Bu defa zayıflayacağım artık!

merhaba ben diyetisyenim. instagramdan… yazıp hesabıma bakabilirsiniz. dilerseniz sizlere yardımcı olabilirim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Eveet dediğim gibi salı günü tartılacaktım ama diğer günlerde hergün şunu yedim yazamadım. Ama emin olun ki ne gün masalarından tek lokma yemeden kalktım🤐o kadar dikkat etsemde şuan da tam olarak 73.2 kiloyu gördüm zaten haftada bir kilo versem yağdan versem bana yeter mutluyum😍

merhaba ben diyetisyenim. instagramdan … yazıp hesabıma bakabilirsiniz. dilerseniz sizlere yardımcı olabilirim :)
Merhabalar nerdeyse tüm diyet hesaplarını takip ediyorum sizi de ederim çok iyi olur😊

Son düzenleyen: Moderatör:
Günaydınnnn bir sürü aksaklık oldu yazmayı vs unuttum grip oldum kilo mu da güncellemem gerek bir süre kilom sabit kaldı çok sinir oldum ama kırdım 72.4 oldum sonunda bu ay sonu 71 li sayıları görmek hedefimdi geliyorum😉

Günaydınnnn bir sürü aksaklık oldu yazmayı vs unuttum grip oldum kilo mu da güncellemem gerek bir süre kilom sabit kaldı çok sinir oldum ama kırdım 72.4 oldum sonunda bu ay sonu 71 li sayıları görmek hedefimdi geliyorum😉
Bırakmamaniza sevindim kilo almadıkça bence sabit kalmak da iyi birsey

Üç haftayı geride bırakırken 4,400 vermiş oldum bir ayda 5 kilo hedefime gidiyorum bu arada üç günlük ayran aşı detoxu yapıyorum bugün son gün gayet tok tutuyor zaten onun sayesinde kırdım. Sık olmasada yazacagım

X