Bu evlilikte haklı-haksız yada yorum

SEL_MAA

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2013
149
29
koca: içki sigara aldatma eve geç gelme yok ihtiyaçları gücü yettiğince alıyor bazen sitresli ama genel olarak iyi güler yüzlü eşine zaman ayırıyor her fırsatta evde olsun gezmek için olsun hatta her gece kolunu yastık ediyor karısına her gece sarılarak uyuyor sevgisini gösteriyor yani
kadın : güler yüzlü her zaman evin işlerini yapıyor kocasının üzerine düşüyor bazı masraflarda kocasına destek oluyor
ama her kavga ettiklerinde ayrılma noktasına geliyorlar
sizin bu evlilikteki yorumlarınız nedir önemli gerçekten çünkü kız hala son kavganın etkisinde hırpalamakmı diyelim dayakmı bilemiyorum ama zoruna gitmiş
devam etmelimi böyle bir evlilik sizce

Son düzenleme:

beyazlim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2012
3.631
50
Aslinda bu hirpalanma mi degilmi konusu disinda evliligi bitirecek bi durum yok ki ortada.
Karsilikli orta yolu bulacaklar sabirla saygiyla.

miskokulum

canlarım...Kağan&Kerem
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2008
18.087
425
evde bana yardım etmiyorsun kasaya gelince ortak olsun diyorsun

bu cümle hoş değil,erkeğin hırpalaması hiç hoş değil.Karşılıklı saygı eksikliği var

Umberlee

Guru
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2009
6.563
8.747
oturtamamışlar sanırım bazı şeyleri
kavga etmeden konuşabilseler keşke büyük ihtimal orta yolu bulurlar

Umberlee

Guru
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2009
6.563
8.747
aslında sorun erkeğin birden sinirlenmesi ve aşırı sinirlenmesi ama sakinken çok güzel bir eş

işte bazı erkeklerin huyu böyle maalesef. çevremden de duyuyorum eşlerini konuşturmuyorlar. hemen bir sinir alıyor bu adamları nedense.
konuşmaya çalışmalı arkadaşınız. ne kadar zor olursa olsun tabi evliliği sürdürmeye niyeti varsa

davetsizkullanici

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2012
4.149
6.666
Daha çok yeni 4 aylık evlilermiş biraz sabretsinler birbirlerine uyum göstermeye çalışsınlar. ama bi cacık olmayacağını anlarlarsa ayrılsınlar.:KK19:

asude_bahar

Guru
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2011
13.036
12.828
Kadin kocasina guvenmeli ortak olmali herseyleri surekle bosanabilirim kafasindan siyrilmali yoksa isi zor

SEL_MAA

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2013
149
29
işte bazı erkeklerin huyu böyle maalesef. çevremden de duyuyorum eşlerini konuşturmuyorlar. hemen bir sinir alıyor bu adamları nedense.
konuşmaya çalışmalı arkadaşınız. ne kadar zor olursa olsun tabi evliliği sürdürmeye niyeti varsa

aslında konuşabiliyorda eşiyle dinliyor adam güzelce
ama gel gelelim sinir anlık geliyor
kendiside farkında
ama kadınlar daha duygusal oluyor işte
etkisinden kurtulamıyor hemen bazı şeylerin

Bibibella

LibBiBido ♈
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
20 Ocak 2010
37.570
96.940
40
birbirlerini çok sevmelerinden kaynaklanıyor bence aşkıkken kavgalar daha büyük kırıcı olur sevgiye dönüştüğünde herşey daha ılımlı sakin olur biraz zaman tanımalılar bence kendilerine :KK34:

SEL_MAA

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2013
149
29
evde bana yardım etmiyorsun kasaya gelince ortak olsun diyorsun

bu cümle hoş değil,erkeğin hırpalaması hiç hoş değil.Karşılıklı saygı eksikliği var

ikisindede haklısınız katılıyorum peki erkeklerdeki bu hırs kadınlarıda üzmüyor değil
kadında çalışıyor eve katkıda bulunuyor birde evde çalışıyor ama erkeğe göre ev işi herzaman kadına ait haksızlık değilmidir bu peki erkeklerin para derdi nedir bu kadar hep güç bende olsun diyorlar
buda yanlış değilmi

BenIpek

en sevdiğim....
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2009
33.160
17.603
ilk ay ayrilalim denmis,dorduncu ayda yinelenmis.agizda sakiz oluyor bu ayrilma meselesi.bunlar evliligin ciddiyetine varamamislar.kasa ortak olsun derken kiz calisiyor sanirim ki kizdan bahsederken evin ihtiyaclarina yardim ediyor demissin.eger calisiyorsa kasa adini verdiniz butcenin ortak olmamasi anormal zaten.adamin kizi hirpalamasi ayri anormal.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1355 gün geçti.