Bu elbiseyi İstiyorum :))

N

newlife

Ziyaretçi
İnce ,gri ,simli iplerden bu elbisenin aynısını istiyorum kızlarrrrr..sadece şu delikli kısımları eteklerinde olucak 10 sıra (ama dantel ipi değil)

8cff316f6aa6oy4dz4.jpg

w461.png

cok güzel gercekten....
ama bu tarz bir seyler magazalarda da bulabilirsin aslinda....

cok güzel gercekten....
ama bu tarz bir seyler magazalarda da bulabilirsin aslinda....

Yawrum kim arıycak şimdikaydirigubbakcemile3 elimde 4 aylık bi bebiş var..hem buna benzer değil.ben bunu istiyorum..tıpkısınııı istiyorummhihoyyyt

eeee kimse yokmu???????????????????

nerden buldun bunu belki buldugun sayfada satis yapiliyordur

hmmmm güzelmis ama gercekten bence biraz arastir googlden yine bunun gibi elbiseler cok bu aralar moda zaten nasil yapilir bilemem ben

bulursan haber ver ;-))9

Kimse yokmu bana bu elbiseyi örücek yaaaaaa :KK43:((((((((((((((((((((((((((((

canım bu hazır yani elde örülen değil çok zor aynısını yapmak hem bu örüldüğünde çok sarkma olur zor be güzelim bende arkadaşlara katılıyorum hazır al değmez örmeneyerimseniben

ama ben bunu internette örgü modelleri resimlerinden buldum..çok üzüldüm şimdi yaa senağlama ben nerden bulcam bu elbiseyi:çok üzgünüm: bu sadece bi resim..ne sitesi var ne bişeyi...aklım kalıcakkkk..hatta kaldııgamyoncuiremsu

burda örgücü hanım çok aslında ama hepsi satışa odaklanmış kendi topiklerinden başkasına bakmıyormu ne? Bu arada canım el örgüsü şeyler pahalı olur baya :)

bakıyoruz aslında ama örgü makinası olan bir arkadaş örebilir çünkü triko bu elde öemeyle aynısı gibi durmaz canlarım ben bi kaç arkadaşa soriim makinaları varsa yapabilirler belkim :KK66:

model çok hoşmuş kalçayı iyi kapatıp her istenilen şeylede kombine edilebilinir bende bu tarz giyinerim ama bunu bulmak aslında zordeğil ama istedin mi bulunmaz ya bişi seninkide o hesap canım istemezsen gözüne kaçcak gibi olur istersen dünyanın birucunda gibi olur!
umarım hep beraber buluruz da kızlay dağıtmış gibi bir örnek giyiniriz olur mu canım....!
:)

makinede ören bırıne ördür bence, elde örme hoş olmayabilir. Ben örüyorum ama makinede örmeyi tavsiye ederim.

bu elbise örmede hiç hoş durmaz bunu ören kişinin tam bir usta olması lazım ama çok güzelmiş elbise

bu elbise elde örülebilir kızlar ince şişle gayet güzel ve dayanıklı olur...ama gerçekten de çok pahalıya malolur sonuçta el emeği göznuru...eskiden olsa örerdim ama artık sıkılıyorum...en iyisi makinede ördürmek...CADIARZU

buna çok benzeyen dore rengi bişi mangoda görmüştüm.

enfes bir elbisecanım çok haklısın ben de bayıldım. makine de ördürebilirsin bence. elde örmek zor olur arkadaşların dediği gibi. hazır bulmak zor olur bence. bulursak haber veririz.

cnm bende örgüden anlarım ama elde hem çok pahalı olur hemde aynısın herkes tutturumaz ya kaba olur incede olursa sarkar el örgüsünde senn hazırını ara bence kızlar haklılar yani istişare işte böyle bişey :1hug:

X