Bu da Zepp'in blogu ;Zepp'in Günlüğü...

Zepp

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2006
9.312
21
44
Taze taze ....
:eek: Zepp'in Blogu...

Kategorilerim;

Kategorilerim

◦İlginç ve Komik Linkler...
◦karmakarisik
◦Mutfak & Pratik tarifler...
◦Çocuk Eğitimi
◦Mizah
◦Hobi
◦Sizin icin sectiklerim ...
◦Bilgisayar&Internet&Msn ...
◦Fotograflarim...
◦Kıssadan Hisse Öyküler ,Hikayeler...
◦Videolarim...
◦Anketler--->>katilin lutfen ; )
◦Müzik
◦El Emeklerim
◦Moda
◦Gezi Notlarim
◦Farmville Tuyo

Son düzenleme:
Güzel olmuş canım.....

can arkadaşım.blogun hayırlı olsun,,:1hug:Şeniz
hani sanatçılar kasetlerine çocuğum derler ,sanki bu blogda senin çocuğunmuş gibi geldi bana.seni kutluyorum ,kaliteli ve keyfli vakitler geçireceğini biliyorum..
bol bol güzellikler ve arkadaşlıklar diliyorum..Şeniz

Güzel olmuş canım.....

can arkadaşım.blogun hayırlı olsun,,:1hug:Şeniz
hani sanatçılar kasetlerine çocuğum derler ,sanki bu blogda senin çocuğunmuş gibi geldi bana.seni kutluyorum ,kaliteli ve keyfli vakitler geçireceğini biliyorum..
bol bol güzellikler ve arkadaşlıklar diliyorum..Şeniz

Tsk ederim filizim ,kankam :eek:: )
Ama blogumu gezipte yorum yazmayan boyle olsun ;
f080.gif
:roflol:

zepp'cim bloğun hayırlı olsun conem :)
birasdan inceliycem :)

Tsk ederim elisa ...
daha deneme asamasinda yerimseniben

Bu arada ''isimsiz'' olarak yorum yapan arkadaslar ...
lutfen isminizi yazin da kim oldugunuzu bileyim : )

sevgili zepp hayırlı olsun daha kimbilir neler katarsın bloguna takipcin olacagım kolay gelsin sevgiler

zepp bloguna uğrayıpta yorum yapmamak olmaz.. benden bikere kurtulamazsın çiçeğim yeterrrrrrrr diyene kadar yorumlarımı yapacağım. şimdi işler beni beklii sporumu aksatmamalıyım biliyorsun..dönüşte görüşürüz..Şeniz

Canım arkadaşım bloğunu inceledim ve yorumumu yaptım yani o halden kurtuldum,ellerine sağlık güzel olmuşŞeniz

Zepim dün iletinde gördümde girdim ama işim çoktu tam anlamıyla bakamadım şimdi bir daha gideyimde şöyle okkalı yorum yapayım 10 üzerinden sıfıt:tomato:Şeniz

Hayırlı olsun :nazar: sık kullanılanlarımın arasına ekledim yerimseniben sık sık ziyaret ederim kaydirigubbakcemile5sana da blog yakışır be zeppim..:lepi:

:eek: utandirdiz arkadaslar : )
o hale dusmemek icin mi yorum yapacaksiniz :roflol: hepinize a.s.

canım bende ziyaret edenlerdenim hatta notta bıraktım sen dahada güzel yapacaksın orayı onun icin takipcinim

Arkadaslar blogumda bulunan kategorileride yaziyorum :jeyyar:

Hobi
Internet&msn hakkinda hersey ...
Mizah
Sizin icin sectiklerim ...

ilginizi cekecegini umuyorum :jeyyar:

Pabucumun blog yazarı Zepp kafa, yorum yazıyom, blog yazarı onayladıktan sonra yayınlanacaktır diyor. beğenmiyormusun be benisengözlerimebaksanab

Zevkle takip edeceğim bir site hayırlı olsun canım

Pabucumun blog yazarı Zepp kafa, yorum yazıyom, blog yazarı onayladıktan sonra yayınlanacaktır diyor. beğenmiyormusun be benisengözlerimebaksanab

kaydirigubbakcemile3Begenmez olur muyum hic ama bu isler boyle ben onaylarsam yayinlanir :jeyyar:sengözlerimebaksanab: )