Bu ay da olmadı :((( ekim de anne adayı olmak ümidiyle...

sıkıntı dert konuscak guzellık klmadı artık sızle
inş kıymetini bilirde hatasını anlar:26::26::26:
nasıl yani kuzum ne kalmadı:44::44:

Merhaba ben de yaklaşık 6 yıllık evliyim ağustostan beri bebiş istiyoruzyaş 33 oluyooo.hep eşim korundu.şu an ne onda ne bende problem yok ikimizde kontrolden geçtik.3 gün önce kimyasal gebelik yaşadım.yani döllenme oldu ama 9 günü sonunda attı vucudum.şükür ki hamilelik oluşuyo yoksa rahim filmi çektirecektim.bundan sonra önümüzdeki maçlara bakıcazzz

Yarışmacı arkadaşlarıma başarılar dilerimmmm

Ayy kuzular bugün itibarıyle minik kuzum yeğenime çook kolay ve atmasyon bebiş yeleği başladım.bebo 1 ay sonra doğacakkk.teyzesinin gülüüüüüü.bu arada biliyonuz kardeşim yok ama kankamın ilk bebeği ilk yeğennn çok heyecanlıyım çeyiz hazırlıyom ona daaaa.
Öpüyorum siziii bol sohbetlerrrrr

güle güle balımmkolay gelsin tatlım inş kendi bebişinede hazrılarsın ceyiziyi geceler canım

demek ıstedıgım problemlerımle sızlerıde gerıyorum bı kac kafamı dnlıcem gırmem herade gorusmek uzre allaha emanet olun bol bebıslı gunler dılerım

daha bekliyonmu balımm
yok kuzum 2.mesaja cevap vermek için bekliyodum oda 10 dakka malum
yesınler onu kolay gelsın bıtanem tatlı ruyalar
yanı kızlar hep sıkıntı dert sızıde gerıyorum burda

yaw onedemek dertlesemessek bız neyız burda sadece gulmek ıcın toplanmıyoruzkı bıtanem

demek ıstedıgım problemlerımle sızlerıde gerıyorum bı kac kafamı dnlıcem gırmem herade gorusmek uzre allaha emanet olun bol bebıslı gunler dılerım

kımsenın gerıldıgı yok kuzum sakın boyle dusunme ..ama dınlenmek ıstıyosan tabıkıde bız herzaman burdayız allaha emanet ol dualarım senınlehabersız bırakma bızlerı

kızlar ya bişi sorcam benimde tüm tahlillerim yapıldı rahim filmi hariç doktor
gerek görürse mi iistiyor bu rahim filmini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…