BU ALIŞVERİŞ SİTESİNDEN SİZ SİZ OLUN BİR ŞEY ALMAYIN !!

yinesev

Seni Secdeye Götürmeyen Aşk,Cennete Neden Götürsün
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2014
557
120
Merhaba kızlar.
Çok sinirliyim sizlere hemen aktarmak istiyorum ..
Evmanya sitesinden 03/11/2015 tarihinde öğleden önce bir ürün sipariş ettim. Mail geldi her şey güzel falan ödemem onaylanmış.2 gün bekle yok 3 gün bekle yok 7 gün bekle yok. Arıyorum müşteri temsilcisini (bağlanmak ölüm zaten ) hanfendi tedarik sürecinde.. Tamam diyorum ne zaman ulaşır 12sinde ulaşır...Bugün ayın 17'si hala arıyorum tedarik sürecinde olduğunu söyleyince patladım dava açsam kazanırım bu nasıl bir tedarik süreci ,bu nasıl bir yasa siz neye dayanarak benim paramı 14 gün bağlıyorsunuz. Benim ödemem gerçekleşti 14 gün yani yarım ay bekledim daha ne yapayım...Lütfen dedim ödememi iptal edin hesabıma geri yatsın bayan 7 iş günü içinde yatar hesabınıza dedi ondan da şüpheliyim de neyse artık...

Bu arada beklediğim süre içerisinde üründen de soğudum resmen sürpriz yapacaktım ablamın bebişi için :KK43:
Siz siz olun bu siteden alışveriş yapmayın bir kişiden daha duymuştum ama tesadüftür demiştim meğer değilmiş :KK62::KK11:

Öpüyorum kızlar hoşça kalın..

yok mu benimle aynı durumu yaşayan ?

:KK70: Zaten ben internetten öyle şeyler almam.
En sağlıklısı gıdıp görup begenmek.

Canım gitmiştim bu ürünü görmüştüm belirli bir markanın ürünü beğenmiştim bi mağazada ama o zaman alasım ve param yoktu intte görünce alayım dedim pişman oldummm

Ürünlerin yanında tedarik süreci yazıyor. Bazı ürünler 24 saatte kargoya verilebilirken, bazılarının tedarik süreci 12-14 gün olarak belirtiliyor. Ama bazen tedarik süreci buradaki sürelerin de dışına çıkarak gerçekten çok uzayabiliyor.

Evmanya'dan iki defa alışveriş yaptım. İlkinde sorun yaşamadım. İkincisinde satın aldığım ürünlerden biri tedarik edilemedi. (Stokta olmayan ürünü satmaları da ayrı bir garabet) Tedarik edilemeyen ürün yerine ya hediye çeki gönderilebileceği ya da başka bir ürün seçmem gerektiği yazıyordu sitede. Bu arada, telefonla hiçbir şekilde ulaşamadım ve mesajlaşma kısmından site ile yazıştım. Sonuçta seçtiğim diğer ürün de tedarik edilemedi... Paramın iade edileceği yazıyor ancak hesabıma bakıyorum iade falan yok. 60 tl civarında bir meblağ olduğu için fazla üzerinde durmuyorum ama bir daha alışveriş yapmayı da düşünmüyorum.

Canım gitmiştim bu ürünü görmüştüm belirli bir markanın ürünü beğenmiştim bi mağazada ama o zaman alasım ve param yoktu intte görünce alayım dedim pişman oldummm
Geçmiş olsun ama paranı iade ederler merak etme.
K.kartından gönderdiğin için ispatlaman kolay zaten..

Ürünlerin yanında tedarik süreci yazıyor. Bazı ürünler 24 saatte kargoya verilebilirken, bazılarının tedarik süreci 12-14 gün olarak belirtiliyor. Ama bazen tedarik süreci buradaki sürelerin de dışına çıkarak gerçekten çok uzayabiliyor.

Evmanya'dan iki defa alışveriş yaptım. İlkinde sorun yaşamadım. İkincisinde satın aldığım ürünlerden biri tedarik edilemedi. (Stokta olmayan ürünü satmaları da ayrı bir garabet) Tedarik edilemeyen ürün yerine ya hediye çeki gönderilebileceği ya da başka bir ürün seçmem gerektiği yazıyordu sitede. Bu arada, telefonla hiçbir şekilde ulaşamadım ve mesajlaşma kısmından site ile yazıştım. Sonuçta seçtiğim diğer ürün de tedarik edilemedi... Paramın iade edileceği yazıyor ancak hesabıma bakıyorum iade falan yok. 60 tl civarında bir meblağ olduğu için fazla üzerinde durmuyorum ama bir daha alışveriş yapmayı da düşünmüyorum.

Cidden iade yapılmadı mı hala canımm :KK43: Paramızla rezil olucaz resmen desenee :KK43: Cidden ulaşmak ayrı bir ölüm yani müşteri temzilcisine BİMER'e şikayet ettim ben canım sende şikayet et istersen inceleyip para iadesi yaptırtıyorlar..
Ben sipariş veriren ürün teslim süresi 7-8 iş günü yazıyordu...

Ben bi kere alışveriş yapmıştım uzunca zaman kargom gelmemişti
Ellerinde olmayan ürünü satışa sunmuşlar sanırım
Bi güzel saydırdım tabi gerek mail gerek telefondan, en son yolladılar ama uzunca bir süre geçti artık
Bi daha da sizden alışveriş yapmayacağım ve herkese duyuracağım demiştim, sözümün hakkını vereyim :KK54:

Geçmiş olsun ama paranı iade ederler merak etme.
K.kartından gönderdiğin için ispatlaman kolay zaten..

Yukarıda bir arkadaşa hala para iadesi yapılmamış ... :// inşallah benim iadem yapılır çok üzgünüm yaa :KK43:((

benimde öyle bir konum var.. evmanyadan bir kere alışveriş yaptım milyon kere pişman oldum..
siparişim iptal olmuştu paramı 1 ay göndermedi belki daha fazla.. ondan sonra tövbe ettim..
zorla aldım resmen...
her aradığımda ödeme günü cuma deniyor.. cuma yatmıyor..
pazartesi arıyorum yine aynı..
en son paranız yatırıldı diye yalan bile söylediler..
artık avukata verecektim.. en son yatırdılar ama ne kadar çok uğraştım..
bence kimseye tavsiye etmiyorum.. uzak durun.. 10-20 fazla verin güvenilir sitelerden alışveriş yapın

Ben bi kere alışveriş yapmıştım uzunca zaman kargom gelmemişti
Ellerinde olmayan ürünü satışa sunmuşlar sanırım
Bi güzel saydırdım tabi gerek mail gerek telefondan, en son yolladılar ama uzunca bir süre geçti artık
Bi daha da sizden alışveriş yapmayacağım ve herkese duyuracağım demiştim, sözümün hakkını vereyim :KK54:

Ver ver canım :KK70:
Cidden can sıkııcı düşünsenen bide 300-500 TL lik bi alışveriş olduğunu... İnsana koyar yaniii.İnsanları bilinçlendirmemiz gerek yazık bir para kolay kazanılmıyor çok üzgün & öfkeliyim ben dee :63::63::KK57::KK57:

benimde öyle bir konum var.. evmanyadan bir kere alışveriş yaptım milyon kere pişman oldum..
siparişim iptal olmuştu paramı 1 ay göndermedi belki daha fazla.. ondan sonra tövbe ettim..
zorla aldım resmen...
her aradığımda ödeme günü cuma deniyor.. cuma yatmıyor..
pazartesi arıyorum yine aynı..
en son paranız yatırıldı diye yalan bile söylediler..
artık avukata verecektim.. en son yatırdılar ama ne kadar çok uğraştım..
bence kimseye tavsiye etmiyorum.. uzak durun.. 10-20 fazla verin güvenilir sitelerden alışveriş yapın

Ayyy ciddi misinnnn:KK57::KK57::eek:
Ben şoook:KK57::KK57:
Bu kadar da olmaz yaaa ben de tövbe ettim o ayrı mesele ama şimdi para iademi yapsınlar yaaa o_Oo_OÇooook üzülüyorummm bir daha tövbeeee :eek::eek::eek:
Napcam ben şimdii para iadesi içinnn offf :KK17:

Ver ver canım :KK70:
Cidden can sıkııcı düşünsenen bide 300-500 TL lik bi alışveriş olduğunu... İnsana koyar yaniii.İnsanları bilinçlendirmemiz gerek yazık bir para kolay kazanılmıyor çok üzgün & öfkeliyim ben dee :63::63::KK57::KK57:
Allah'tan ben mini mini mutfak gereçleri almıştım yoksa maille sınırlı kalmayabilirdim :KK53:
Paranı iade ederler ama merak etme
Ha yine tosbağa hızıyla olabilir o ayrı

X