Bu evlilik surer mi?

Çok güzel yazmışsınız. Ilerde yaşlanınca bunu hatırlayıp çocuklarınizi asla rahatsız etmeyin. Şimdiden yaşlılık için planlar yapın ki ilerde zorda kalmayın..
Ya bi ordan gidin Allah aşkına, insanların yaşadıklarını bilmeden kalkıp duyar kasıyorsunuz burada. Ben çocuklarımın da çocuklarımın eşlerinin de bana bağımlı olmalarını asla istemem. Bencil bir kart pislik olmayacağım asla çünkü. Evladımı mutlu ve normal bir birey olsun diye getireceğim dünyaya. Eşi “işim var bugün annene uğrayamam” dedi diye göğsüne sigara atması için değil. Zira ben yaşadım bunları, binlerce kat fazlasını da yaşadım. Herkes delisiyle kendisi uğraşacak nokta. Elin çocuğunun hayatını yakmaya kimsenin hakkı yok!

Evet ben de yazdiktan sonra fark ettim. Hamile iken kotu davrandi yazmis. Seven insan boyle yapmaz. Adamin saygisi da yok. Sadece fiziksel ihtiyaclari karsilansin diye evlenmus adam sanki.
Ben de oyle dusunuyorum. Milletle "eglenmis" gezmis tozmus yemedigi halt kalmamis benimle de "evlenmis" isleri gorulsun cocuklari olsun diye. Ona kalsa seviyor deger veriyor..

Ben evlilikte aile üyesinin sizinle yaşama fikrine karşıyım. O kişiye bakmak zorunda kalmak, onun ihtiyaçlarıyla ilgilenmek hele çocuk varken sizi yıpratıcak. Bide annesinden çocukmuş gibi azar işiteceksiniz en ufak hatanızda. Bir şeyi yanlış yaparsanız kötü gelin olacaksıniz. Yıllarca çekilecek strese değmez. Size böyle davranan adam cinsel hastalığı aldattığı için de kapmış olabilir nedense bana hiç güven vermedi.
Aldattigini sanmiyorum ya benden oncede varmis. Olabilir tabi yine de emin olamam.

Ya bi ordan gidin Allah aşkına, insanların yaşadıklarını bilmeden kalkıp duyar kasıyorsunuz burada. Ben çocuklarımın da çocuklarımın eşlerinin de bana bağımlı olmalarını asla istemem. Bencil bir kart pislik olmayacağım asla çünkü. Evladımı mutlu ve normal bir birey olsun diye getireceğim dünyaya. Eşi “işim var bugün annene uğrayamam” dedi diye göğsüne sigara atması için değil. Zira ben yaşadım bunları, binlerce kat fazlasını da yaşadım. Herkes delisiyle kendisi uğraşacak nokta. Elin çocuğunun hayatını yakmaya kimsenin hakkı yok!
Sen bi ordan got üslubuna bak... işine gelmedi dimi. Ilerde gelin de seni evden atınca hade ordan gidersin... Dilerim aynısını yasa!!!!!

Anne babayı kv yi istemeyen tipler aynisininyasa deyince saldırıyor çok komik.... Tüm kalbimle diliyorum otaqlı insanlara tek göz döktüren heelr kim varsa bin beterini yaşasın... çooooook aminnnn🙏🏾👍

Sen bi ordan got üslubuna bak... işine gelmedi dimi. Ilerde gelin de seni evden atınca hade ordan gidersin... Dilerim aynısını yasa!!!!!

Ay şaka gibi bir yorum. Gelin seni evden atarsa ne demek? Kusura bakmayın da anne-oğul yaşamak isteyen varsa neden bir de başka kadınla evlenip kadının başını yakıyorlar? Herkesin evi ayrı. Kaynana elden ayaktan düşse bile çocukları bakmak zorunda gelinle damadın böyle bir zorunluluğu yok.

Sadece 3 senelik evlisiniz ama simdiden bezmissiniz, ki ilerde kayinvalide ile yasama durumu, bebek, sonra cocuk bakimi vs sizi yoracak uzecek bir ton konu var. Yol yakinken bebek yokken ayrilin ve hakettiginiz evlilige ve kocaya kavusun

X