BU ALDATMAK SAYILIR MI

"Evliyim, sevgilimde var ama beni mutlaka ara" diyen bir adamı cazip bulacak kadın var mıdır cidden ? Ne içmişti o esnada acaba ?
Kendinize bir yol haritası çizip bir an evvel uygulamaya koyun. Boşanmak için şartlarınızı olgunlaştırın...
Bu kafa da bir adam zaten aldatmıştır çoktan ve devam edecektir...

Bu daha kötü biliyor musunuz ? Kelli felli aldatılsa insan daha iyi. Hiç değilse sürüncemede kalmadan boşanılır. Ama böyle yazışmaydı, mesajdı v.s. karar vermeyi çok etkiliyor. Allah ım korusun başıma gelse ne yaparım bilmiyorum. Unutmam , unutturmam kendimi tanıyorum. E böyle olunca da zaten eninde sonunda ayrılık oluyor. Zor iş.
Allah yardımcınız olsun...

Bu daha kötü biliyor musunuz ? Kelli felli aldatılsa insan daha iyi. Hiç değilse sürüncemede kalmadan boşanılır. Ama böyle yazışmaydı, mesajdı v.s. karar vermeyi çok etkiliyor. Allah ım korusun başıma gelse ne yaparım bilmiyorum. Unutmam , unutturmam kendimi tanıyorum. E böyle olunca da zaten eninde sonunda ayrılık oluyor. Zor iş.
Allah yardımcınız olsun...
Kesinlikle öyle. Ama anlatamıyorum derdimi kimseye o da var. Ne güven ne sevgi ne saygıya dair ufak bir kırıntı bile kalmadı içimde ha zaten bu şekilde yürütemem ben ama bitirmek şuan değil çocuklarım ve kendim için en az hasarla nasıl atlatırız onun derdindeyim.

Eşimle bi kaç aydır huzursuzluk yaşadık bazı sebeplerden dolayı ayrı evlerde kaldık mecburen ve biraz aramız açıktı daha bi kaç gün önce yeni bi eve taşındık herşey yolunda gidiyodu. Geçenlerde de arkadaslarıyla sehir dısına gitti bi iş için 1 gün kaldılar. Gece de bi yerde oturup içmişler filan sıkıntı etmedim bende zaten kolay tartısıyoruz biraz ona da iyi gelir diye.
Neyse dün gece şeytan girdi aklıma telefonunu karıstırdım. Gittigi mekandaki bi kıza mesaj atmış sana aşık oldum resmen ben evliyim ama bunu nasıl yaptım bilmiyorum hemde birazdan sevgilim yanıma gelecek bilmem ne diye. Ve telefon numarasını yazmış beni ara lütfen sabaha kadar beklicem diye. Sevgilim de var demesinin sebebi kızı daha fazla etkilemekmiş şaka gibi...

Bu kadar kötü hissettiğimi hatırlamıyorum. Uyuyodu gece kaldırdım telefonu uzattım ne bu diye. Hiç beklemem ondan böyle bişey Allah kalbimi biliyo direk arkadasları mı yaptı acaba diye geldi aklıma. Ben attım iddiaya girdik dedi. Masasının yanından geçerken hesabını öğrendim mesaj attım dedi ağladı özür diledi erkeklik tasladık gaza geldim alkolun etkisiyle dedi. Çocuklarının üstüne yemin etti ben sana yanlış yapmam diye.
Tüm güvenimi bitirdi saygımıda. Herşeyi mahvetti. Bi de sürekli nolur kapatalım konusmayalım utanıyorum çok özür dilerim ama lütfen konusmayalım bi daha çok utanıyorum diyip duruyo.

Kavga bile etmedim gece çok sakindim nasıl böyle yapabildim şaşıyorum çocuklar da uyuyodu belki ondan. Sadece boşanıcam senden yazıklar olsun diyebildim. Nasıl davranıcam ne yapıcam aklımı kaçırmak üzereyim bana bi akıl verin.
Of of hangisi düzgün ki. Hepsi öyle. Bu sadece yakalanmış olan.

Erkeklerden iğrendim. Geçen günlerde karşı blokta oturan adamın teki işyerime geldi. Öyle arada selamlaşırız, o kadar. Eşimde bende pek muhattap değiliz. Geldi, sana ev açayım buluşalım dedi bana durup dururken. Ben hayretten kalakaldım. O an nasıl tepki vereceğimi bilemedim. Kibarca redettim. O zaman ayda bir olsun dedi. Pazarlığa başladı. Ben " ha bir kere ha yüz kere ahlaksızlık ahlaksızlıktır ne farkeder dedim, ama hala kibarım. Jeton düşmüyor ki kafasına bir şey indireyim. Şimdi aklıma geldikce midem bulanıyor. O anda neden haddini bildirmedim diye kendime kızıp duruyorum. Buna nasıl cürret etti, hazmedemiyorum. Eşimede anlattım, sadece güldü. Nasıl midem bulanıyor kendimi nasıl kötü hissediyorum anlatamam. Böyle bir davranışa maruz kalmak, çok aşağılayıcı. İğrenç bir insanla merhabalaşır dururmuşum, meğer niyeti kötüymüş. Birde hacca gitmiş utanmaz, ahlaksız.

Erkeklerden iğrendim. Geçen günlerde karşı blokta oturan adamın teki işyerime geldi. Öyle arada selamlaşırız, o kadar. Eşimde bende pek muhattap değiliz. Geldi, sana ev açayım buluşalım dedi bana durup dururken. Ben hayretten kalakaldım. O an nasıl tepki vereceğimi bilemedim. Kibarca redettim. O zaman ayda bir olsun dedi. Pazarlığa başladı. Ben " ha bir kere ha yüz kere ahlaksızlık ahlaksızlıktır ne farkeder dedim, ama hala kibarım. Jeton düşmüyor ki kafasına bir şey indireyim. Şimdi aklıma geldikce midem bulanıyor. O anda neden haddini bildirmedim diye kendime kızıp duruyorum. Buna nasıl cürret etti, hazmedemiyorum. Eşimede anlattım, sadece güldü. Nasıl midem bulanıyor kendimi nasıl kötü hissediyorum anlatamam. Böyle bir davranışa maruz kalmak, çok aşağılayıcı. İğrenç bir insanla merhabalaşır dururmuşum, meğer niyeti kötüymüş. Birde hacca gitmiş utanmaz, ahlaksız.
:oha:

Eşiniz sadece güldü mü!Kusura bakmayın ama bu adamın yaptığından daha tuhaf geldi bana.Keşke adamın haddini bildirseymişsiniz.

O kadar yıprandımki gerçekten unutmak ve affetmek istiyorum ama bunun bir özrü yok malesef keşke olsa da unutturabilse şu yaşadığım sıkıntıları. Şaşkınlıkla izliyorum sadece ve bekliyorum hiç bişey yapmak gelmiyo içimden kavga edip gürültü koparacak mecalim hiç yok ruhum çekilmiş gibi resmen. O da anladı zaten yediği haltı üste çıkmaya çalışmıyo suanda olayın sıcagıyla sanırım denedi ama dank etti ona da. Çok zor yaşadığım duyguyu anlatmam imkansız sadece içimi dökmek istiyorum burda o yüzden yazdım.
Hissettiklerinizi anlamam mümkün değil sadece bu işten halt ettim hata ettim diyerek sıyrılamaz faturasını ödeyecek

Eşinizin sadece gülmesi çok ilginç,gidip ağız burun dağıtması gerekti

Eşiniz sadece güldü mü!Kusura bakmayın ama bu adamın yaptığından daha tuhaf geldi bana.Keşke adamın haddini bildirseymişsiniz.
Bende haddini bildirmediğime hayıflanıyorum. Öyle bir şey beklemediğim için adamdan şaşırdım. Eşim zaten tuhaf ötesi. Onu zaten anlamıyorum.

:KK57:sadece güldü mü? Hiç tepki vermedi, normal karşıladı yani. Bu normal karşılama bana hiç iyi hissettirmedi, dikkat et eşine derim, kendisi de bu tarz şeyler yapıyor olmasa bu kadar normal bulamazdı bence bu durumu.

Ben anlamadım eşinizin açıklamaları çok saçma geldi .
Şimdi eşinizin yerine kendimi koyuyorum .
Neden kıza asılırken ilk mesajda 'evliyim ve sevgilim var' diyeyim ki?
Ve bunu diyorsam durum şu olsa gerek : ya ben bu kızla tek gecelik bişey yaşamak istemişimdir. Yada bu ilk mesaj değildir.

Diyelim ki tek gecelik bişey yaşamak istedim öyleyse bu açıklamayı yaptığıma göre karşımdaki de sırada o... değil o zaman ..

Her koşulda bir iddaa için böyle bişey yapsanız siz evli olduğunuzu belirtirmisiniz?

Eşiniz sıkışmış bu yalanı uydurmuş , konuyu kapatmasının nedeni yalan olduğu ortaya çıkar diye bence..
Ve siz bunu kabullenirseniz tekrarı mutlaka olacaktır.
Boşanmak istememenizi anlıyorum ama öyleyse tekrarını engelleyecek bir tutum sergilemelisiniz.

Ben hep diyorum erkekler de kadınlardan korkmalı ben yaparsam o da yapar demeli . Biz kadınlara göre değil tabi aldatmak ama böyle bir korku olmalı karşımızdakinde de ..

Yeriniz de olsam onun üzerine gitmem konuyu kapatırım amaaaa beni aldatanı ben de aldatırım yada boşarım izlenimi verirdim ona..

Mesela her gittiğiniz yeri her görüştüğünüz insanı haber vermemekle başlayabilirsiniz.

Ben bu açıdan hiç bakamadım teşekkür ederim cok dogru bir iddia ugruna niye evliyim ve hemde sevgilim var gibi bi başlangıçla mesaj gönderilir. Mesaj attıgı kız o yolda biri değil fotodan belli ama bilemem tabi yinede.
Bende sana aynını yapıcam dedim dün çok sinirlendi bana bi baktı ki sanki o haltı ben yemişim gibi. Düşüncesi bile ne kadar çirkin dimi dedim anladın mı ne yaşadıgımı dedim. Agzını bıcak açmıyo o andan beri. Sadece herseyi mahvettim diyebildi.

Ben bu açıdan hiç bakamadım teşekkür ederim cok dogru bir iddia ugruna niye evliyim ve hemde sevgilim var gibi bi başlangıçla mesaj gönderilir. Mesaj attıgı kız o yolda biri değil fotodan belli ama bilemem tabi yinede.
Bende sana aynını yapıcam dedim dün çok sinirlendi bana bi baktı ki sanki o haltı ben yemişim gibi. Düşüncesi bile ne kadar çirkin dimi dedim anladın mı ne yaşadıgımı dedim. Agzını bıcak açmıyo o andan beri. Sadece herseyi mahvettim diyebildi.
:)) Anlamış herşeyi mahvettiğini ... bu korku her zaman olmalı erkeklerin içinde..

hoooşştttt deseydin aç küpek :) yuhh yaa bu kadar gevşedi mi gayrı memleketimin yayları :) hacc uçkurda pek bağlayıcı olmuyo bence.... her şey yalan dolan olmuş be....

:KK57:sadece güldü mü? Hiç tepki vermedi, normal karşıladı yani. Bu normal karşılama bana hiç iyi hissettirmedi, dikkat et eşine derim, kendisi de bu tarz şeyler yapıyor olmasa bu kadar normal bulamazdı bence bu durumu.
Eşim hiç bahsini bile açmadı, soru sormadı. Orda güldü geçti. Sonrada bana eskiye nazaran daha iyi davranmaya başladı. Omuzlarıma masaj falan yaptı mesela. Bilmiyorum tuhaf bir adam zaten. Ben olsam hiç bir şey yapmasamda, hadi hemen taşınıyoruz derdim.. Adamın eviyle pencerelerimiz karşılıklı. Silkeleme falan gibi işler evin o cephesinde yapılıyor sadece. Evde kedim var tüy döküyor. Mecbur örtü mörtü silkeliyordum. Şimdi mahsur kaldım. Adamın niyetini öğrendikten sonra o cephedeki pencerelere yanaşamıyorum. Tiksinti geldi. Taşınmayı düşünüyorum. Ama eşim gayet rahat. Bana güveni yüzünden. Gerçi o güven karşılıklı değil. Ben ona güvenmiyorum.

Eşimle bi kaç aydır huzursuzluk yaşadık bazı sebeplerden dolayı ayrı evlerde kaldık mecburen ve biraz aramız açıktı daha bi kaç gün önce yeni bi eve taşındık herşey yolunda gidiyodu. Geçenlerde de arkadaslarıyla sehir dısına gitti bi iş için 1 gün kaldılar. Gece de bi yerde oturup içmişler filan sıkıntı etmedim bende zaten kolay tartısıyoruz biraz ona da iyi gelir diye.
Neyse dün gece şeytan girdi aklıma telefonunu karıstırdım. Gittigi mekandaki bi kıza mesaj atmış sana aşık oldum resmen ben evliyim ama bunu nasıl yaptım bilmiyorum hemde birazdan sevgilim yanıma gelecek bilmem ne diye. Ve telefon numarasını yazmış beni ara lütfen sabaha kadar beklicem diye. Sevgilim de var demesinin sebebi kızı daha fazla etkilemekmiş şaka gibi...

Bu kadar kötü hissettiğimi hatırlamıyorum. Uyuyodu gece kaldırdım telefonu uzattım ne bu diye. Hiç beklemem ondan böyle bişey Allah kalbimi biliyo direk arkadasları mı yaptı acaba diye geldi aklıma. Ben attım iddiaya girdik dedi. Masasının yanından geçerken hesabını öğrendim mesaj attım dedi ağladı özür diledi erkeklik tasladık gaza geldim alkolun etkisiyle dedi. Çocuklarının üstüne yemin etti ben sana yanlış yapmam diye.
Tüm güvenimi bitirdi saygımıda. Herşeyi mahvetti. Bi de sürekli nolur kapatalım konusmayalım utanıyorum çok özür dilerim ama lütfen konusmayalım bi daha çok utanıyorum diyip duruyo.

Kavga bile etmedim gece çok sakindim nasıl böyle yapabildim şaşıyorum çocuklar da uyuyodu belki ondan. Sadece boşanıcam senden yazıklar olsun diyebildim. Nasıl davranıcam ne yapıcam aklımı kaçırmak üzereyim bana bi akıl verin.
Neden hata yapipta cocuklarinin uzerine yemin edecek kadar insanliktan cikiyo bu millet.dogruda olsa cocuguna yemin etmek nedir ya ki bunda dogruluk payi varmi tartisilir

kocan çapkın ve seni aldatmış canım ister affeder ister boşanırsın orası senin bileceğin şey sadece evli kalirsan bu ve bunun otesinde daha çook aldatma durumlarina maruz kalırsın haberin olsun.

X