Bu aldatma mı

Çok farklı örnek bu elma ile armut gibi
Örneğin Kıvanç Tatlıtuğ için yorum yapmak var bir de komşu yada işyerinden bir genç adamın fotoğrafını telefona indirip seninki hangisi demek ..ikincisi ahlaksızlık

Konu sahibi Adam yavs..k belki şimdi icraate geçemedi ama fırsat bulduğu an aldatacak kişilik için bu konuşma
Paranızı altinalirnizi alın
Ekk🤭 baklava severük önceki takvimleri harikaydı 😋😋
Adam netten foto bulup paylasmamis arkadasiyla prenses :)

Adam aleni sekilde kendisiyle ayni masada oturmayan kadınları gozune kestirmis, foto cekmis oyle paylasmis arkadasiyla.

Yani adam keske aldatsaydi da bu bir kisinin sorunu olsaydi, adam toplumsal bir mesele, toplumsal bir sorun.

Adam netten foto bulup paylasmamis arkadasiyla prenses :)

Adam aleni sekilde kendisiyle ayni masada oturmayan kadınları gozune kestirmis, foto cekmis oyle paylasmis arkadasiyla.

Yani adam keske aldatsaydi da bu bir kisinin sorunu olsaydi, adam toplumsal bir mesele, toplumsal bir sorun.
Prenses miyim gerçekten yiahhh eridim ya☺️😁

bu aldatma değil.
göz namusu diyen bir üye vardı buralarda aha bu o.
bunun dışında eşiniz röntgenci sokaklarda cafelerde kadınların fotosunu çekmiş sapık gibi.

Yanlış anlamışım ya
Çok farklı örnek bu elma ile armut gibi
Örneğin Kıvanç Tatlıtuğ için yorum yapmak var bir de komşu yada işyerinden bir genç adamın fotoğrafını telefona indirip seninki hangisi demek ..ikincisi ahlaksızlık

Konu sahibi Adam yavs..k belki şimdi icraate geçemedi ama fırsat bulduğu an aldatacak kişilik için bu konuşma
Paranızı altinalirnizi alın
Ekk🤭 baklava severük önceki takvimleri harikaydı 😋😋
Ya valla kendimi kibleyip yanlış anlamışım diye duzeltsinler istedim. Üstte de acikladim, arkadaşı göstermiş bu da ince olan diye cevap vermiş sandım. Yoksa bu sapıklığın açıklaması olamaz

Allah göstermesin ya gerçekten sapıklık. Dışarıda ben bile fotoğraf çekerken 2 kere düşünüyorum rahatsız olan olur mu diye adam aleni sapıkça zihniyetle yapmış. Bir de siz paranızı niye adama veriyorsunuz ki? Bana da toplu bir para gelmişti eşim elini bile sürmedi. Sürmemeli zaten de.

Allah göstermesin ya gerçekten sapıklık. Dışarıda ben bile fotoğraf çekerken 2 kere düşünüyorum rahatsız olan olur mu diye adam aleni sapıkça zihniyetle yapmış. Bir de siz paranızı niye adama veriyorsunuz ki? Bana da toplu bir para gelmişti eşim elini bile sürmedi. Sürmemeli zaten de.
Adam dışarıda çekmiş dimi kızların fotoğrafını ekran fotosu alma değil eğer böyleyse ciddi sapık

Benim eşim , çocuğum yapmaz dememek lazım. Ben eşimden herşeyi beklerim valla sonucda erkek milleti.
Aldatma sayilmayabilir bilemedim orasını ama sonucda elin kızları yani bunu neden sohpet konusu ediyor çok itici. İlerde bir erkekte sizin fotonuzu çekip oraya buraya atıp müstehcen espiriler yapsa ne hissedef eşiniz?

Kendi arsa ve sorsa çok laf derdim de arkadaşı geyik yapmış.
Daha bugün kkda biri seksi itfaiyeci takvimi paylaşmis bir sürü kadın yorum atmış, favorisini secmis. Sizin hesapla onları da kocaları evden kovsun, bu ne ahlaksizlik
Kız takvimle ne alaka takvimdeki bayların kendi isteğiyle çekilmiş fotoğraflar benim fotoğrafımın izinsiz çekilmesi tam bir sapıklık büyük konuşmayım ama eşimin telefonunda böyle bir şey görsem boşanma sebebidir aldatmaktan önce ben bunu sorgularım

Aldatmaya mi takıldın kocan resmen SAPIK inşallah kız çocuğu falan yetistirmiyorsunuzdur bana kalırsa kardeşin kuzenin hepsini uzak tut bundan

Kız takvimle ne alaka takvimdeki bayların kendi isteğiyle çekilmiş fotoğraflar benim fotoğrafımın izinsiz çekilmesi tam bir sapıklık büyük konuşmayım ama eşimin telefonunda böyle bir şey görsem boşanma sebebidir aldatmaktan önce ben bunu sorgularım
Ay kendimi alintilamaktan sıkıldım
Hiç öyle şey der miyim tospik, yanlış anladım tabii ki de
Keşke mesajım değişebilse:KK43:

Aldatma mı yorum yapamıyorum ama eşiniz düpedüz sapık. Bir sapıkla yaşamayı hazmetmek yada hazmetmemek sizin bileceğiniz iş.

Ayrıca size sormadan söylenmeden fotoğraf çekildiğinizi düşünün ne hissedersiniz? Ki bunu artık kadının kadına bile yaptığı oluyor, dedikodu yapmak için. Çok duydum gördüm. İğrenç bu yaratıklar.

X