Bu hisler canımı çok yakıyor yardım edin lütfen 😢

. Yok sala.klıktı. aptallıktı. Hep o düşünce ile hareket ettim ama öyle mnipüleye uğradım ki bunu bu şekilde anlatamııorum aileme bu şekilde anlatamıyorım ya anlamıyorlar. Her yerden vuruyorlar şuan bile bu konulardan dolayı kavga ettik annmle. Nasıl koruyamadın nasıl güvendin vs diye..

İnsanları tanıyamıyorsun elbet sizde oturmuşsunuzdur farkında olmadan ben telefonlarına bakmasaydım böyle bir insan olduğu hayatta aklıma gelmezdi. Kimse hakkında kötü bir şey demedi. da.yısının eşi bile ne kadar hoşgörülü düzgün eğitimli biri benim için uyumlu beğendim ama diğer eşin gibi çıkmasın dkkat et gibilerinden konuşmuş. Annesnin arkadşı ile tanıştım o da sni üzmesn dikkst et vs demiş. O kadar düzgün tanınıyor ki benm gibi bir insan onu üzeck diye korkuyordu mi.llet.
Kimin ne olduğu dışardan belli olmuyor özeline grdikçe görüştükçe tartıştıkça yalanları ortaya çıktıkça anlaşılıyor.
Kimsemin alnında yazmıyor. Telefo.nunda başka bi foto da görmüştüm kızın bri buna not yazmış" çok iyi bir insansın sni çok sevi.yorum ama sninle olmaz ailem istemez " vs diye büyük ihtimal boşnmış olduğu için demiştir.
Yani insanlsrı tanıyamıyorsun ben gördm evet ama mnipüleye de uğradım pısrık davrandım şu olaydan dolayı svdiğimden de bu böyle oldu.
Çok irdeledim nasl bir insan olduğunu arkadşlarına o kadnla ilgili attığı mesajlardan ya da eski eşinin yazdığı msajlardan anladım. Kimse kendini belli etmiyor o mesjları görmesem onun iyi bir insn olduğunu sadık olduğunu ne bileyim o kadının arkadaş sıfatında olduğunu sanardım.
Şimdi enkz olarak kaldım. Aileme söyledim herşeyi biliyorlar işim yok. Yüzüme vurup duruyorlar. Pskolojim berbat artık dayanamıyorım kendimi işe veremiyrum ailem hklıykn parlıyorum anneme. Kşke ailesini o gn sen içkilyken aramasaydık hklıyken hksız konuma düştük belki inanmadılar vs diyrum. Utanıyorum da söylediğim için. Ben kapana sıkışmış gibi hissediyorum kendimi 😢
O sizin anneniz benimde bir kizim bir oglum var 32 yasindayim kizmasi bagirmasi parlamasi hep uzuntusunden annenize parlamayin kakmak olarak dusunmeyin kadinda sindirmeye calisiyor uzuluyor ayni zamanda dik durmaya calisiyor gececek zamanla neler gecmiyor bunlarda gecer insanlar evlat acisini cigerine gömüyor bu olay hicbirsey kaliyor bizde gencken ask acisi gorduk yasadik ama gencken dedigim gibi ben genel olarak mNtigi agir basan bir insanim sizde olaylarin icinden cikip mantikla bakin denediniz olmadi sukur ki evlenmeden coluk cocuk olmadan gordunuz bunlari digeri inanin su yasadiginizdan cok dha beter bir durum olurdu onunuze bakin isinize bakin gerisi hallolur gider

Lütfen bir aksiyon alamayıp, ilişkinize yön veremeyip yada bitirmek gerekiyor ve siz bitiremeyecekseniz eşlerinizin veya sevgililerinizin telefonunu kurcalamayın. Sonra kandırılmaya müsait açıklamalar beklemeyin boşuna paranoya yapıp kendinizi üzmeyin. Cahillik mutluluktur dememişler boşa.

Seni çok iyi anlıyorum. İş bulamadın, boşluktasın, bunca yıl koruduğun ilk birlikteliğini onunla yaşadığın için ona bağlı gibi hissediyorsun, fakat öyle değil. Burada yazılan bazı yorumlar çok sert, onlara aldırma öncelikle. Çünkü bazıları sen bu durumun içinden çık diye yapıyor, bazıları da cidden kötü niyetli. Öncelikle bu forumdaki arkadaşlar da belli etti aslında, yaşadıklarını real hayatında hiç kimseye anlatma. Bunu bilen erkekler senden faydalanmaya, bilen kadınlar da en ufak bi tartışmanda seni rezil etmeye kalkar. İkincisi, çok canın yanacak, biliyorum fakat söylemeliyim; "Ailene başkasıyla beraber olduğunu söyle" diyen bir erkek (erkek demeye dilim varmıyor fakat yerine kullanacağım şey benim ban yememe sebep olur) sorumluluğu üstünden atmayı düşünüyor ve seninle veya başkasıyla şu an evlenme niyetinde değil ki nitekim, bence evlenecek kişi kararını kadın olarak senin seçmen lâzım. Şunu unutma; SEÇİLEN DEĞİL, SEÇEN OL. Çünkü sen bir kadınsın ve bunun farkında ol. Yani böyle iğrenç biriyle senin zaten evlenmek istememen gerekir. Böyle iğrenç biriyle evlenip her gün üzüleceğine, bir gün üzül, daha iyi. Bekaret konusuna gelince de, bunun çok bir önemi yok. Gerçekten sana saygı duyan erkeği bulduğun zaman zaten böyle şeylerin sevilmek için bir kriter olmadığını göreceksin. Kendinden pay biç, böyle iğrenç birini hâlâ sevmeye devam ediyorsun, demek ki sevgi, her şeye rağmen devam edebiliyormuş. Sevginin ismi bile kendi başına bir güçmüş. İşte aynı şey, karşı taraf için de geçerli. O nedenle ilk olması, önemli değil. Tek üzüldüğüm şey, onca yıldır koruduğun ilk birlikteliğinin böyle iğrenç biriyle olmuş olması. Hâketmedi o bunu ve senin bunca sıkıntıya göz yummuş olup kendine olan saygını yitirmen. Lütfen bu iğrençten ayrıl. Emin ol, senin sevgini hâkedecek çok daha iyi insanlar var. Karşına bundan sonra hep iyi insanların çıkması dileğiyle. :) konuşmak istersen de pm atabilirsin, çözeriz bi şekilde. Yaşadığın sürece bir umut, her zaman vardır.

Lütfen bir aksiyon alamayıp, ilişkinize yön veremeyip yada bitirmek gerekiyor ve siz bitiremeyecekseniz eşlerinizin veya sevgililerinizin telefonunu kurcalamayın. Sonra kandırılmaya müsait açıklamalar beklemeyin boşuna paranoya yapıp kendinizi üzmeyin. Cahillik mutluluktur dememişler boşa.
Aynen baktığım da ayrılmam gerekiyordu. Paranoyaklıkta değil bakın gitti yinede benim en zor anımda. Evlenseydik yine gidecekti belki de. O kadın bunu sorun etmezdi bir şeyler yaşamasada sohbet muhabbet belki kafalar iyi olduğunda da yakınlaşma olurdu. Ya şöyle hayatımda ki bi insanın ytıp kalktığı bir insanlar ben varken benimle yaşamışken görüşmesi bana koyuyor. Arkamdan daha yeni yeni çıkarken al.ık demesi. Bana konuşurken ben ciddiyim diyip ona buna mesaj atması koyuyor. Eski eşnden sonra mı değişti yolsa hep böyle miydi bilmiyorum. Eğer ben birşeyler yaşamasaydım kesin aldtılacaktıö. Şmdide fark olmadı ama kesin bunu yaşayacaktım. Evlendiğimizde de belki devam edecekti boşanacaktım.
Cahillik mutluluk diyorsnuz da kim böyle bir şeyi kabul eder ki 😔

Aynen baktığım da ayrılmam gerekiyordu. Paranoyaklıkta değil bakın gitti yinede benim en zor anımda. Evlenseydik yine gidecekti belki de. O kadın bunu sorun etmezdi bir şeyler yaşamasada sohbet muhabbet belki kafalar iyi olduğunda da yakınlaşma olurdu. Ya şöyle hayatımda ki bi insanın ytıp kalktığı bir insanlar ben varken benimle yaşamışken görüşmesi bana koyuyor. Arkamdan daha yeni yeni çıkarken al.ık demesi. Bana konuşurken ben ciddiyim diyip ona buna mesaj atması koyuyor. Eski eşnden sonra mı değişti yolsa hep böyle miydi bilmiyorum. Eğer ben birşeyler yaşamasaydım kesin aldtılacaktıö. Şmdide fark olmadı ama kesin bunu yaşayacaktım. Evlendiğimizde de belki devam edecekti boşanacaktım.
Cahillik mutluluk diyorsnuz da kim böyle bir şeyi kabul eder ki 😔
Benim demek istediğim ayrılmayıp bu şekilde toksik bir ilişki içinde git gellerdense hiç bilmeyin ozaman öğrenincede bağırıp çağırıp kandırılmak istemekten başka bişey yapmamışsınız kendinizi bi girdapa sokmuşsunuz. Ayrıca başkası etmeyebilir ama siz kabul etmek için ikna edilmek istemişsiniz.

Benim demek istediğim ayrılmayıp bu şekilde toksik bir ilişki içinde git gellerdense hiç bilmeyin ozaman öğrenincede bağırıp çağırıp kandırılmak istemekten başka bişey yapmamışsınız kendinizi bi girdapa sokmuşsunuz. Ayrıca başkası etmeyebilir ama siz kabul etmek için ikna edilmek istemişsiniz.
Anladım kusura bakmayın.. 😔evet hem yediremedim hemde ayrılamadım. Hayal kırıklığı oldu bir de o şey yaşanınca dedim ki belki farklı yere koyar beni daha önce karşısına çıkmamış yaşamamş bir insan.. o yüzden ayrılamadım. Düzeldi dedim ama unutamdım geçmişi. O kadının hala sosyal medyada durması falan. O kadının kardşinin kndinden büyük ev.li bir admla birlikte olduğunu sylemişti ilk öğrndiğimde. Diğr kdında zatn boşnmış biriydi. Çocıkların velaytinin babasnda öğrndim. Normal kdınlar olmadığını düşündüm bu yzden ve haklıyımda bnce. O fotoğraflardn snra birde😔
Snradan kardeşinin olayını inkar etti öyle bir şey demedim dedi. Israr ednce knuşmuşlardı olmamış boşnma arifesinde olabilir adam vs dedi geçiştirdi. Onlarada o... Diyorum gülüyorlar da demşti. Yni ne kadar fotoğraflarımızı görselerde krdeşi beğensede fotoğrafımızı ya da çok mutlu ol biz başka bir şey istemeyiz diye yazsada bizim için. Evlensek bile kbul ederlerdi giderdi bu.
Silmeye ya da dpremden somra ne kdar ısrar etselerde dzgünce benm ciddi bir ilişkim var gelmem srun olur diyebilirdi ya da sallamayabilirdi ama yapmadı. 😔 Dahası sen onların hakkında böyle düşünüyrsun da onları bn düğü.ne çağırmayı dşünüyordum ama bilseler gelmezler demişti. Dedm gelmesnler lazım degil kendileri bilir diye. Ayıp ediyrsun diyordu. Bldiğin saf yerine koyuyor hem o mesajları atıyor arkadşlarına hemde ben kötü düşününce bunu söylüyor sanki nrmal arka.daşlarmış gibi 😔

olan olmuş, geçmişe bi sünger çek, artık düşünme olanları. yol vermişsin zaten, bir an bile acaba mı deme, doğru ilişki böyle olmuyor zaten.

kendini geliştirmek için kurs/eğitim ne bulursan katıl, iş arayışına farklı bi yön vermeye çalış, sen kıymetlisin ve sen nce kendine değer vermezsen kimse sana değer vermez.

Birebir yaşadığım şeyler şaka gibi dimi😢 annem kavga ediyorsunuz rahatsız olduğunu bile bile o kadınları da sosyal medyadan silmiyor neden birliktesin ya tavrını koy ya da ayrıl demişti. Bende ayrılamam dedim öyle olaylar gelişti. Öğrenince ailesiyle konuşmal istedi onlarada söyledi😢
ya bu kadar önemliyse git diktir. hayatın sonu değil.

Bu denli dengesiz ,ne istediğini bilmeyen ,sözde ilişkisi varken bile her anlamda özgür bir hayat yaşayan bu adama maalesef hormonlarınizin etkisiyle aşık oldum ,çok tutuldum sanmışsıniz....Aradan 6 ay 1 yıl geçtiğinde şu ankinden çok farklı düşüneceğinize adım kadar eminim.Kurtulmus olmanıza sevinmelisiniz.Bu adamla bir ömür geçer miydi?? Önce bunu sorun beyninize ve cevabı kalbinize hazım ettirin lütfen.

olan olmuş, geçmişe bi sünger çek, artık düşünme olanları. yol vermişsin zaten, bir an bile acaba mı deme, doğru ilişki böyle olmuyor zaten.

kendini geliştirmek için kurs/eğitim ne bulursan katıl, iş arayışına farklı bi yön vermeye çalış, sen kıymetlisin ve sen nce kendine değer vermezsen kimse sana değer vermez.
Çok bocalıyorum bazen hayatomı onun üzerine kurmaya çalıştım. Baya hayatımn mrkezine aldım. Çk sevdim 😔 bende de hata vardı bakmayın. Üzerine gidip soğttm onu.. yol verdm gibi ama bir sürü olay oldu aslnda trkedilen benim. O o durumdan dolayı bırakmadı. Ama oraya giderekte gözdn çıkarmıştı beni.. benim için br sürü şey yaptı kim yaptı bunları dedi. Bana b seninlr konuşamıyorz anlaşamıyorz bile diyordu. Bak annenlr bile nasıl konuşuyoruz seninle knuşamıyorz diyordu..

Sen üzerime gelmedğn bumaltmadığın rahat bıraktığın zaman bak nasıl iyi davranıyrum aramız nasıl iyi diyordu. Burda kaldığı 3 ay boyunca bir şeyimi görmemiştim. Haaa eskieşiyle eşyalar için 1saat konuşması dışında..
En az onun kadar bende öyle emek verdim ki onun için anlatamam her yönden. Dprem vs olması birlikte olmamız aileye resmen girmiş gibi olmam falan ona daha çok bğladı beni. Bilmiyrum nasıl yapıcam 2 3 senelik anıları 9aya sığdırdık... Bana 6ayda herşyi tükettk diyordu. Birçok konudada yardımcı olmuştu. Snradan biraz başıma kaktı ama..

Kendimi çok suçluyrum.. belki sonu byle olmazdı o kadar emeğin üzerine böyle saçma kskançlıklar tripler vs olmasydı akışına bırakalım dediğinde o şekilde akışa bıraksaydıö belki de aramıza soğkluk girmezdi diyprum. Ama kmse dörtdörtlk değil artık öyle bi tanımışki beni küçücük birşeyden biliyrum onu neden yaptığını hadi hadi demesini bile duydum.

Aslımda sorun ne biliyor musunz ben kndimi suçluyorım. Ya irdelemeyecktim ya da düzgün bi tavır sergileyecktim. Tavır koyucktım.. kvga edince ilk başlar giderdm bak gidersn bitr derdi geri dönerdm. Sonraları bağlanınca (ki gerçi en başnda bağlanmıştım) ağlardm bırakma beni diye.. özür dilerdm bir daha yapmıycam diye. Haklı ve ya haksız da olsam. Hatta bi gn bu kadımlar dprem ile ilgili gçmş olsun diye yazdıklarında yine kskandım o kadn kzummm nasılsn cevp ver vs diye bir sürü yazmıştı. O kadının kardeş sana birşey olursa nasıl dayanırız ltfen cevap ver falan yazması dpremden sonra onlarla knuşup bana söylememesi. Kadının kız kardeşnin gecenin 3 buçuğunda araması naptn işini hallettin mi minvalinde mesaj atması. Bunlardan bana bahsetmeyip gizli saklı o kadınla görüntülü konuşıp kız kardeşyle telefonda konuştuk diye yalan söylemesi. Ki ben bunu fakeden öğrendim kadndan direkt.

Neyse ya anlattıkça anlatıyrum o en son ailrm öğrenince söylendi sçma şeyler söyledi sonrada beni yz üstü bırakmamak için güzel şeyler söyledi. Yanlarına gidene kadar yok yaptı. Benim bir tane kzum var bir kişi var hayatımda istedikleri yerde sokakta açsnlar bi tarsflarını beni ilgilendirmez onlar arkadaşım benim vs güzel gzel canımlar aşkmlar gbi şeyler söyledi. Sonra gitti oraya. Bende aramz düzeldi zannederken böyle darbe yedim...

Bunu aşabilir miyim bşlmiyorum o kadar şey yaşadığım en özelm olan insanla şuan hüç konuşmuyorz en son yaptığım şey yüzünden de hani arkadaşımdan yazdım vs diye yazmıştım buraya. Ondan sonra gitti oraya tekrar şuan takip ettikleri artıyor kesn kız. Ona söylediğim laflar yüzğnden sinirlenip ona buna yürüyordur ayrıldktan snra düzgnce duruyordum al şimdi bunu sn istedin diyip intikam alırcasına... Belki de bundan sonra daha iyi bir ilişkisi olur bana inat mutlu olur bnse ilerde eşmle yaşayacağım herşeyi ama herşeyi onunla yaşadığım için kimseye güvenemicem hep bi aklımda tekrardn şüphe olacak travma olarak kaldo. Hem kendi hatalarım ona yaptıklarım hemde onun hataları...

İş konusunda da ne yapacağımı bilmiyorum bi yerden başlamam lazım ama dönen yok. Bazı şeyler yapmak istiyorum cezaret yok baya kaybolmuş gibi hissediyorum kendimi. 😔

Bu denli dengesiz ,ne istediğini bilmeyen ,sözde ilişkisi varken bile her anlamda özgür bir hayat yaşayan bu adama maalesef hormonlarınizin etkisiyle aşık oldum ,çok tutuldum sanmışsıniz....Aradan 6 ay 1 yıl geçtiğinde şu ankinden çok farklı düşüneceğinize adım kadar eminim.Kurtulmus olmanıza sevinmelisiniz.Bu adamla bir ömür geçer miydi?? Önce bunu sorun beyninize ve cevabı kalbinize hazım ettirin lütfen.
O da bi ara bana onu dedi seninle bi ömür geçer mi diye 😔 insanların 2 3 senede yaşadığı şeyleri biz 9ayda yaşadık. O kadar çok şehr şehr gezdikki o kadar çok anı biriktirdik ki. Defalarca yüzlerce kez yaşanan diğer cnsllik gibi şeyler... Dprem.. ben onunla yaşadığım şeyleri hç kimseyle yaşamamıştım bu kadar dibine kadar..
Her işimi o yanmda olunca yapmalar. Kndimi ona hissetmem. Çoğu şeyini bilmem.
Ya şöyle gerçekten dzgün durduğu zamanlar vardı eğlendiğimiz özel hissettirdiği anlarda...hp öyle kötü değildi ama tabii o kadını silmedi rahatsz olduğumu söylememe rağmen arkadaş böyle olmaz dememe rağmen...

Bilmiyorum ben unutamıyorkn o nasıl unutabiliyor..
Böyle devam etse tabiki yapamazdık nitekm eski eşi de 5sene çıkıp 3 ay ev.li kalıp terketmş. Ya paradan dolayı ya da davranşlarından dolayı. Ben cesaret edemezdim 😔

O da bi ara bana onu dedi seninle bi ömür geçer mi diye 😔 insanların 2 3 senede yaşadığı şeyleri biz 9ayda yaşadık. O kadar çok şehr şehr gezdikki o kadar çok anı biriktirdik ki. Defalarca yüzlerce kez yaşanan diğer cnsllik gibi şeyler... Dprem.. ben onunla yaşadığım şeyleri hç kimseyle yaşamamıştım bu kadar dibine kadar..
Her işimi o yanmda olunca yapmalar. Kndimi ona hissetmem. Çoğu şeyini bilmem.
Ya şöyle gerçekten dzgün durduğu zamanlar vardı eğlendiğimiz özel hissettirdiği anlarda...hp öyle kötü değildi ama tabii o kadını silmedi rahatsz olduğumu söylememe rağmen arkadaş böyle olmaz dememe rağmen...

Bilmiyorum ben unutamıyorkn o nasıl unutabiliyor..
Böyle devam etse tabiki yapamazdık nitekm eski eşi de 5sene çıkıp 3 ay ev.li kalıp terketmş. Ya paradan dolayı ya da davranşlarından dolayı. Ben cesaret edemezdim 😔
Bazı adamların fıtratı böyle, yani dışarıya çok dönük, sohbeti, eğlenceyi seven ve anlık yaşayıp anlık karalar alabilen,sevgilisi ya da eşi olsa bile diğer kadınlardan uzak kalamayan vs vs ..Erkeklerin kimyası kadınlar gibi değil ki ,unutmasa bile bizler kadar üzerinde durup hayatı zindan etmiyorlar kendilerine.Yeni arayışları oluyor, kafalarını dagitabiliyorlar kısaca.Şu saatten sonra sakin adım vs atmayın zaten.Degismezki insanlar,yine aynı olacak ve yine tekrarlayacak problemleriniz.O adım atarsa da yine siz bilirsiniz ,ben bu adamı degistiririm die düşünmeyin bu adamın bu huylarına katlanabilir miyim diye sorun kendinize. Yani bi erkeğin hayatında biri varken başka bir kadın arkadaşının onu öperken foto çekinmesi sizinle ya ciddi olmamasi ,ya da adamın huyu bu hissi uyandırdı .ikisi de normal değil.Siz de böyle hep ağlamaklı, unutamaz tarzda olmazsınız zaten merak etmeyin.Zamanla unutursunuz ,daha doğrusu alışırsıniz.Kadin hormonu ile erkek hormonu farklılıkları işte biliyorsunuz.

Bazı adamların fıtratı böyle, yani dışarıya çok dönük, sohbeti, eğlenceyi seven ve anlık yaşayıp anlık karalar alabilen,sevgilisi ya da eşi olsa bile diğer kadınlardan uzak kalamayan vs vs ..Erkeklerin kimyası kadınlar gibi değil ki ,unutmasa bile bizler kadar üzerinde durup hayatı zindan etmiyorlar kendilerine.Yeni arayışları oluyor, kafalarını dagitabiliyorlar kısaca.Şu saatten sonra sakin adım vs atmayın zaten.Degismezki insanlar,yine aynı olacak ve yine tekrarlayacak problemleriniz.O adım atarsa da yine siz bilirsiniz ,ben bu adamı degistiririm die düşünmeyin bu adamın bu huylarına katlanabilir miyim diye sorun kendinize. Yani bi erkeğin hayatında biri varken başka bir kadın arkadaşının onu öperken foto çekinmesi sizinle ya ciddi olmamasi ,ya da adamın huyu bu hissi uyandırdı .ikisi de normal değil.Siz de böyle hep ağlamaklı, unutamaz tarzda olmazsınız zaten merak etmeyin.Zamanla unutursunuz ,daha doğrusu alışırsıniz.Kadin hormonu ile erkek hormonu farklılıkları işte biliyorsunuz.
Benimle beraberken çekmedi. Benimle konuşurken göndermiş tanıdığı birkç kişiye. Yıldönmü gibi şu aylar. Gçn sene Hazirn ayında konuşuyorduk flört ediyordık bana svgili olalım diyrrdu o zamanlar .atmış arkadaşlarına. Kadınların olduğu şehre gtmişti arkadşının yanına.. benm tabi bu kadnlardan haberim yoktu. Onu bu kadar tanımıyordum. Bana ciddiyim derkn kadınla da kafaşar iyi tabi pnsiyona gtmişler. Sonradan arkadaşına mesj atmş yine o ayda. Pnsiyon ayarla diye. Arkadaşı gel bnde kal ljmanda kal demiş bu kadının adını verip yanımda diye gülmş. Ordan anladım ben mesajlardn...

Zaten barışma yok güzelce özür bile dilemedi. Ya ben haya yaptm demedi. Sen kuruyorsundur kfnda dedi. Birşey geçmedi aramzda dedi. Senn yüzünden yalan söyledm içtk dpremden konuştuk snra ben yattım uyudum dedi ben uzatncada snir krizi geçirdi. Görüntülü konuşyorduk o halini grünce hngüre hngüre ağladım bn kamerdada

Sonra annem konuştu yine aynı yalanlar... Uyumk için gttm ot.ele gidemedim param yoktu demeler ki şrketi herşeyi krşılıyor.. yaşan söyledi. Omdan snra kdını sildi. Ben konuşınca arkadşyan benim olduğumu anlayınca tekrar ekledi kadını. Görüştü. Sonrada işte takip ettikleri arttı. Bana inat kız ekledi galiba ..
Ya insan knedi hatalarını da görmez mi ciddn yani kız rahatsız oluyordu yalan söyldim birde üstüne üste çıkmaya çalıştım sinr krizi geçirdim diye...

Her er.kek böyle mi ben artk kafayı yicem ona fazlaydm bile onu kimse beğenmemşti. Ama onun çevresi bni beğeniyordı. Hadi dış görünüş değil herşey beni bu ladar beğenirkn neden yaptı bunu 😔 hrşeyi yaptım tamam soğuttuğım davranışlarımda oldu ama bukadarını haketmedim ki 😔 bu kanlar konusunda haklıydım. Öyle değil mi? 😔

Seni çok iyi anlıyorum. İş bulamadın, boşluktasın, bunca yıl koruduğun ilk birlikteliğini onunla yaşadığın için ona bağlı gibi hissediyorsun, fakat öyle değil. Burada yazılan bazı yorumlar çok sert, onlara aldırma öncelikle. Çünkü bazıları sen bu durumun içinden çık diye yapıyor, bazıları da cidden kötü niyetli. Öncelikle bu forumdaki arkadaşlar da belli etti aslında, yaşadıklarını real hayatında hiç kimseye anlatma. Bunu bilen erkekler senden faydalanmaya, bilen kadınlar da en ufak bi tartışmanda seni rezil etmeye kalkar. İkincisi, çok canın yanacak, biliyorum fakat söylemeliyim; "Ailene başkasıyla beraber olduğunu söyle" diyen bir erkek (erkek demeye dilim varmıyor fakat yerine kullanacağım şey benim ban yememe sebep olur) sorumluluğu üstünden atmayı düşünüyor ve seninle veya başkasıyla şu an evlenme niyetinde değil ki nitekim, bence evlenecek kişi kararını kadın olarak senin seçmen lâzım. Şunu unutma; SEÇİLEN DEĞİL, SEÇEN OL. Çünkü sen bir kadınsın ve bunun farkında ol. Yani böyle iğrenç biriyle senin zaten evlenmek istememen gerekir. Böyle iğrenç biriyle evlenip her gün üzüleceğine, bir gün üzül, daha iyi. Bekaret konusuna gelince de, bunun çok bir önemi yok. Gerçekten sana saygı duyan erkeği bulduğun zaman zaten böyle şeylerin sevilmek için bir kriter olmadığını göreceksin. Kendinden pay biç, böyle iğrenç birini hâlâ sevmeye devam ediyorsun, demek ki sevgi, her şeye rağmen devam edebiliyormuş. Sevginin ismi bile kendi başına bir güçmüş. İşte aynı şey, karşı taraf için de geçerli. O nedenle ilk olması, önemli değil. Tek üzüldüğüm şey, onca yıldır koruduğun ilk birlikteliğinin böyle iğrenç biriyle olmuş olması. Hâketmedi o bunu ve senin bunca sıkıntıya göz yummuş olup kendine olan saygını yitirmen. Lütfen bu iğrençten ayrıl. Emin ol, senin sevgini hâkedecek çok daha iyi insanlar var. Karşına bundan sonra hep iyi insanların çıkması dileğiyle. :) konuşmak istersen de pm atabilirsin, çözeriz bi şekilde. Yaşadığın sürece bir umut, her zaman vardır.
Bitti zaten. Konuşmuyoruz yorumlarda bahsetmiştim. Kız bi ark.dan yazmıştım başkasıymış gibi ona okudunuz mu bilmiyorum. O olaydan sonra bir daha iletişeme geçmedim..
Hiçbir erkepe söylemedim ama çoğu kız arkadşm biliyor maalesef. Bunu bana karşı kullanablecek insanlara söylemedim ama 😔
Evet bunca yıldır skladığım şeyi yüzlerce kez onunla yaşadım😢 ve bunu düşündükçe o kadar çok üzülüyorum ki. Yani ben böyle olacağını düşünmemiştm ya da işime gelmemişti belki de bırakamaz gibi bakmıştım... Yanlış anlaşılmasjn zorla bir şey yaptırmayacaktım. Ama ne bileyim söylediğimde inansaydı tamam dediğimde o karşı çıksaydı keşke bekleseydi evlneceğimiz günü. Ama cidden başkalaryla yaşamadn bekleyeblseydi..

Şu olayı aileme söyleyene kadar ailesyle tanıştırdı hatta annesi ve kardeşyle fotoğrafmızı çekip koymuştu ilk tanıştırdığı gün sosyal medyaya.. dprmden 2 gün önceydi..
Ailemin gözğne grmek için yaptığı şeylerde olmuştu. Annmle tartıştığımızda aramıza girip düzeltmeye çalıştığı.. ama şu kadınlar konusunda ikimizi de sal.ak yerine koyarcasına yalan söylediğide oldu..

O çok ağırdı biliyr musun " benimle değil başkasıyla olduğunu söyle benim haberim yokmuş gibi. Sen yandn beni de yakma onların yüzüne bakamam".. nasıl canım yandı anlatamam telefonda kaldım öyle ben nasıl diyeyim bunu ne düşünürler hakkımda sonra diyebildim.. karşımda olsaydı tok.atı basardım belki de telefonda algılayamadım. Eğer gerçekten onun paçasını kurtarayım derken yine bi sal.aklığıma denk gelip bunu söyleseydim düşünsenize ne olurdu 😢

Bu lafından bir 2 gün sonra" vazgeçmiycez birbirimizden sen beni ben seni seviyorum telli duvaklı çıkarıcam kavga etmiycez bu olaydan bizden kimsenin haberi olmıycak gerekeni yapıcam birbirimizi üzmeyeceğiz" vs dedi . Bende benimkiler öğrendi seninkiler öğrense ne olacak ki vs bir şeyler dedim hatırlayamıyorum da... bu konuşmadan Bir gün sonra da aşkmlı maşkımlı konuşurken bu olaylar olmadan 1 hafta önce yanıma gelip "ben şu şehre gidebilirim mdürümle görüşücez ama kesn değil sen şimdi o kadınlarla da görüşeceğimi sanarsın gelirsin oraya" demişti. Planına progrmına uyarak bj olaylar olmasına rağmen o şehre gitti😔

O sözleri neden söyledi? madem samimi değildi neden söyledi ?söylediyse neden gitti onların yanına. ?

Yani ben ne düşüneceğimi şaşırmıştım.. daha sonraları hesap sorarken ben sanki haklıymış gibi sinir krizlerine girince o. Bir kaç gğn sonra ablasını fln arayp onlardan ne sakladıysa sır vs anlattım hepsni. Somrada pişman oldum seven insan bunu yaparmıydı diye 😔

Doğru sevgi için kriter yokmuş.. ben daha fazla svsin bağlansın diye düşünürken kendimden uzaklaştırmışım bazı saçma aşırı kıskançlıklarımla.. ama onca olan iyi ve kötü şeye rağmen ben ondan vazgeçememiştim😔 artık kendi mi svgiye layık bir insan olarak göremiyorum snki kimse svmez gibi herkesi saçma hareketlerimle kemdimden uzaklaştırırmışım soğuturmuşım gibi geliyor😔 rahatsız etmezsem konuşmak isterim tabiki buraya çok şey yazdım umarım o veya onun tanıdığı birisi görmz bunları 😔

ya bu kadar önemliyse git diktir. hayatın sonu değil.
Di.ktirmek falan değil sorun. Sorun bu kadar çok şey yaşayp ayrılmak.. ailem falan duydu .. di.ktirsem anılar onunla birlikte silinmiyor ki.. benim en üzüldüğüm şey bu zamana kadar beklemiş ve onunla olmuş olmam..unutulmayacak anılar biriktirmiş olmam.. son diye bakarken bunların olmuş olması.. yani ruhum acıyor benim. Kalbim acıyor.. bunları yaşayıp şuanda da unutmak zorunda kalmak üzüyor beni. Ben ilkkez birine ait hissetmiştim kendimi. Çk sevmştim..

Üniversitede okurken neden cinsel birliktelik yaşadın ,resmen kadın avcısı bir adam üstelik boşanmış ,her önüne gelen kadınla yatan bir tip için göz yaşı dökmem değmez

Üniversitede okurken neden cinsel birliktelik yaşadın ,resmen kadın avcısı bir adam üstelik boşanmış ,her önüne gelen kadınla yatan bir tip için göz yaşı dökmem değmez
Ünive.rsite okumuyordum ki mezun olalı çok oldu zaten ordan da tanışmadık. Benim eski bi arkadaşım var onun düğü.nünde tanıştık. Arkadaşımın Eşnin arkadaşıydı.. evet onda haklısınız kadn av.cısı fırsatını bulsun her türlü yapar. Ben böyle tanımamıştım onu keşke bana yapmasaydı. Benimle oldun zaten niye önceden takıldığın benim arkadaşlarına attığı mesajları görmeme rağmen sonrada arkadaş ayağına yattığın birinin yanına ciddi ilşkin varken gidersin ki. Ben görmüşüm çünkü o mesajları yok ben gçen hafta bununla takıldım diye fotoğrfını attığın bir insanla ben nasıl görüşmene izin verebilirdim ki kimse vermezdi.. 😔 bundan sonra bir şey yaşamayacak bile olsanız kş önceden yaşamışsınız ki hava atmak için arkadaşlarına atmışsın öyle mesajlar.

Yok yani çoğu insanda yani onun arkadaşı inanmamıştır aldat.tığına. benim kötü şeylerimi söylemiştir çok trpliydi yok çok kavga ederdi takıntılıydı vs beni kötülemiştir herkeste beni öyle tanıyor ya. Adam akıllı kimse ona demiyor ki ulan hem kızı aldat yalan söyle arkadaşım diye hemde kızı kötüle diye ama yok ağzı okadar iyi laf yapıyorki herkesi kandırabilir.
Bende dört dörtlük değildim yanlış anlaşılmasın yalan söyleyip oraya buraya gidiyorum anlamında değil ya da aldatma değil. Ama ben bunları haketmedim ya şu durumdayken bunları haketmedim.😢
Şuraya gelip özür dilemesini bekledim doğru düzgün özür dileyp kadını çıkarsaydı sosyal medyadan hayatından vs en son gitmesine rağmen kabul ederdim.
Ama yok ne dopru düzgün bi özür geldi ne de hatasını anlayıp ya gtmemem lazımdı haklısın o mesajları görüp yanlış anladın herkes düşünürdü bir şeyler yaşadığını ben bi hata yaptım affet beni diye ama yok üste çıkar gibi sana tek bi yalan söyledim bu zamana kadar o da buydu bir şey yaşamadık ama sen kafa.nda kurmuşsundur muhabbet ettik vs diye söylendi.
Bende böyle kaldım işte kendimi suçlayarak. İyiydi bana şunu yapmıştı güzel davranışları da vardı ciddi düşünüyordu bazı konularda arkamdaydı. Hiçbir şey yapmadığı zamanlarda olmuştu bir şeyini yakalamadığım. Ama ben bu kadını silmiyor diye üzerine gittim huzursuzluk çıkardım kavgalar ettik saçma sapan hiç olmayacak bir iki kişiden kıskandım vs diye diye kendimi suçluyorum. Psikolojm berbat daha ne kadar sürecek bu bilmiyorum 😢

X