Bu evlilik surer mi?

Hayatimi her seyi mahvetti. Bosaniriz olan bana olur kendisi de gider bir sene icinde evlenir. Erkek olmak ne kolay guzel ulkemde.
1+1 evim vardi isim maasim kedim mis gibi bir hayatim. Kendime cok kiziyorum.
Kendinize kızmayı bırakın. Her yaşadığımızın bir nedeni var ben buna inanıyorum. Pişmanlık hissi tabi ki olacak ama kendinizi suçlayarak bir yere varamazsınız. Bence böyle biri ile evli kalmak kendinize yaptığınız en büyük saygısızlık olur. Eviniz işiniz kaybettiğiniz maddi şeyler hepsi zamanla yerine gelir ama zamanı geri getiremezsiniz.
Boşanınca olan size olacak evet ama inanın sizin için her şey daha iyi olacak böyle iğrenç bir insanın yükünden kurtulacak ve kendinize sıfırdan bir hayat kuracaksınız. Ama sizde o cesaret yok gibi henüz. Sadece pişmanlığınızın etkisi ile depresyonda kalmayı seçiyorsunuz gibi geldi bana.

İcimi dokmeye geldim. Sartlar olgunlasinca psikologa da gitmek istiyorum. Simdilik okuyup akil veren olursa sevinirim.
3 yillik evliyim. Esimle severek evlendik. Biraz ani oldu evliligimiz. Birbirimize denk degildik, aileler vs.
Esim benim sevdigim, ciddi bir seyler yasadigim ilk erkek. Beklentim yuksekti hayallerim vardi. Sevmek sevilmek deger gormek bazen simartilmak.
Kendisi kaba birisi, beni sevdigini soyluyor ama davranislariyla sozleri celisiyor.
Sevilmedigimi hissediyorum. Sanki camasir yemek isim hallolsun iki uc de cocuk yapariz bi de cift maas oh yuvarlanir gideriz diye evlenmis benimle. Afedersiniz ama sadece yatakta karisi gibi hissediyorum.
Aramizda cok kavgalar oldu. Birbirimize olan saygimiz guvenimiz zedelendi. Benim de hatalarim vardir illa ki. Ozur diledik yeni sayfa acalim dedik ama hamilelik doneminde bana yasattiklari, soyledigi kotu sozler falan hep aklima geliyor. Sonra yine tartismalar.
Cok sogudum. Guzel soz soylemeye dilim varmiyor. Onunla sohbet etmek istemiyorum. Ona karsi cok ofkeliyim. O da hic caba sarf etmiyor. Ona kalsa ilerde bosanirsak vicdani cok rahatmis elinden geleni yapiyormus.
Bu aksamdan + not ; Cok aileci. Konunun uzagindan yakinindan ailesi gecsin uslubu degisiyor, saygisizlasiyor. Yine bir bayram yine beni zorlamalar onu aradin mi bunu aradin mi. Ben zaten arayacaktim baski yapma diyorum hemen hooop uslup yerlerde.
+ İlerde annesinin bizimle yasama durumu var. Onun icin de baski goruyorum,istemiyorum.
Kapana sıkısmıs gibi hissediyorum. Sevgi yeter sanmistim ama yetmiyormus saygi her seymis gercekten.
+ Kendisinde genital sigil cikti. Evlenmeden once de varmis yaktirmis. Bana soylemedi , onemini bilmiyormus falan filan. Buyuk ihtimal bana da bulasti. Ondan dolayi da ayri bi sogudum. Cinsel yolla bulasan bir hastalik malum.
Gidin tedavi olun kesinlikle ama saygının olmadığı bir evlilik maalesef sadece katlanmaya dönüyor. Katlanirsaniz sürer

Evlilik biter mi bitmez mi bilemem ama eşin hiç değişmeyecek onu bilirim. Bir gün biterse evliliğin elinde kalan tek şey üzüntüyle geçen yılların olacak. Ve sonrasin da keskeler

İcimi dokmeye geldim. Sartlar olgunlasinca psikologa da gitmek istiyorum. Simdilik okuyup akil veren olursa sevinirim.
3 yillik evliyim. Esimle severek evlendik. Biraz ani oldu evliligimiz. Birbirimize denk degildik, aileler vs.
Esim benim sevdigim, ciddi bir seyler yasadigim ilk erkek. Beklentim yuksekti hayallerim vardi. Sevmek sevilmek deger gormek bazen simartilmak.
Kendisi kaba birisi, beni sevdigini soyluyor ama davranislariyla sozleri celisiyor.
Sevilmedigimi hissediyorum. Sanki camasir yemek isim hallolsun iki uc de cocuk yapariz bi de cift maas oh yuvarlanir gideriz diye evlenmis benimle. Afedersiniz ama sadece yatakta karisi gibi hissediyorum.
Aramizda cok kavgalar oldu. Birbirimize olan saygimiz guvenimiz zedelendi. Benim de hatalarim vardir illa ki. Ozur diledik yeni sayfa acalim dedik ama hamilelik doneminde bana yasattiklari, soyledigi kotu sozler falan hep aklima geliyor. Sonra yine tartismalar.
Cok sogudum. Guzel soz soylemeye dilim varmiyor. Onunla sohbet etmek istemiyorum. Ona karsi cok ofkeliyim. O da hic caba sarf etmiyor. Ona kalsa ilerde bosanirsak vicdani cok rahatmis elinden geleni yapiyormus.
Bu aksamdan + not ; Cok aileci. Konunun uzagindan yakinindan ailesi gecsin uslubu degisiyor, saygisizlasiyor. Yine bir bayram yine beni zorlamalar onu aradin mi bunu aradin mi. Ben zaten arayacaktim baski yapma diyorum hemen hooop uslup yerlerde.
+ İlerde annesinin bizimle yasama durumu var. Onun icin de baski goruyorum,istemiyorum.
Kapana sıkısmıs gibi hissediyorum. Sevgi yeter sanmistim ama yetmiyormus saygi her seymis gercekten.
+ Kendisinde genital sigil cikti. Evlenmeden once de varmis yaktirmis. Bana soylemedi , onemini bilmiyormus falan filan. Buyuk ihtimal bana da bulasti. Ondan dolayi da ayri bi sogudum. Cinsel yolla bulasan bir hastalik malum.
Annesi neden sizinle yaşayacakmış ki?

Kuzum nasıl desem mübarek zat burda açılan boşanma konularındaki çoğu özelliğe sahip maşallah.
Kendine zulüm etmeye değer mi? Ay birde kaynana diyorsun beraber yaşamak diyorsun düşüncesi bile beni burda sıkıntıya soktu inan.

Kayınpederin vefat etmesi, kaynanayı evine alman için bir sebep değil ki? Babaannem 30 senedir kendi başına yaşıyor ve 8 çocuğu var, ayrıca çocukları da eski zaman insanları. Yani gelin çalışmıyor, erkek çalışıyor vs. Sen bir de çalışıyormuşsun. Çok lazımsa tutarsınız yakından bir ev, gider görür annesini.

Allah gecinden versin senin annen ya da baban ölünce sağ kalan da size gelecek mi?

Kayınpederin vefat etmesi, kaynanayı evine alman için bir sebep değil ki? Babaannem 30 senedir kendi başına yaşıyor ve 8 çocuğu var, ayrıca çocukları da eski zaman insanları. Yani gelin çalışmıyor, erkek çalışıyor vs. Sen bir de çalışıyormuşsun. Çok lazımsa tutarsınız yakından bir ev, gider görür annesini.

Allah gecinden versin senin annen ya da baban ölünce sağ kalan da size gelecek mi?
Bence de sebep degil. Benim de anneannemin esi vefat edeli on dene oldu 85 yasinda kendisi hala evinde yalniz yasiyor ben evimde rahat ediyorum diyor.kayinvalidenin durumu biraz karisik evi yok..

Bence de sebep degil. Benim de anneannemin esi vefat edeli on dene oldu 85 yasinda kendisi hala evinde yalniz yasiyor ben evimde rahat ediyorum diyor.kayinvalidenin durumu biraz karisik evi yok..

Evlenmeden önce bu konuyu söyledi mi? Yoksa bunu da hpv gibi sakladı mı?

Geri kalan hiçbir şey olmasa bile aileci adama 10 dk bile katlanmam. Denedim gördüm, her geçen gün daha da ağırlaşıyor. Ailesinden kopamayıp evlenme hatasına düşen sığırları itinayla boşayınız.
Çok güzel yazmışsınız. Ilerde yaşlanınca bunu hatırlayıp çocuklarınizi asla rahatsız etmeyin. Şimdiden yaşlılık için planlar yapın ki ilerde zorda kalmayın..

Anne babaya bağlı es istemem vs bunlar neyin kafası gerçekten anlamıyorum. Aile canini veriyor çocuklara ilerde telefon açmaları bile batıyor çoğu zaman. Empati yapın yaşlanınca ne olacağız bir düşünün!
Kv sini zerre istemeyen olay çıkaran evine gelmesinden rahatsız olan komşumuz 3 yıl önce kv sini kaybetti. Şimdilerde oğlu evlendi gelin zerre istemiyor kadını. Oturup ağlıyor oğluma hasret mi öleceğim diye. Çok şükür ki herkes bedelini ödüyor. Ilahi adalet❤

Ben evlilikte aile üyesinin sizinle yaşama fikrine karşıyım. O kişiye bakmak zorunda kalmak, onun ihtiyaçlarıyla ilgilenmek hele çocuk varken sizi yıpratıcak. Bide annesinden çocukmuş gibi azar işiteceksiniz en ufak hatanızda. Bir şeyi yanlış yaparsanız kötü gelin olacaksıniz. Yıllarca çekilecek strese değmez. Size böyle davranan adam cinsel hastalığı aldattığı için de kapmış olabilir nedense bana hiç güven vermedi.

Sevgi yeter sandım ama saygı herşeymiş dediniz çok doğru ama sizin evliliğinizde sevgi zaten yok. Bu konunun aynısını ama daha uzununu açmıştınız bir ara sanırım tanıdık geldi tüm olaylar. Bu evliliğin oluru yok maalesef siz kendiniz de mutsuz ve soğumuş durumdasınız zaten. Böyle ömür geçmez

X