Bu evlilik surer mi?

Tr deki evliliklerin çoğu boyle, sürüyor. Kisinin kendine sayısıyla alakali boyle bir iliskiyi kabul edip sürdürmek. Duzenini rahatini bozmak istemeyip oyle yasayip gitmeyi tercih etmek de bir seçim tabi. Ama annesiyle yasama ihtimali ruh sagligini da etkileyecek korkunc sonuclara götürebilir. Bence bosan
Bosanmaya cesaret edemiyorum su an icin. Bebegim kucuk ucretsiz izindeyim.Cift terapisine de yanasmiyor belki bi nebze faydasi olurdu.. Evlenmemis olmayi dilerdim.

Son düzenleme:
Çok merak ediyorum sevgiliyken de bunları öngörebiliyor muydunuz kendi evinde annesi ve babası için yaptığı şeylerden bahseder miydi bir çay bir yemek gibi? Ya da nişanlıyken aile içinde konuşulanlar, anneye yaklaşımları nasıldı?
Ailem ongoruyordu beni uyardilar. Esim beni ikna etti guven verdi ama malesef hayal kirikligina ugratti, ozellikle aile konusunda.

Çift olarak kesinlikle aile danışmanlığı desteği almalısınız. Olaylar, ikinizin çözeceği problemler olmaktan çıkmış anlaşılan. Değişim ve ilerleme olmazsa o zaman ciddi bi şekilde kararınızı vermeniz gerekli. Evet saygı ve hoşgörü en önemlisi..

Katiliyorum. Aile danismanligi fayda etmiyorsa yine bosanilabilir. Ve korunmayi ihmal etmeyin

Bu sorunlar hamile kalmadan önce de var mıydı? Yoksa bir anda hamile kaldıktan sonra mı kötü oldunuz.

Cocuktan sonra artti diyeyim. Cocuk oldu zaten bosanamaz diye dusunuyor onun ozguveni de var.
Anladım ama bu problemler az şeyler değil. Öncesinde de varmış yani. Önceki mesajınızda evlenmemiş olmayı dilerdim demişsiniz. Evlenmek kendinize yaptığınız korunmamak çocuğunuza yaptığınız bir haksızlık. Ayrıca sizi uyaran olmuş bu hayatı tercihleriniz belirlemiş. Çocuğunuza bunu yaşatan ise sizin doğru hareket etmeyişiniz. Bende böyle sorun varken annelerin doğurmamasını dilerdim. Olan çocuklara oluyor.

Adamda genital siğil çıktıysa aldatiliyorsunuz demektir hanımefendi, yaşadığınız herşeyin üstüne bir de bunu düşünün.

Anladım ama bu problemler az şeyler değil. Öncesinde de varmış yani. Önceki mesajınızda evlenmemiş olmayı dilerdim demişsiniz. Evlenmek kendinize yaptığınız korunmamak çocuğunuza yaptığınız bir haksızlık. Ayrıca sizi uyaran olmuş bu hayatı tercihleriniz belirlemiş. Çocuğunuza bunu yaşatan ise sizin doğru hareket etmeyişiniz. Bende böyle sorun varken annelerin doğurmamasını dilerdim. Olan çocuklara oluyor.
Tekrar yanlis karar alip pisman olup cocuguma bir haksizlik daha yapmamak adina zaten tereddutum. Emin olun yine en cok anneler dusunuyor cocuklarini. Hayat her zaman bekledigimiz gibi ilerlemiyor malesef. Bosanacagini bilse kimse evlenmez. Ongorulenilir seyler tabiki var orda haklisiniz, ben de kendime kiziyorum ama zamani geri alamiyoruz.

Adamda genital siğil çıktıysa aldatiliyorsunuz demektir hanımefendi, yaşadığınız herşeyin üstüne bir de bunu düşünün.
Arastirdim. Virus vucutta yer ediyormus bagisiklik dustugu zamanlarda kendini gosteriyormus. Aldatildigimi dusunmuyorum belliki evlenmeden once bulasmis. Yine de bana soylemesi gerekirdi.

Arastirdim. Virus vucutta yer ediyormus bagisiklik dustugu zamanlarda kendini gosteriyormus. Aldatildigimi dusunmuyorum belliki evlenmeden once bulasmis. Yine de bana soylemesi gerekirdi.
Ben bu hikayenin çok benzerini yaşadım, birincisi kimsenin sizi yargılamasina izin vermeyin çocuk yapmasaydin evlenmeseydin vs diye. Beni kimsenin uyarmasina gerek kalmadan farkettim yine de hiç bir şey degismedi bu saatte sonra nisan atilmaz evlenince değişir dedim ama tabiki daha beter oldu. Bu hepimizin yapabileceği bir hata. Kendinize yüklenmeyin. İkinci olarak evliliğinizi düzgün bir hale sokmak için yeterince çabaladığınızdan emin olun ki sonradan vicdan muhasebesi yaptığınızda içiniz rahat olsun. Genital siğil konusuna çok takılmayın eski eşim bana da bulaştırdı bir kere yaktirdim bir daha çıkmadı yıllar oluyor, duoderm diye bir ilaç var sık sık takip edin çıkarsa hemen onu sürün sadece sigilin üstüne yayılmasını engelliyor, çok yaygın bir durum bu. Kendisi bunu bilerek gizlemiş olabilir ancak farkında olmamış da olabilir, bu kısma takılmayın. Benim hikayem boşanarak bitti, ama benim içimde sevgiye dair hiç bir şey yoktu ve severek de evlenmemiş tim. Yani evlenirken artık sevmedigimin farkında olarak evlenmiştim. O yüzden şunu yapın bunu yapın diyemem size tabiki, her an bosanacakmis gibi kendinize maddi destek hazırlamaya bakın bir B planiniz olsun, kararınız zamanla kafanızda olgunlaşır. Kimse yardım edemiyor maalesef bu durumlarda öz annem bile bana boşanma boşandıktan sonra da barışın diye baskı yapmıştı ki kendisi eğitimli bir kadın ama yine de bizim toplumumuzda dul kadın kullanılır korkusu var maalesef. Hiç öyle bir şey de olmadı. Sakin olun kavgadan kaçının. Çok sevgiler

Genital siğili söylememiş olması büyük saygısızlık
Sağlık bu ötesi var mı ?
Söylemediğine göre eskortlarla falan mı oldu diye düşünürdüm ben
Ya da hayat kadınına falan mı gitti

Genital siğili söylememiş olması büyük saygısızlık
Sağlık bu ötesi var mı ?
Söylemediğine göre eskortlarla falan mı oldu diye düşünürdüm ben
Ya da hayat kadınına falan mı gitti
Direkt sordum oyleymis... İgreniyorum kendisinden. Onemini bilmiyormus bilseymisim bana soylermis sagligim icin istersem bosanabilirmisim. Gecmis gecmiste kalmis mis mis

Benim dusuncem oyle kadinlara giden erkekler onlardan daha namussuz. Bana dokunsun istemiyorum artik. Benim gibi biriyle evlenmeseydim o zaman dedim oyle bir kadinla evlenseydin kendin gibi. Bosanmayi dusunuyorum. Ya da bir sure ayri yasamayi en azindan kafami toparlayana kadar
Boşanma davası açtınız mi

İcimi dokmeye geldim. Sartlar olgunlasinca psikologa da gitmek istiyorum. Simdilik okuyup akil veren olursa sevinirim.
3 yillik evliyim. Esimle severek evlendik. Biraz ani oldu evliligimiz. Birbirimize denk degildik, aileler vs.
Esim benim sevdigim, ciddi bir seyler yasadigim ilk erkek. Beklentim yuksekti hayallerim vardi. Sevmek sevilmek deger gormek bazen simartilmak.
Kendisi kaba birisi, beni sevdigini soyluyor ama davranislariyla sozleri celisiyor.
Sevilmedigimi hissediyorum. Sanki camasir yemek isim hallolsun iki uc de cocuk yapariz bi de cift maas oh yuvarlanir gideriz diye evlenmis benimle. Afedersiniz ama sadece yatakta karisi gibi hissediyorum.
Aramizda cok kavgalar oldu. Birbirimize olan saygimiz guvenimiz zedelendi. Benim de hatalarim vardir illa ki. Ozur diledik yeni sayfa acalim dedik ama hamilelik doneminde bana yasattiklari, soyledigi kotu sozler falan hep aklima geliyor. Sonra yine tartismalar.
Cok sogudum. Guzel soz soylemeye dilim varmiyor. Onunla sohbet etmek istemiyorum. Ona karsi cok ofkeliyim. O da hic caba sarf etmiyor. Ona kalsa ilerde bosanirsak vicdani cok rahatmis elinden geleni yapiyormus.
Bu aksamdan + not ; Cok aileci. Konunun uzagindan yakinindan ailesi gecsin uslubu degisiyor, saygisizlasiyor. Yine bir bayram yine beni zorlamalar onu aradin mi bunu aradin mi. Ben zaten arayacaktim baski yapma diyorum hemen hooop uslup yerlerde.
+ İlerde annesinin bizimle yasama durumu var. Onun icin de baski goruyorum,istemiyorum.
Kapana sıkısmıs gibi hissediyorum. Sevgi yeter sanmistim ama yetmiyormus saygi her seymis gercekten.
+ Kendisinde genital sigil cikti. Evlenmeden once de varmis yaktirmis. Bana soylemedi , onemini bilmiyormus falan filan. Buyuk ihtimal bana da bulasti. Ondan dolayi da ayri bi sogudum. Cinsel yolla bulasan bir hastalik malum.
Çok karsar bir ruh halindesiniz. Allah yardımcın olsun

X