Bu defa gercekten kilo akmak isteyenler ramazan icin varmisiniz?

kızlar tibetin 5hareketini yapın diyorum...başka bişey demiyorum...
2kg almışım yediğim kuş kadar yemekle...içtiğim sigarada çabası...araştırın..

kızlar tibetin 5hareketini yapın diyorum...başka bişey demiyorum...
2kg almışım yediğim kuş kadar yemekle...içtiğim sigarada çabası...araştırın..

Ama bu hareket yuze kilo aldirmiyicak

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Acaba emzirirkende kullanilabiliyor mu ki bi arastiriyim bakalim. Bebegimin ablasi zannedilmek hic hos bisey degil cunku..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Cnm emzirirken kullanilmaz sanirm bende emziriyorm yeni dogum yaptm ve cok zayifladim 52kiloyla hamis kaldm 60la dogum yaptm 51kiloyum simdi ama gorseniz omuzlar 36 -38 bdn cok zayif totom falan iyi cok kucuk degil karnimda sezeryandan gobek kaldi hic kiyafet bulamiyorm pardesu bakiyorm omuzlar 38 ama gobek kapanmiyor tabi daha yeni dogurdm gobek gitcek ama esim kilolu ve benimde kilo almami istiyor en azindan 4kilo alsam iki cocuk anasi oldugum anlasilcak simdi gorenler sasiriyor :))

Cnm emzirirken kullanilmaz sanirm bende emziriyorm yeni dogum yaptm ve cok zayifladim 52kiloyla hamis kaldm 60la dogum yaptm 51kiloyum simdi ama gorseniz omuzlar 36 -38 bdn cok zayif totom falan iyi cok kucuk degil karnimda sezeryandan gobek kaldi hic kiyafet bulamiyorm pardesu bakiyorm omuzlar 38 ama gobek kapanmiyor tabi daha yeni dogurdm gobek gitcek ama esim kilolu ve benimde kilo almami istiyor en azindan 4kilo alsam iki cocuk anasi oldugum anlasilcak simdi gorenler sasiriyor :))

Ahh bacim ahh ben normal dogum yaptim gobek falan yok etekler pardesuler 38 bedenlerden basliyor kiyafet benim icin tam bir sikinti.. Hele ki esinde 63 kilo zayif yanii :)

Ahh bacim ahh ben normal dogum yaptim gobek falan yok etekler pardesuler 38 bedenlerden basliyor kiyafet benim icin tam bir sikinti.. Hele ki esinde 63 kilo zayif yanii :)

Senin esinde zayifmis uyumlusunz neguzel :) benimki massallah iri yari :)) boy kilo kac suan ben valla demem gibi karnim kaldi ya ama omuzlar kollar incecik..38 bdn tam geliyor..sana olmuyomu 38 bide sey dicem ben bi damla aldim sut arttirici istah yspiyor sende emziriyosun veririm istersen adini hem bebegine faydali olur bide bebisn ne kadarlik cnm

Senin esinde zayifmis uyumlusunz neguzel :) benimki massallah iri yari :)) boy kilo kac suan ben valla demem gibi karnim kaldi ya ama omuzlar kollar incecik..38 bdn tam geliyor..sana olmuyomu 38 bide sey dicem ben bi damla aldim sut arttirici istah yspiyor sende emziriyosun veririm istersen adini hem bebegine faydali olur bide bebisn ne kadarlik cnm

168 boy 44 kiloyum canim. Bebegimde 10 Mart dogumlu 5 aylik. 38i birak 36i bile bol oluyor bana esimde kilo al deyip duruyor zaten

7 kilo Eymen'imm :) İnsallah canim bayram geliyor inan benide sikinti sardi. Magazaya giriyorum ustume bisey bulamayip aglayarak cikiyorum her bayram. Herseyi daralttirmaktan ustume cuval gibi olmasindan icinde kaybolmaktan yoruldum

Bende cok sıkıldım ama olmayinca olmuyor canm :KK43: insAllah en kisa zamanda aliriz kilo

Bukegul cum massallah bebisine sormustm ama eski yazilarinzda varmis gercekten baya zayifmissin ama hepinizin boyu uzun massallah ben sizlerdn baya kisayim alttan beden buluyorm ama iste ustten bulamayinca sinir oluyorm arka sirt tarafi bol oluyor hep :KK43: boy 152cm kilo 51 tabi bazen 50 de oluyor :KK43:

X