Bu aldatma mı

Kocam gidip insan gibi biriyle aldatasa daha sakin karşılarım inanın.

Orda burda gizli gizli kadınların fotoğraflarını çeken bir adamla bırakın evli kalmayı aynı il sınırları içinde bile olmak istemem. Bu bambaşka bir boyut, sapıklık bu, taciz.
Evet bambaşka bir boyut bu sosyal medyadan ekran görüntüsü alıp arkadaşına sorsa bi nebze ama kendi çekmiş bir de hangisi diyor nasıl bir iğrenç sapıklıktır.

Sizin adınıza çok üzüldüm konu sahibi. Gitse biriyle aldatsa daha az dokunur insana. Sokakta gördüğü kadınların fotoğrafını çeken tacizci bir sapıkla aynı evde yaşıyorsunuz.

Eşim Evden işe işten eve giden bi insan en masum şeyleri bile ilk kez benle yaşamış bi insan benden öncesi hiç yok yani gözü dışarda olmayan bi insan sanıyordum dün telefonunda bi arkadaşına fotoğraf atmış hurilerin yanına geldim diye kısa elbiseli açık saçık genç bi kız fotoğrafta oturduğu yerden telefonuna bakıyor bi de daha orta yaşlı bi kadın o tam belirgin değil kızın net fotoğrafı senin favorin hangisi demiş arkadaşı eşimde ince belli olan yazmış genç olanı kastetmiş yani salak bi şeye benziyor yazmış kız için hesap sorduğumda makara olsun diye yaptım dedi gece 2 de evden kovdum annesinin evi boş oraya gidip yatmış sabah simit aldım yer misin demiş bana bende yok istemiyorum sen ye dedim kendi annemden gelen 300 bin para var param ondaydı paramı istedim o sinirle paramı ver sana güvenim yok hak etmiyorsun dedim bu olay aldatma mı ne eşime çok güveniyordum hiç yakıştıramadım ne yapmalıyım
Eşinizin gözü sonradan feci açılmış. Müge Anlı'daki 18 yaşında bakire evlenip tüm köyle kanka olan kızlar gibi. Keşke onuru ile yatakta basılsaymış. Pis bir röntgenci eşiniz, ağır sapık.

Son düzenleme:
Eşim Evden işe işten eve giden bi insan en masum şeyleri bile ilk kez benle yaşamış bi insan benden öncesi hiç yok yani gözü dışarda olmayan bi insan sanıyordum dün telefonunda bi arkadaşına fotoğraf atmış hurilerin yanına geldim diye kısa elbiseli açık saçık genç bi kız fotoğrafta oturduğu yerden telefonuna bakıyor bi de daha orta yaşlı bi kadın o tam belirgin değil kızın net fotoğrafı senin favorin hangisi demiş arkadaşı eşimde ince belli olan yazmış genç olanı kastetmiş yani salak bi şeye benziyor yazmış kız için hesap sorduğumda makara olsun diye yaptım dedi gece 2 de evden kovdum annesinin evi boş oraya gidip yatmış sabah simit aldım yer misin demiş bana bende yok istemiyorum sen ye dedim kendi annemden gelen 300 bin para var param ondaydı paramı istedim o sinirle paramı ver sana güvenim yok hak etmiyorsun dedim bu olay aldatma mı ne eşime çok güveniyordum hiç yakıştıramadım ne yapmalıyım
Aslında keşke aldatsaymış belki çok sevdiğiniz için çocukların hatırına bilmem ne affettim dediğinizde etraf sizi yargılama ya da kimsenin laf söylemeye hakkı olmazdı ama bu durum resmen sapıklık ve eminim ne ilktir ne son olacaktır daha önce yakalayamadığınız neler var belki de ayrıca yanlış anlamadık değil mi bu insanlar bu kişinin masasında oturmuyor o mekandaki insanlar yani izinsiz çekmiş düşünün sizi bir başkasının eşi izinsiz çiçekse ve arkadaşları da böyle iğrenç konuşmalar yapsa ne düşünürdünüz bu bir sapık gözünüzü açın

Konumuz burada aldatmak mı?
Bir kadın olarak, sen sadece aldatmak olarak mı bakıyorsun konuya?
Kendi halinde insanların fotoğraflarını çekip, sonra da bunu sohbet malzemesi yapmak en basit tabirle şerefsizliktir!

Eşiniz potansiyel bir tecavüzcü!!! Aldatma mı sorun yani cidden sanki küçük bisey.
Keşke kadın kadına destek çıksa bu konuda bile açık saçık demişsiniz eşiniz birine tecavüz edebilir ve siz eee acık giymiş o saatte ne işi var da dersiniz çift olarak tuhafsınız

Yazıp kacmissiniz konu sahibi ya adamı affedip simitleri gömdünüz ya da yorumlar karşısında düşüp bayıldınız.
Konu sahibi bu aldatma değildir bu düpedüz sapikliktir.Ben yeri geliyor kısa şort giyip geziyorum biri fotoğrafımı çekecek bir de oturup salyalarini akita akita bedenim üzerinden arkadaşıyla iğrenç espiriler yapacak.Kendinizi o kızın yerine koyun O minnoş kocanizın gözü acilmadik sığırcık kuşu değil ağır bir sapık olduğunu idrak edin

sapığa bak ya. milletin karısının kızını fotosunu çekip arkadaşlarıyla makara yapıyor. aldatma değil canım eşin adi bir sapık ona göre. mümkünse çoçuk yapma varsa çocuğu uzak tut bundan.
"Eşim Evden işe işten eve giden bi insan en masum şeyleri bile ilk kez benle yaşamış bi insan benden öncesi hiç yok yani gözü dışarda olmayan bi insan" şöyle erkekler daha sinsi ben sana diyim.benim başımda da vardı attım gitti. çünkü sonradan görme ,azma oluyorlar.

Kadınların habersizce fotolarını çekmiş yahu. Bu aldatma değil. Röntgencilik,sapıklık ve ahlaksızlık. Aldatan adamdan daha adi bir adam eşiniz. İzinsiz elalemin kadınlarının fotosunu çekip paylaşan bir sapık.

Ve bunları da genelde tam da şu tarz erkekler yapar.
Evden işe işten eve giden bi insan en masum şeyleri bile ilk kez benle yaşamış bi insan benden öncesi hiç yok yani gözü dışarda olmayan bi insan sanıyordum

Zannettiğiniz gibi makbul bir şey değil yani sizden öncesinin olmaması. Bazı şeyler içinde kalmış adamın,yeterince kadın görmüş tanımış tanışmış olsa en azından izinsiz foto çekmezdi şu anda. Terbiyesiz.

O kadın fotoğrafının çekildiğini farketse ve olay çıkarsaydı, eşiniz sapık diye bir posta cevredekilerden dayak yeseydi ve karakolluk olsaydı geyik yaptım diye savunabilecek miydi kendisini acaba?
Kime neyi nasıl açıklayacaktı?
Ay nasıl güzel olurdu şu anda hayal ettim de. 😊

aldatma bana göre sapkınlık hatta korkutucu dayak yer inşallah

Aldatmanında ötesinde sapık makara adı altında tanımadığı insanların fotografını çekip arkadaşına atıyor. İğrenç miğdem bulanıyor böyle insanlardan.

Son düzenleme:
Gel de 16 yaşındaki kızı arkadaşıyla avm de bırak takılsınlar. Ne zaman annemleri ziyarete memlekete gelsem birinin boğazını sıkmama ramak kalıyor. Hayır ben pısıp kafamı eğemiyorum, herifi hayattan soğutma kıvamına getiriyorum ama kızım korkuyor anne yapma anne bırak boşver diye diye engelliyor beni.

Kocanız gibilerin yeri toplum olmamalı. Hatta üreyip neslini çoğaltmamanız gerek. Benim sapıklar için tek çözüm önerim var. İlaç ve kozmetik deneylerinde kullanılsınlar.

Adam tacizci sapık ama en masum şeyleri bile sizinle yaşamış, aynen hepimiz inandık. Keşke sevgilileriyle dibine kadar yaşasaydı da sokaktaki kendi halinde kadınlara sarkmasaydı.

X