Bu görümceler gerçekten kıskanç....

ya arkdaşlar ben artk kesin kanaat getirdim kıskanıyolar görümceler
başkalrı iyi olabilir benim görümclerim kıskanç yani artık kabullenin abiniz yada kardeşniz evli ve ilgisini eşiylede paylaşcak yani hiç bi şey eskisi gibi olmaz olamaz
benim görümclerimn yaptıkları kıskançlıklara gelince:
*bize geldiklerinde 3 günde bir gelirler(buna lafın yok tabii)eşim işten geldiği zaman benim yerime koşa koşa kapıyı açar öper hoşgeldin der ben de orda misafir gibi bakarım üstünü değiştrmeye yatak odasına gidecek benden önce yatak odasına gider hemen mutfağa geçer yemekleri ısıtır yani bunlar bi anda oluyo yemek yiyene kadar da eşimin başında durur şimdibana sen git kapıyı aç diyeceksniz ama şimdi kapı için 30 yaşındaki insanla tartışım mi
*eşim yemeğni yer benden önce o yanında oturur çalışma odasına bilgisayarın başına geçer görümcemle kayınvalidem hemen bi sandalye çekerler eşmin yanına benle kayınpederim de oturma odasında kalırız ya adamın işi var rahat bırakın...
*eşim çorabını çıkarır kirli sepetine atar yine yere atmıyosun evelnmeden önce hiç kirli sepetine atmazdın karını düşünyosun bizi düşünümyosun der ama bunu her geldiklerinde ve çorabı çıkarsşında söyler....
*meyve soyup elleriyle verir eşim ben kendim yerim desede dinlemez
*bana habire biz sana bi oğlan verdik onun içn bize iyi davranıcaksın der sanki ben insan değilim...
*aldığımz her kıyafete bunu kaça aldın niye bu kadarpara verdiniz der....

yani arkadaşlar herkes erkek kardeşini sever beninde erkek kardeşlerim var ama artık kabullenmek lazım evli oldukları eğer insan bu davranışarı gösteriyosa paylaşımıyodur paylaşamamsı kıskanması demek....
yani yapsın ilgi göstersin kardeşine ama bu yaptıkları abartı bence daha çok şey var çok özel oldukları için yazamıyorum....
Biraz mesafe mi koysan acaba, yoksa bu boyle artarak gider

10 sene önceki konu
Degisen birsey yok hala ayni sorunlar
Insanlar savas hastalik agir sinavlardan geciyor
Göcmenler göcemeden boguluyor ölüyor
Sehit haberleri yürekleri parcaliyor
Maddi manevi sikintilar artiyor

Bizlerde ise hala kv görümce elti dertleri
Anlayamiyorum
Anlam veremiyorum

Cok tatli iki arkadasim. Görümce ve yenge olacak kisiler ayni arkadas cevresindeyiz. Cok sanslisiniz demistim ikiside tatli. Söz oldu görümce olan arkadas degisti. Yenge olan arkadasa karsi söz hakki bende tavirlari. Hediyelesmeyi birakti. Degisti Ona gitmemek gibi o gelsin demeler. Abicim abicim demelere basladi. Anlam veremiyorum. Ne degisti yenge olunca görümcelere yaranmakmi gerekiyor. Kiskaniyormusun olabilir ama yutmaya calis Iyi bir insan olmaya calis.

• Beğen
Reactions: H M
ya arkdaşlar ben artk kesin kanaat getirdim kıskanıyolar görümceler
başkalrı iyi olabilir benim görümclerim kıskanç yani artık kabullenin abiniz yada kardeşniz evli ve ilgisini eşiylede paylaşcak yani hiç bi şey eskisi gibi olmaz olamaz
benim görümclerimn yaptıkları kıskançlıklara gelince:
*bize geldiklerinde 3 günde bir gelirler(buna lafın yok tabii)eşim işten geldiği zaman benim yerime koşa koşa kapıyı açar öper hoşgeldin der ben de orda misafir gibi bakarım üstünü değiştrmeye yatak odasına gidecek benden önce yatak odasına gider hemen mutfağa geçer yemekleri ısıtır yani bunlar bi anda oluyo yemek yiyene kadar da eşimin başında durur şimdibana sen git kapıyı aç diyeceksniz ama şimdi kapı için 30 yaşındaki insanla tartışım mi
*eşim yemeğni yer benden önce o yanında oturur çalışma odasına bilgisayarın başına geçer görümcemle kayınvalidem hemen bi sandalye çekerler eşmin yanına benle kayınpederim de oturma odasında kalırız ya adamın işi var rahat bırakın...
*eşim çorabını çıkarır kirli sepetine atar yine yere atmıyosun evelnmeden önce hiç kirli sepetine atmazdın karını düşünyosun bizi düşünümyosun der ama bunu her geldiklerinde ve çorabı çıkarsşında söyler....
*meyve soyup elleriyle verir eşim ben kendim yerim desede dinlemez
*bana habire biz sana bi oğlan verdik onun içn bize iyi davranıcaksın der sanki ben insan değilim...
*aldığımz her kıyafete bunu kaça aldın niye bu kadarpara verdiniz der....

yani arkadaşlar herkes erkek kardeşini sever beninde erkek kardeşlerim var ama artık kabullenmek lazım evli oldukları eğer insan bu davranışarı gösteriyosa paylaşımıyodur paylaşamamsı kıskanması demek....
yani yapsın ilgi göstersin kardeşine ama bu yaptıkları abartı bence daha çok şey var çok özel oldukları için yazamıyorum....
1.sizin gorumcenız yatak odasına ne hakla gırebılır?sızden ızın alması gerekıyor ,bu konuda net bır sekılde tavrınızı koyun
2.bence sorun sızden kaynaklanıyor bu şekılde davranmalarınıza goz yummus gıbısınız,eşinizde agzını acmıyor mu? Tavrınızı koymadıgınız surece daha cok ezılırsınız

X