her zaman sizde dursun. Hatta eşinizin kendisi demesi lazımdı paran sende dursun diye

Keşke eşiniz sizi aldatsaymis en azından bizlik bir sorun olmazdı , o kadınların yerinde biz de olabilirdik yani, üzgünüm ama kocanız bir sapik arkadaşının da ondan farkı yok bu olanları dikkate alın da arkadasiyla falan yalnız kalmayın, eminim bu ilk değildir ve bunu yapmaya devam edecek siz iyisimi barismis gibi yapıp paranızı hesabınıza geçirin.

Konu sahibinin eşi tanımadığı kadınların fotoğrafını çekip arkadaşıyla paylaşmış. Sapıklık değil mi bu yengenç? Biri kahve içerken senin fotoğrafını çekse ne yaparsın? Takvimle bir mi bu allah aşkına?
Tam okurken sapıklık olarak düşünmüştüm
İnsanların haberleri yokken kimse kimsenin fotoğraflarını çekemez
Tam bir ahlaksızlık kimse kusura bakmasın
Acaba bir adam konu sahibinin fotolarını çekip aynı gırgırı arkadaşlarıyla yapsa, konu sahibinin eşi ne hisseder?

Kendi arsa ve sorsa çok laf derdim de arkadaşı geyik yapmış.
Daha bugün kkda biri seksi itfaiyeci takvimi paylaşmis bir sürü kadın yorum atmış, favorisini secmis. Sizin hesapla onları da kocaları evden kovsun, bu ne ahlaksizlik
Çok farklı örnek bu elma ile armut gibi
Örneğin Kıvanç Tatlıtuğ için yorum yapmak var bir de komşu yada işyerinden bir genç adamın fotoğrafını telefona indirip seninki hangisi demek ..ikincisi ahlaksızlık

Konu sahibi Adam yavs..k belki şimdi icraate geçemedi ama fırsat bulduğu an aldatacak kişilik için bu konuşma
Paranızı altinalirnizi alın
Ekk🤭 baklava severük önceki takvimleri harikaydı 😋😋

X