BU ALDATMAK SAYILIR MI

evlilikte bir güçlü bir güçsüz mü olmak zorundadır her zaman? nerde kaldı denge,anlayış ve de ahlak?
ha bir de adam kendini zayıf hissedip tekrar aldatmasın diyerek sekse devam etsin yani çok komikmiş cidden...
eğerki boşanırsa bir daha aldatılıp aptal yerine konmayacak mesela ama nerdeee konu sahibi boşanmayacak zaten. aynen konu sahibi yazın kar yağıyor kocanı affet ve seni bir daha aldatmaması için dişiliğini elden bırakma mazallah ha!

Tabiki böyle birşey söz konusu değil fikrini söylüyo herkes saygı duyuyorum ve burda bi tartışma ortamı yaratılsın istemiyorum. Boşanmak istiyorum evet ama şartlarım şuan buna uygun değil kendimden önce düşünmem ge
Allah yardımcın olsun öncelikle üç çocuklu bir anne olarak seni çok iyi anlıyorum çocuklarına karşı iyi bir baba olduğunu söylemişsin Biraz bekle bakalım. ama burnundan getir ben olsam asla aynı yatağı paylaşmazdım mesela. İlgisiz davranirdim önemli konular hariç konuşmazdım. konusurkende gayet resmi olurdum. Tekrar Konu açılırsa konuyu asla kapatmadigini kendisini gozlemleyecegini bu saçmalığa cocuklarin için katlandığını en ufak bir hatasinda bosanacagini soylemelisin. Kararli olduğunu görsün. Zaten bu saatten sonra çocuklar için katlanılır böylesine De. Hem suçlu hem güçlü en nefret ettiğim erkek tipi. Ama baktın olmuyor güvenemiyorsun kesinlikle bosanmalisin
teşekkür ederim zaman ayırıp yazdığın için canım aynen öyle yapıcam

Süründüremiyorum ustalıkla üste çıkabilme potansiyeline sahip bi insan. Suan bu mevzu hakkında konusmayı bana yasakladı(!) Özür diledi ve ona göre bu mesele kapandı gitti...
Siz yapsaydınız böyle kapanır mıydı?
Affetmek niyetindeyseniz ağzından burnundan getirin iyice sürünsün
Şu anda üste çıkabilecek bir durumu olmamalı

sakın işinizi ve evinizi bırakmayın
zamanı geldiğinde veya boşanmaya hazır hissettiğinizde evden gidecek olan kişi kocanız olmalı ve siz ve iki çocuğunuz düzeninizi asla bozmamalısınız, sakın işinizi bırakmayın. sevgiler..
Teşekkür ederim

Siz yapsaydınız böyle kapanır mıydı?
Affetmek niyetindeyseniz ağzından burnundan getirin iyice sürünsün
Şu anda üste çıkabilecek bir durumu olmamalı

O kadar yıprandımki gerçekten unutmak ve affetmek istiyorum ama bunun bir özrü yok malesef keşke olsa da unutturabilse şu yaşadığım sıkıntıları. Şaşkınlıkla izliyorum sadece ve bekliyorum hiç bişey yapmak gelmiyo içimden kavga edip gürültü koparacak mecalim hiç yok ruhum çekilmiş gibi resmen. O da anladı zaten yediği haltı üste çıkmaya çalışmıyo suanda olayın sıcagıyla sanırım denedi ama dank etti ona da. Çok zor yaşadığım duyguyu anlatmam imkansız sadece içimi dökmek istiyorum burda o yüzden yazdım.

Hemde ne yeminler ne yeminler.
Söyledim zaten hiç bi yere gitmiceksin artık bitti o yanındaki iki arkadasınında fitil fitil getircem burnundan dedim.
Bunu dısarıya yollamamak için koz olarak kullanamazsın diyo hiç hükmü yok sözlerimin ona göre.
Aldatmadan başka sorunlarınız da var baya. Adam sizi hiç sallamıyor ki. İnsan bi tutuşur ama beyefendinin sülalesi raad.

E tabi benim de böyle beni süründürmeyi bırak aklamaya çalışan bir eşim olsa ben de rahat olurum.

Adam sizi geçiştirmiş resmen, siz kendi kendinizi inandırmaya çalışıyorsunuz. O kız yüz verse yapmayacakmış mış. Kusura bakmayın da çocuk inanmaz buna.

O yüzden herkes boşanma seçeneğini öne sürüyor. Çocukları da bahane etmeyin lütfen, boşanınca babalıktan istifa edilmiyor.

Bence de boşanırsanız sizin için daha iyi. Bu adamdan bi yol olmaz.

Eşimle bi kaç aydır huzursuzluk yaşadık bazı sebeplerden dolayı ayrı evlerde kaldık mecburen ve biraz aramız açıktı daha bi kaç gün önce yeni bi eve taşındık herşey yolunda gidiyodu. Geçenlerde de arkadaslarıyla sehir dısına gitti bi iş için 1 gün kaldılar. Gece de bi yerde oturup içmişler filan sıkıntı etmedim bende zaten kolay tartısıyoruz biraz ona da iyi gelir diye.
Neyse dün gece şeytan girdi aklıma telefonunu karıstırdım. Gittigi mekandaki bi kıza mesaj atmış sana aşık oldum resmen ben evliyim ama bunu nasıl yaptım bilmiyorum hemde birazdan sevgilim yanıma gelecek bilmem ne diye. Ve telefon numarasını yazmış beni ara lütfen sabaha kadar beklicem diye. Sevgilim de var demesinin sebebi kızı daha fazla etkilemekmiş şaka gibi...

Bu kadar kötü hissettiğimi hatırlamıyorum. Uyuyodu gece kaldırdım telefonu uzattım ne bu diye. Hiç beklemem ondan böyle bişey Allah kalbimi biliyo direk arkadasları mı yaptı acaba diye geldi aklıma. Ben attım iddiaya girdik dedi. Masasının yanından geçerken hesabını öğrendim mesaj attım dedi ağladı özür diledi erkeklik tasladık gaza geldim alkolun etkisiyle dedi. Çocuklarının üstüne yemin etti ben sana yanlış yapmam diye.
Tüm güvenimi bitirdi saygımıda. Herşeyi mahvetti. Bi de sürekli nolur kapatalım konusmayalım utanıyorum çok özür dilerim ama lütfen konusmayalım bi daha çok utanıyorum diyip duruyo.

Kavga bile etmedim gece çok sakindim nasıl böyle yapabildim şaşıyorum çocuklar da uyuyodu belki ondan. Sadece boşanıcam senden yazıklar olsun diyebildim. Nasıl davranıcam ne yapıcam aklımı kaçırmak üzereyim bana bi akıl verin.
boşan. bu iyi birşey degıl.

O kadar yıprandımki gerçekten unutmak ve affetmek istiyorum ama bunun bir özrü yok malesef keşke olsa da unutturabilse şu yaşadığım sıkıntıları. Şaşkınlıkla izliyorum sadece ve bekliyorum hiç bişey yapmak gelmiyo içimden kavga edip gürültü koparacak mecalim hiç yok ruhum çekilmiş gibi resmen. O da anladı zaten yediği haltı üste çıkmaya çalışmıyo suanda olayın sıcagıyla sanırım denedi ama dank etti ona da. Çok zor yaşadığım duyguyu anlatmam imkansız sadece içimi dökmek istiyorum burda o yüzden yazdım.
eger ayrılmayacaksan lutfen saglam durun.aglamayın. suratına cok bakmayın. az tavır koyun. ama cok degıl bu seferde sen benı dısarı ittin. senden ozurde dıledım daha ne kapris yapıyorsun dıyıp üste cıkmaya calışır.
konuşun ve belli kurallar koyun artık bu bu. eger yok kuralları kabul etmıoyorum derse... evden gıtsın.

Aldatmadan başka sorunlarınız da var baya. Adam sizi hiç sallamıyor ki. İnsan bi tutuşur ama beyefendinin sülalesi raad.

E tabi benim de böyle beni süründürmeyi bırak aklamaya çalışan bir eşim olsa ben de rahat olurum.

Adam sizi geçiştirmiş resmen, siz kendi kendinizi inandırmaya çalışıyorsunuz. O kız yüz verse yapmayacakmış mış. Kusura bakmayın da çocuk inanmaz buna.

O yüzden herkes boşanma seçeneğini öne sürüyor. Çocukları da bahane etmeyin lütfen, boşanınca babalıktan istifa edilmiyor.

Bence de boşanırsanız sizin için daha iyi. Bu adamdan bi yol olmaz.
Ya nerden çıkarıyosunuz benim inandığımı ve aklamaya çalıştığımı? Yaşadıklarımı sindirmem biraz zamanımı aldı sadece.
Umarım böyle bi durumla karşı karşıya kalmazsınız boşanmak öyle kolay olmuyomuş ahkam keserdim bende bir zamanlar ama herkesi o anki şartlarına göre değerlendirmek gerekiyomuş. Yaşamadığımız başımıza gelmeyen her kötü durum hakkında kolay hüküm verebiliyoruz ama başımıza gelebileceğini ve o an ne yapacağımızı düşünemiyoruz. Ve öyle bir durumla karşı karşıyayım şuan inanın kaçıp kurtulmak çok istiyorum ama öyle ağızdan çıktığı kadar kolay değil.

Ya nerden çıkarıyosunuz benim inandığımı ve aklamaya çalıştığımı? Yaşadıklarımı sindirmem biraz zamanımı aldı sadece.
Umarım böyle bi durumla karşı karşıya kalmazsınız boşanmak öyle kolay olmuyomuş ahkam keserdim bende bir zamanlar ama herkesi o anki şartlarına göre değerlendirmek gerekiyomuş. Yaşamadığımız başımıza gelmeyen her kötü durum hakkında kolay hüküm verebiliyoruz ama başımıza gelebileceğini ve o an ne yapacağımızı düşünemiyoruz. Ve öyle bir durumla karşı karşıyayım şuan inanın kaçıp kurtulmak çok istiyorum ama öyle ağızdan çıktığı kadar kolay değil.
haklısın. basına gelenler ıcın cok zor. neyı nereye koyacagını şaşırırsın. ne yapmalusın, ne olmalı... hepsi karışır... arkadaslarımda gordum. agresıf olanını, sessızleşeni de gordum. hakkınızda hayırlusı neyse o olsun...
gecmiş olsun.

Mustafa topkara erkek psikolojisi yazın kitabın özetini yazarın sitesinden bi okuyun belki yararını görürsünüz

İçkiye izin verirseniz sonuç bu ..
aklî dengeyi bir süreliğine bozuyordu değil mi ? Yanlış hatırlamıyorum

Arasa da açmıcaktım ben salak mıyım seni kaybetmeyi göze alır mıyım diyo. Beni resmen aptal yerine koydu hissizleştim hiç bişey hissedemiyorum. Çocuklar bağlıyo elimi kolumu :KK43:

Sizi kaybetmeyi göze alamayacak adam o mesajı da atmaz dı! Yanına sevgiliside gelecekmiş açıkça yazmış.. Daha ne görmek istiyorsunuz_?

Arasa da açmıcaktım ben salak mıyım seni kaybetmeyi göze alır mıyım diyo. Beni resmen aptal yerine koydu hissizleştim hiç bişey hissedemiyorum. Çocuklar bağlıyo elimi kolumu :KK43:

Sizi kaybetmeyi göze alamayacak adam o mesajı da atmaz dı! Yanına sevgiliside gelecekmiş açıkça yazmış.. Daha ne görmek istiyorsunuz_?

Hanımefendi gördüklerim benim için fazlasıyla yeterli zaten ama yaşamayan anlayamaz. Yaşamayında umarım böyle bişeyi.
İyi günler.

X