Bu durumu yaşayan var mı?

b12 ve tsh a bakıldı mı?

Ben hamileliğimin başinda cok uyuyordum bu durum beni uzuyordu gun icinde uyuyakaldıgım oluyordu halsizlik, ufak seylere takılıp ağlamak. hamileligin rutini zannediyordum meğer tsh ım ve b12 cok dusukmüş.

doktor b12 iğne tsh icin ise hap verdi mutlaka kullan degerlerin cok dusuk dedi. resmen kendime geldim. Hamileligin rutini felan degilmis. simdi ne uykuya duskunluk var ne olup olmadık seylere ağlamak.

Yani d vitaminim dusukmus diyip gecmeyin onun eksikligi size boyle hissettiriyor olabilir.

Kendime vakit ayırmayı öyle çok istiyorum ki ama olmuyor eşim geliyor eve akşam 7 de yemekti çocukları uyutmaktı saat birden 10 oluveriyor tam dinlenicez film izlicez diyoruz saat başı ağlayarak uyanıyor bebeğim geri uyutması emzirmesi gece yarısı da öyle geçiyor sonrada uyuyamıyorum dalamıyorum uykuya. Spora gitmek istiyorum çocukları bırakacak kimsem yok tekim zorlanıyorum hayatımı kendi elimle bitirmişim gibi geliyor ağlamak geliyor içimden çocuklara karşı da suçlu hissediyorum sonuçta ben istedim yaptım ama olmuyor başedemiyorum eskisi gibi olmayacak hiçbir zaman. İçimi dökmüş oldum sizede :)
çocuğu olup sizin gibi olmayan yoktur inanın. ben ilk 1,5 sene boyunca gece 6-7 kere uyanmaktan sabah erkenden kalkıp işe gitmek zorunda olmaktan baş ağrısı çektim hep. oturduğum yerde başım döner midem bulanırdı uykusuzluktan. şu an 3 yaşında gece uykuları biraz daha iyi. tekrardan nefes aldığımı yaşadığımı hissettim. sizin büyük çocuk kaç yaşında ? tecrübelisiniz biliyorsunuz bu günlerin geçeceğini gönlünüzü ferah tutun.
çoğumuz aynıyız kendinize çok yüklenmeyin.

X