Bu dış görünüşüme olan takıntım insanlar yüzünden başka birşey değil.

Ben bu tarz konu açanların pohpohlanmak istediği için açtığını düşünüyorum
Amacim pofpoflanmak değil gerçekten...Bu sıkıntıları hep yaşıyorum.
Aşırı derecede bitik hissediyorum kendimi.
Poflpoflanmak istemem fotoğraf ile sorarim illaki merak edenler oluyor atıyorum hatta onlara da diyorum ciddi anlamda gerçekçi konuşun diyorum.
Neyse estetik yaptiracagim.
Ama yine güzel sözler duyuyorum garibime gidiyor.

Bi keresinde ortak arkadaşlar aracılığı ile biri ile tanismistim. O zaman şimdiki gibi yaslanmamisim da. Adamla kameradan görüştük bulusuna kadar pek tipim değildi ama eğlenceli biriydi. Neyse buluştuk sohbet ettik hatta kartını bulamadı hesabı ben ödedim cebine de para koydum şimdinin bin lirası belki haftasonu ac kalmasın diye. Salak ben işte. Sonra eve geçtim o arkadaşım da geldi. Çocuk kıza neler yazıyor yani güzel değilmiş kız bilmemne. Takılmak için takılırım olursa falan filan. Yok gözaltı şöyle yok cenesi kucuk yok dişleri şöyle yok cildi çilli vs. Adam benden 10 yaş büyük kel gobekli saçı sakalı ağarmış ve yakışıklı biri değildi üstelik issizdi. Ben tek kelime etmemistim. Çünkü bana göre cekiciydi. Aramızda 30 kilo olmasına rağmen bana şişman dedi falan filan. Ben öyle üzüldüm ki ertesi gün adam yazınca bilmiyor gibi davranıp istemiyorum dedim. Bu da arkadaşıma şey yazdı işte beğenmediğim kız nasıl istemez beni daha önce bir kadın da istememisti bu ikinci oldu ama o güzeldi bilmemne. Sonra ben istemedikce üstüme geldi peşimden aylarca koştu evlilik konusu açtı ben yok dedim. Ama öyle kompleks yaptım ki dişlerimi yaptırdım botoks dolgu mezoterapi isik dolgusu bilmemne kılık kıyafet aklına gelirse. Ve kredi çektim bunlar için. O zamanın parası ile yüklü miktar. Ve daha son taksidi bu martta ödüyorum. Demem o ki kendi kalbinin kötülüğü yüzünden ben kendime eziyet ettim. Begenmeyen begenmesin demedim. Öyle kötü olmuştum ki o dönem. Ondan sonra başka bir sevgilim oldu mesela bunun daha genci daha aşığı daha yakisiklisi. Ama o çocuk bana sürekli çok güzelsin derdi. Oysa dünya güzeli değilim bence. Önemli olan senin kendini nasıl gördüğün. O botokslar dolgular cilt bakimlari hep eridi geçti bile ama hala kredisini ödüyorum bak. Yani takma kimse nasıl görüyorsa görsün. Dönüp aynaya baksınlar önce.
Erkeklwr işte aynada kendine bakmadan en iyisini istiyor bu durum bende sinir bozuyor.
Çok çirkin erkeklerle bulustum aynı durumu yaşadım senin gibi.

Onu ben de gördüm canım. Mesela tanımadığım bi oğlan instagramdan istek attı. Geri takip yapmayınca dış görünüşüme küfür etti. Kedi uzanamadığı ciğere pis dermiş.
Bana genelde yorumlarda diyorlar bur erkeği Beğenmedim ciddende 10/1 bile değildi.
Bir erkekte yorum yapmış 10/4 tipinle onumu beğenmiyorsan kilo Verse adam 10/7 olur demiş.
Acaba cidden birde dış görünusum de sıkıntımı var diye kozlarsoruyor sitesine sormuştum çok kötü yorumlar aldım ustune birde sevgilim olmayınca böyle hislerim üzerine tuz biber oldu.

Bana genelde yorumlarda diyorlar bur erkeği Beğenmedim ciddende 10/1 bile değildi.
Bir erkekte yorum yapmış 10/4 tipinle onumu beğenmiyorsan kilo Verse adam 10/7 olur demiş.
Acaba cidden birde dış görünusum de sıkıntımı var diye kozlarsoruyor sitesine sormuştum çok kötü yorumlar aldım ustune birde sevgilim olmayınca böyle hislerim üzerine tuz biber oldu.
Kızlarsoruyor sitesini gerçekten ciddiye alıyor musun? Eğer aliyorsan kesinlikle alma. O site trollerle ve yalancılarla dolu. Beni de kaç kere orada başörtülü olduğum için linç ettiler inan. Ben de hesabımı kapattım. O site insanin psikolojisini bozar. O yüzden öyle sitelerde takılma sakın. Ben gördüm fotoğrafını inan çok güzelsin. Bebek gibi cildin var. Benim de hiç ciddi ilişkim olmadı. Ama şimdi anlıyorum ki bunun sebebi psikolojikmis. Dış görünüş değilmiş. O yüzden ben de terapi alacağım. Seni kıran ve üzen insanlardan uzak dur lütfen. Internetteki trollere de kanma.

Fotografinizi gordum normal bir kadinsiniz. Insanlarin anlattiginiz kadar zorbalayacagini, hakaret edecegini dusunmuyorum size. Sokaga ciktiginizda topluma bakin insanlar ortalamada böyle gorunuyor zaten.
Bence size yapilan bir sey varsa bu dış gorunusle alakali degildir sadece, terapi vs alın kendinize bakişinizi degistirin.

Kızlarsoruyor sitesini gerçekten ciddiye alıyor musun? Eğer aliyorsan kesinlikle alma. O site trollerle ve yalancılarla dolu. Beni de kaç kere orada başörtülü olduğum için linç ettiler inan. Ben de hesabımı kapattım. O site insanin psikolojisini bozar. O yüzden öyle sitelerde takılma sakın. Ben gördüm fotoğrafını inan çok güzelsin. Bebek gibi cildin var. Benim de hiç ciddi ilişkim olmadı. Ama şimdi anlıyorum ki bunun sebebi psikolojikmis. Dış görünüş değilmiş. O yüzden ben de terapi alacağım. Seni kıran ve üzen insanlardan uzak dur lütfen. Internetteki trollere de kanma.

Sosyal medyada ciddi bir baski var aslinda.
Sosyal medyada aktif olup taninmaya çalişip burun ameliyati, dudak dolgusu olmayan kalmadi.
2 ton acik fondoten, mavi lens, sari kaynak saç, burun ve dudak dolgusu paket haline geldi resmen. 😀 Bunlar gercek değil oysa.

Sosyal medyada ciddi bir baski var aslinda.
Sosyal medyada aktif olup taninmaya çalişip burun ameliyati, dudak dolgusu olmayan kalmadi.
2 ton acik fondoten, mavi lens, sari kaynak saç, burun ve dudak dolgusu paket haline geldi resmen. 😀 Bunlar gercek değil oysa.
Aynen öyle. Özellikle o sitedeki insanlar çok zorba. Sosyal medyada herkes mutlu güzel ve zengin. Ama gerçekte öyle değil maalesef.

Bir yığın 31 müdavimi dolu bir siteyi neden ciddiye alıyorsun bu kadar? Kilosu giderse 10/7 lik olacak adam tutsun boğazını yapsın sporunu versin kilosunu bir hastalığı yoksa. Hayret bişey. Millete beğeni borcumuz mu var? Senin için de geçerli, insanlar seni de beğenmek zorunda değil, biraz red yemeye alışık olman lazım, erkeklerin en önemli avantajı beğenilmemeye, geri çevrilmeye şerbetli olmaları. Bu yüzden özgüvenleri kolay kolay yara almıyor.

Yavrucum o siteler ergen erkeklerin cirit attığı yerler Angelina Jolie gelse iyyy çok çirkinsin 5/10sun filan derler salak salak muhabbetler. Yani böyle yerlere güzel miyim diye sorarsan kuğu gibi de olsan çirkinsin derler. İnternet böyle bir yer yani. Ozellkle genc erkekler cok acimasiz yorumlar yapabiliyor kadinlara. Internetteki yorumlari okursan ooo. Burası da İnternet ama burda gerçek olduğunu bildiğim bir sürü kadın olarak sana güzelsin bebek gibisin hicbir fiziksel sorunun yok diyoruz ve sana daha az inandırıcı geliyor çünkü malesef konu sende takıntı olmuş.

Ay ne alakası var boyla güzellikle . Başkaları için yasamayı bırakın hele bir erkek için amelıyat masasınamı yatıcaksınız. Daha kım ıcın oldugu bıle bellı degıl!!
Benım babam 1.85 annem 160 ın altında . Boyla ne alakası var . Nıce kısa ınsanların eşleri kendilerinden cok uzun .. boyunu ızatınca ne olacakmıs

Ay aylarca yatmalı ilerde sorun olacak amelîyatlar onlar. Bence insan genlerini sevmeli. Çoğu erkek 155 kadınları çok tatlı buluyor. 😀 Kısa boylu olsaydım bile asla düşünmem bu kadar acı çekmeyi. O fidan gibi top modeller de aldatılabiliyor yani amaç erkekler tarafından beğenilmekse çok yanlış karar.

Erkeklwr işte aynada kendine bakmadan en iyisini istiyor bu durum bende sinir bozuyor.
Çok çirkin erkeklerle bulustum aynı durumu yaşadım senin gibi.
Ben o dönem çok etkilenmistim ya. Uzun süre aynaya bakamadım. Ama salagin tekiymis diyorum. Bosver terbiyesiz insanlar boyle patavatsiz tipler

X