Bu ay da olmadı :((( ekim de anne adayı olmak ümidiyle...

selam geldim kizlarrr...yoruldumm birazzz..indirimde hersey birseyler almak isterken kapandi magazaaaa sinir oldummmm

daha cok yenı bıtanem kısmetınde varsa canım ılk aylardan kalırsın bı saglık sorununuz yoksa esınle.elbettekı meleklerımızın gelmesı ıcın bı zamanı var rabbım bılır herseyı.inşallah cok bekletez senıde

hımm yeniymiş canım rabbim hiçç bekletmesin inşallah seni

oy oyyyy daha pek yenii Rabbim çok bekletmez inş canımmçıtır gelin

Aminn kızlar Çok Teşekkür ederim. Allahım isteyen herkese nasip etsin

Sizler Ustasınız sormak isterim size. Bildiğiniz gibi hemen hamile kalmak istiyorum.
Ne yapmam gerekir? Özel Bişey gerekiyormu ?? Cahilim Bu Konularda

Evet İnşallah
Kendimi Tanıtamadım Bu arada Kusura Bakmayınn

[/B]vallahi alamadimmm canim skldi zatennn bugun son gundu inndirimde sanirimmm...bakalimmm her zaman gideliyorum esimin isinden dolayi....eee herkes iyimiii yeni arkdslar gelmiss hosgeldinizz aldim bir terlik bir bluz aldimmm[/B]

kendi adıma ilişkiden sonra popoya yastık koyuyorm bide yumurtlama günü takip ediorm

başka çocugum yok klnım .allah bagıslasın bıtane kocacım var ıstecanbonum ben hıc hamıle kalamadım daha

tez zamanda çekirdek aile olursn inşallahhhhhhhhhhhhhh

Evet İnşallah
Kendimi Tanıtamadım Bu arada Kusura Bakmayınn

estf canım .zamanla tanısırız.bizler hep burdayız sende gelırsın konusurz tanırız bırbırımızı
canım bebek için özel bişey varmı okuduklarım arasınada cok var ama ne kadar işe yarar yaramaz bılınmez:26:
egerkı 30 yaş altındaysan 1 sene boyunca cocugunun olmaması doktorlar tarafından gayet normal 30 ys ustuysen bu sure 6 aya dusuyor.bu sure dısında doktora gıdıp bı muaneden gecmen en dogrusu

geçmiş olsun canım neyin var:26::26:
amin canım inş cümlemize nasip eder
bildigim şey belimin altına yastık koyuyorum bazı arkadaşlar sogan suyu felan içiyo:26:kürler felan yapıyolar başkada bişi gelmedi aklıma:44::44:

buyuklerimizz oyle derr 10 erken 10 gun gec gelirse rahim kendini hamiellige hazirlarmisss..bende oyle oldu vallahi

kendi adıma ilişkiden sonra popoya yastık koyuyorm bide yumurtlama günü takip ediorm

tez zamanda çekirdek aile olursn inşallahhhhhhhhhhhhhh

Bu ay Bende Öyle Yaptım. Yastık Koymadım ama ayaklarımı havaya diktim ve yaklaşık 10 dakika bekledim öyle.
Herhangi bir ilaç filan içiyo musun ? Folik asit iç diyolar ama daha doktora hiç gitmedim.

Bu ay Bende Öyle Yaptım. Yastık Koymadım ama ayaklarımı havaya diktim ve yaklaşık 10 dakika bekledim öyle.
Herhangi bir ilaç filan içiyo musun ? Folik asit iç diyolar ama daha doktora hiç gitmedim.

valla canım benim hiç bi problemim yoktu ama doktorm yumurtaları daa büyütmek için bi ilaç verdi sonrada
o ilaçları çatlatma iğnesi yaptı 2 ay yaptı yine hüsran senden uzak
rabbim seni bekletmesin
ben bide soğan kürü içiorm bu şekilde hamile kalanlar var

Ben 92 Doğumluyum.
O zaman sadece yastık Koyarım altıma
En güzeli Beklemeliyim.
Folik asit içmem gerekiyormu ??

selam geldim kizlarrr...yoruldumm birazzz..indirimde hersey birseyler almak isterken kapandi magazaaaa sinir oldummmm
hg kuzumm gene olur bitanem alırsın
tatlım 10 dk havada kalıyoo :44:bende öle yapıyorumsonrada bacaklarımı dik vaziyette yatıyorum öle 45dk kalmadanbende doktordan istedimde hele bi hamile kalda öle verim dedi folik asit

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…