Bu hisler canımı çok yakıyor yardım edin lütfen 😢

Geçecek bunların hepsi bir gün geçecek.Simdi kafanda bin defa kuruyor şöyle olsa bitmezdi böyle olsa bitmezdi diyorsun biliyorum.Ama her türlü bitecekti.Gecinmeye niyeti olan adam o krizleri geçirip deli gibi davranacağına sizi o duruma düşürmezdi.Sizin değer verdiğiniz bekareti ya sizden almazdı ya da sahip çıkardı.Adam tam bir pislik!Onu pişman mı etmek istiyorsun?O zaman yok ol.Asla ilgilenme,arama sorma,storylere bakma,kimseyi aracı yapma.Onun hakkında iyi kötü kimseyle konuşma.Adami şok et.Sen çantada kekliksin.Sen kimse yoksa o var dediği her anlamda faydalandığı kisisin.Bu algıyı yok et.Hayatina normal şekilde devam et.Hatta çık dışarı sosyalles.Calismiyorsan ise başla.Aglamak istiyorsan içindeki her neyse onu gece kus ta kii geçene kadar ARTIK KİMSEYE gözyaşıni göstermeden atlat bunu.Anliyorum ama karaktersiz birine denk gelmişsin sağ duyu bekliyorsun.Cok çok duygusalsin ama inan buna gerek yok.Karsindaki aklını 2 harfli bir şeye harcamış biri🤷Zamanı gelince küçük bir ihtimal aklı başına gelecek amaaa sen sürüm sürümmm süründüğün sürece değil....

canım benim bak bende bi kadınım , senin bir değerin var bi erkek aldatamaz yani aldatamaz yani seni kaybetmekten korkmalı onu savunuyorsun 1 sene sonra beni daha iyi anlayacaksın savunacak bi tarafı yok adam olsaydı bunların hiç biri olmazdı
Tabiki aldatamaz zaten kabul de etmiyor aldattığını hala arkadaşım o kadın ben bir şey yaşamadım sadece kaldım moralim bozuktu depre.mden konuştuk. Kardeşi de vardı içtik vs dedi. Şunu kafama vura vuraaa anlatmak istiyorum kendime!!! Ona yaptığım haklı haksız muameleyi bi kenara koyarsam..
Diyelim ki öncesinde de kadınla bir şey yaşamadı arkadaşlarına hava atmak için o fotoğrafları vs attı. (Bu bile sorun hayalini kurmuş çekici gelmiş ortam olsa kaçırmaz fırsatı) ya da anlık bir şeydi kafaları iyiyken oldu. Silerdi silmemesi bile aldatmak salak yerine koymak bir gün yine görüşürüm diye silememe bu.
2.si bana yalan söyleyerek oraya gitti 2 kadınla içip aynı evde kaldı.. diyelim ki cnsellik yaşamadılar o gün sadece sohbet muhabbet ettiler çok bunaltmoştı falan desem. Yine de hoş bir durum değil. Herkesin aklına acaba içtikten sonra yakınlaştılar mı diye gelir gelmemesinin imkanı yok yapmasa bile gelir aklına...(hem ailem biliyordu herşeyi kötü durumdaydım hemde ben aramızı düzelttik diye düşündüğüm sırada beni sa.lak yerine koydu)
O kadının kız kardeşinine bizim aramızın bozuk olduğunu söylemiş bir de şaka gibi...
Bunu düşünemeyecek kadar ap.tal değil. O ortaya çıkmaz zaten başında dert var bu taraflarada gelemez ailesi izin vernez bir günlüğüne kafayı dağıtayım ytmadığım sürece sorun yok vs diye gitmiştir ısrar etmiştir kadınlarda kesin dep.rem oldu ya kesin uğra vs diye.
Her neyse işte ne kadar kabul etmeyip yalan söylese de manipüle etmiş olsa da bunun adı aldatmak. Önceden yatp kalktığı biriyle insan hayatında ciddi bir ilişkisi varken "arkadaş" gibi görüşemez arasında istediği kadar mesafe koysun aynı masaya oturamaz.
Kimsede buna izin vermez zaten.
Bi ara akıl sağlığımı yitirecektim.

Adam yakında arkadaşlarına tavsiye eder sizi..ne kadar arkadaş canlısı der devam edersiniz..En kibar tabirle yazdım
Benim için bunu söylemez. Arkadaşları da nasıl bir insan olduğumu biliyor az çok. Ne için böyle dediniz anlamadım bunu bana yapacak bir insan olsa herkese anlatacak . O zaman daha farklı davranırdım. Kaldığımızı bile kolay kolay kimseye söylemezdi.

Arkadaşım geleceğini hiç iyi görmüyorum bu adam seninle beraber olduğunu bile inkar etmiş sonra gelip yatmış seninle bedava olarak görüyor. Tehdit şantajla ailene değil de çevrene söylerim diye seni başkalarına bile gönderecek kapasitede yazışmaları bununda mı görmüyorsun?

Kadınlarla hava atıyor senden hevesi geçince seni de yazacak arkadaşlarına
Ya heves falan yok ki. Zaten o lafı dedikten sonra biz bir daha görüşmedik bitirdim kadınların yanına gittiğini öğrendikten sonra. 2 n.isanda bitti tamamen ailesiyle konuştum herşeyi anlattım. Beni heryerden sildi sinirlenip. Ailesinden sakladığı sırları vs herşeyi de anlatmıştım sinirlenip. Oda sildi beni. Ondan sonra zaten görüşmedik sadece onun tanımadığı bi kız arkadaşımdan yazdım yürür gibi yaptım. Sonradan erkeklere güven olmaz it herif falan demiştim. Yorumlarda anlattım belki görmüşsünüzdür.. benim olduğumu anladı kesin. Öyle yani konuşma yok.

Ayrı şehirlerdeyiz. Görüşme de yok ortak arkımız var bilmiyorum ona ne dedi ne oldu.. beni arkadaşlarına yazdığını düşünmüyorum. Evet inkar et dedi bana benimle olduğunu değil önceden başkasıyla olduğunu benim bilmediğimi söyle sen yandın bnide yakma yüzlerine bakamam ailenin demişti 😔 sonradan da sahip çıkıcaz birbirimize falan dedi bir gün sonra güzel güzel mesaj attı. Ama bir gün sonrada kadınların yanına gitti yalan söyleyerek.bende öğrenince ayrıldım işte ailesini aradım falan. Bitti yani.
Ben ailesini arayana kadar hiçbir yerden silmemişti beni. 1 hafta öyle durmuştu fotoğrafım onun ınstasında bir de arkadaştık sosyal medyada.Bende silmemiştim. Yani benim ona geri döneceğimi düşündüğü için bekledi silmedi. konuştum ablasıyla yani sabahında haberi oldu sinirle aradı beni sonra da sildi heryerden.

Yani düşündüğünüz kadar yapamaz belki korktuğundan belki de benim öyle bir insan olmadığımı bildiğinden yapmaz bunu.
Zaten konuşma görüşme yok artık.😔

Geçecek bunların hepsi bir gün geçecek.Simdi kafanda bin defa kuruyor şöyle olsa bitmezdi böyle olsa bitmezdi diyorsun biliyorum.Ama her türlü bitecekti.Gecinmeye niyeti olan adam o krizleri geçirip deli gibi davranacağına sizi o duruma düşürmezdi.Sizin değer verdiğiniz bekareti ya sizden almazdı ya da sahip çıkardı.Adam tam bir pislik!Onu pişman mı etmek istiyorsun?O zaman yok ol.Asla ilgilenme,arama sorma,storylere bakma,kimseyi aracı yapma.Onun hakkında iyi kötü kimseyle konuşma.Adami şok et.Sen çantada kekliksin.Sen kimse yoksa o var dediği her anlamda faydalandığı kisisin.Bu algıyı yok et.Hayatina normal şekilde devam et.Hatta çık dışarı sosyalles.Calismiyorsan ise başla.Aglamak istiyorsan içindeki her neyse onu gece kus ta kii geçene kadar ARTIK KİMSEYE gözyaşıni göstermeden atlat bunu.Anliyorum ama karaktersiz birine denk gelmişsin sağ duyu bekliyorsun.Cok çok duygusalsin ama inan buna gerek yok.Karsindaki aklını 2 harfli bir şeye harcamış biri🤷Zamanı gelince küçük bir ihtimal aklı başına gelecek amaaa sen sürüm sürümmm süründüğün sürece değil....
Yok zaten tamamen bitti görüşme vs yok. Ayrı şehirlerdeyiz. Evli çift bi arkadaşımız var erkek olanla arkadaştı bu zaten. Ona az uz bir şeyler anlattım ama söylemez diye düşünüyorum. Bu arayıp durumu anlatmıştır belki hani açıp konuyu yanlış anladı arkadaşlarım hiçbir türlü aramda bir şey geçmedi aldattığımı düşündğ kıskançtı burnumdan getirdi vs diye benim saçma kıskançlıklarımı öne sürmüştür haklı olduklarımı değilde...

Hik.ayelere bakmıyorum çünkü zaten hiçbir şekilde takipleşmiyoruz. Ablasına falan sakladığı sırları herşeyi anlattım. Silmişti beni 2 nisa.nda..

Sonradan onun tanımadığı bi kız arkadaşımdan yazmıştım yürür gibi yapıp işte sonradanda erkeklere güven olmaz sende yalancısın it herf vs dedim baya kavga eder gibi olduk benim olduğumu anladı engelledim işte😔 (2 hafta vs gibi oldu bu konuşma)

Kimseyi aracı falan yapmadım. Aramadım da zaten sonra hiç. Şok olmaz ama kurtuldum der.. ctesi fake hesaptan kadının stor.ysine bakmıştım. Bunun çakmağ.ını gördüm oraya gitmiş. O şehre. R.akı içiyorlardı evde. Eski hayatına geri d.önmüş işte.

Ben o kadınlar yüzünden bitirdim ilişkiyi gerçi terk edildim gibi hissediyorum. Neyse adam daha sonra yine gidiyor oraya demiştir de ben silmedim sizi eski svgilim silmişti diye üzerime atmıştır 😒

Onun aklı başına gelmez ya sanmıyorum. O sadece benim ona yaptığım kapri.sleri tripleri kavgaları düşünüp kendini haklı görüyordur. Kendi hatalarını görmez.. benim kötü özelliklerime odaklanır. 😒

En son demiltim ya arkadaşımdan yazdım falan diye ben olduğumu bilmiyordu biraz işlettik hani yürğyormuş gibi😔 benim olduğumu anladı herhalde ben asalak gibi yaşa asalakk gibi böyle falan demiştim alakasız yerde sonra erkeklete güven olmaz siz hep aldatırsınız. Yalanvılar vs dedim 😔 baya baya konuştuk. Sonradan engelledim arkadaştan. Bi lafına sinir oldum biraz laçka konuştuk. İşte içkiyi bırakıyorum falan dedim şakasına dertleşelim aç aç konuları dedim bana bir şey dicem neyse dedi söyle dedim o.. tövbesi ya.. görene kadar demişti😢 o lafından sonra zaten ben it herif herkesi kendin gibi sanma vs diye söylendim baya işte..

O zamanlar takip ettklrinde baktığımda hiç kız falan yoktu. O konuşmadan sonra birden takip ettiği sayısı artı baya da artıyor. O kadını falanda ekledi sonra yanına gitti.
Büyük ihtimal dediklerim yüzünden böyle yaptı😔 yani ben öyle düşünüyorum 🙄

Yeniden barışacağız yok görüşürüz dalan diye demiyorum da garip geldi bana neden böyle yaptı ki diye 😔

Merhaba, ilk defa buraya yazıyorum.. 30 yaşındayım üni mezunuyum. Ama iş bulamadım. Şuan iş arıyorum. Psikolojim berbat bir halde bunun düzelmesi için tek bir şey var o da unutmak ama o kadar güçlü değilim unutamıyorum ve ölesiye acı çekiyorum biraz uzun olacak ama lütfen okuyun.😢 1 buçuk ay önce sevgilimden ayrıldım. 9 ay çıkmıştık. Ama o kadar zor oldu ki. İlk defa hayatımda birinden ayrıldım. Öncesinde hep terk edilirdim. Ortak ark. Dğününde tanışmıştık. Konuştuk peşimden koştu sevgili olduk. Ayrı şehirlerdeydik. Kendisi boşanmış biriydi. Daha 2 haftadır çıkıyorken benim kıskançlığım yüzünden kavga etmiştik. Sonradan hatalıydım diye 2 3 gün sonra bayramı bahane edip yazdım arayı düzeltmekti niyetim. O ara tabi bir kaç kız ekledi. Hatta bir tanesi benim şehrimden bi kızdı. Ve düzgün bi ayakkabı değildi kız o tür kızlardan. Bende kızı buldum yazdım "tanımıyorum gnde kaç kişiyle konuşuyorum" vs demişti. Sonradan ona sorduğumda daha önce konuştuk arkadaşça aramızda bir şey yok görğnce de ekledim vs dedi Yani bana yalan söyledi ve ben bir anda ona öyle bağlanmışım ki gidecek diye Kavga ettik sonra düzelttim arayı. Sanki bendeymiş suç gibi.
O kadar beni ikna etmek için uğraşmıştı ki çok hayal kırıklığına uğramıştım. Ama sonradan kıskanç birisin bunu da kaçırma elinden saçma sapan kuruntularınla diye diye kendi kendimi manipüle ettim.
Telefonunu çok karıştırmaya başlamıştım bu olaydan sonra gizlice. Bu olaydan 1 ay sonra yine karıştırınca telegramda bi kıza msj attığını gördğm. Aynı kızla ınsta da takipleşiyorlardı. Sordum sonradan bu kızı telegramını açtı öyle birini tanımıyorum dedi. Mesajı silmiş. Bende Instagramında şu kız diye göstericektim kızı ama kız bunu engellemiş o yüzden çıkmadı ınstasında. Bana yine yalan söyledi yani. Dahası "senin hayal dünyan çok geniş" dedi aklımla oynadı.
AYRILAMADIM ÇÜNKÜ ilk kez cinselliğimi onunla yaşamıştım defalarca birlikte olduk😢 kaybetmek istemedim. Çok korktum. Sürekli kavga ederdik. İyi günlerimiz de olmuştu. Sonradan yine telefonunu karıştırdım bu sefer benimle sevgili olmak istediği günlerde bi arkadaşına fotoğraf göndermiş. Sahilde 2 kadınla beraber fotoğraf çekilmiş kadınlardan biri buna arkadan sarılıp yanağından öperken poz vermiş. Ama normal bi fotoğraf değil. Sorduğumda da kavga ettik. arkadaşım onlar bi arkadaşım sayesinde tanıştık 8 senedir tanıyorum dedi içki içtik dedi öyle poz verdik bir şey yok aramızda haddini aşan fotoğraflardı vs dedi baya bağırdı bana. Ben yine alttan aldım.. Ama sürekli bu kadınlardan rahatsız olduğumu belirttim. Her o şehre o kadınlarla ortak arkadaşı olan erkek arkadaşıyla görüşmeye gittiğinde aklıma "acaba yanlarına gider mi görüşürler mi" diye kendimi yedim bitirdim. O da bunun farkındaydı. Bu yüzden kavga ettik hep. O bana bağırdı sinir krizi geçirdi ben de sonradan ağlayıp alttan aldım gitmesin diye. Her kavga ettiğimizde ağladım haklı da olsam haksızda olsam ağlayıp yalvardım😢
Saçma kıskançlıklarım olmuştu. Bu yüzden kendimi hep suçladım aslında. Ama bu kadın konusunda haklıydım. Arkadaşına takıldım milflerle(olgun kadın) muhabbeti yapmış. Bir iki kişiye daha atmış foto. İşte geçen hafta bununla takıldım diye. Hatta bi arkadaşına bu kadının adını verip yanımda şu var pansiyon ayarla bile demiş. Herşeyi inkar etmişti. Başka bi arkadaşına o kadının adını verip performansı çok iyiydi özledim onu top 10 listesinde ilk 3 e girer vs diye iğrenç bi muhabbet bile yapmış yıllar önce.

Ailemle tanıştırmıştım. Onun ailesi ile tanıştım. Çok sevmişlerdi beni gelin gözüyle bakıyorlardı. Hatta depremde onun şehrindeydim. Ölümden döndük. Depremden sonra aramız çok kötü oldu. Konuşmadığımız günler olmuştu. Saçma sebepten kıskandım daha da itti bu onu.

Bir gün benim yüzümden ailem birlikte olduğumuzu öğrendi. Annem onu aradı anneme "biz öyle bir şey yaşamadık ben onu seviyorum evlenmeyi düşünüyorum" vs dedi inkar etti. Beni arayıp bağırdı çağırdı neden söyledin inkar et dedi sonra "benimle olduğunu değil başkasıyla olduğunu söyle sen yandın beni de yakma onların yüzüne bakamam"dedi😢
Ben böyle bir şeyi söyleyemem dedim baya kavga ettik. O gün annemi aramış kızınız ya size yalan söylüyor ya da bana biz bir şey yaşamadık kimnle yaşadı bilmiyorum gibi şeyler söylemiş. O olaydan dolayı "seninle evlenicem ama seni sevmicem sen şeytansın jeton şimdi düştü" gibi şeylerde söylemişti bana. Daha sonra "birbirimizden vazgeçmicez tartışmıycaz gerekeni yapıcaz sen beni ben seni seviyorum telli duvaklı çıkartıcam" vs güzel şeyler söylemişti.
Bu olaydan 1 hafta önce yanıma gelmişti. 1 aydır görüşmemiştik aramız çok kötüydü. Arayı düzeltmeden hemen birlikte olduk o anlamda özlemş yani beni. O an anlayamamıştım bunu sonradan idrak ettim😢 neyse sonra konuşurken haftaya şu şehre gidebilirim müdürümle görüşücem ama sen şimdi o kadınlarla görüşürüm diye düşünüp gelirsin hemen vs dedi bende hayır gelmem görüş istersen diyip yüzümü asmıştım. Aklıma da bi şüphe düştü direkt erkek fake hesabımdan kadına yazdım yürür gibi yapıp görüşelim dedim. O da o gün arkadaşım gelecek ekemem depremden çıktı çok değerli benim için diyip adını verdi.
Düşünün ya ailem birlikte olduğumuzu öğrenmiş ben kötü duruma düşmüşüm. Evdeki ortamı biliyor az çok. Ben arayı düzelttik beni bırakıp gitmez diye düşünürken ki söylediklerini bile yutmuştum. Adam kafa dağıtmaya kaç defa rahatsız oluyorum dememe rağmen onu bunu bahane ederek onların yanına gitti içti hatta onların evinde kaldı. Sabah yola çıkmış bana diyor ki şu şehirdeyim müdürü bekliyorum diye sabahtan akşama kadar 30 kere arayıp canım cicim diye konuşup yalanlar söyledi. Akşam rahatça görüşeyim diye yani. Gecenin 11inde görüntülü aradım yalanını ortaya çıkartmak için. Sofradan kalkıp 2 dk da aramama döndü arabadan uyuyorum sabah arkadaşın yanına geçicem falan diye yine yalan söyledi hatta kavga bile ettik güvenmeseydin birlikte olmasaydın diye bağırdı bana yine. Bende gece uzun bi mesaj attım ne haltlar yediğini biliyorum vs vs. Sabah görmüş 30 kere aradı beni önce inkar etti uyumaya gittim dedi sonra evet içtik dedi ben uzattım nasıl yaparsın diye bitiriyorsan bitir bitirmiyorsanda uzatma dedi.

Kötü bir şekilde ayrıldım yani. Hiçbir yerden silmedim sadece sosyal medyadan fotomuzu silmiştim. Onda da hepsi duruyordu. 3 4 gün sonra aradım sırf belki özür diler falan diye konu açıldı. Kafanda kuruyorsun bir şey yaşamadım lseliler gibi telefondan bitirdin dedi bende gel madem yüz yüze konuşalım dedim dövdürecekmisin dedi. Sinir krizi geçirdi görüntülü konuşurken. Yani yine ben oldum suçlu kısaca. Hatta annesine ayrıldığımızı söylemiş güya o kadınları da söylemiş ve annesi de kıskançtı zaten iyi olmuş demiş. Bu konuşmadan sonra bir kaç gün daha bekledim belki gelir diye gelmedi. Bende ablasını aradım yaptığı ne varsa ailesinden ne sakladıysa hepsini söyledim. Biliyorum yaptığım yanlıştı. Bana emek verdi bende onun için çok emek verdim. Ama gördüğüm şeyler bir dönem düzelmiş olsa da çok canımı yakmıştı ne ayrılmaya cesaretim olmuştu ne de konuyu kapatalım diyecek kadar rahat olabildim. Çıkmaya başladıktan aylar sonra yine bi mesaj gördüm ilişkimizin çok başındayken birine benim hakkımda " iyi kız hoş kız ama biraz alık " demil. Karşı tarafta daha iyi değil mi diye gülmüş. Bir de abla dediği bi kadın bu. Sorduğumda beni çok kandırıyorlar o yüzden dedi falan demişti.

Yanş herşeyi yuttum ben sonunda da ne kadar kabul etmese de arkadaşım dese de beni aldattı asla kabul etmiyor ama. Ve ben hala kendime gelemedim. Ortalık malı gibi hissediyorum kendimi. Hayattan zevk almıyorum. Babasıyla da konuşmuştum ablasından sonra adam önce namus falan dedi bana hak verdi gitmemiştir dedi ağladı falan oğluyla konuştuktan sonra beni aradı. "Gidebilir bekar erkek hem sen ayrılmışsın bana söylemedin namusumuzu temizleriz sen ara onu kafala arkandayım yoksa kendin bilirsin gğle güle"dedi. Aşağılanmış gibi hissettim kendimi benim kimseye zararım olmamıştı babası öyle diyince faceden falan sildim ailesini.

Olay böyle işte biraz uzun kusura bakmayın 😢😢 psikoloğa da gidiyorum ama bu his beni bitiriyor ağlamaktan dşünmekten o kadar yoruldum ki. Her şeyini çektm gerçek anlamda hijyenik olarak pisliklerini. Çok fazla içtiğnde bana o .. demesini ki ilk defa hayatımda ondan duydum bunu. hatta diyordum vay be beni bırakmadı bna katlandı diye.
O kadar kötüyüm ne yapsam olmuyor kafayı yicem hep mi iyi anılar gelir aklıma hep mi güzeldi aslında ilişkimiz diye. ona o kadar tutulmuşum ki ağlamaktan bıktım artık 😢😢😢
İgrenc bı ilişki nesine agliyosun anlamadim. Adam seni zevki için kullanıyor. Kendine gel biraz .

o.. tövbesi ya.. görene kadar demişti😢 adfhasoıgdhasoıg bunları diyen adama gidin siz hakettiğiniz hayat
Olay şöyle ben benimle ilgili bir şey der mi diye ağzından laf almaya çalışıyordum dhaa doğrusu arkadaşım laf almaya çalışıyordu. Gündüz konuşmalarında benden ayrıldı aldattığımı düşündü ben emek verdim anlamadı bende uğraşmadım daha sonra dedi. Arkadaşım biraz goy goy yaptı sonradan gel işte seni pav..yona götüreyim dedi. Dalga geçti. Sonra akşamda tü.rkğ bar gibi bi yere gidip ordan video attı. Bu da pav.yona gitmişsin diye güldü. Sonradan ben bugün dertliyim dertleşelim falan dedim konuyu açtım içkiyi bı.rakıcam falan dedim. O da bir şey söylicemtim neyse vs dedi. Bende söyle dedim o lafı dedi sonra da. Bana mı dedi yoksa iç.ki anlamında mı dedi anlamadım.
Sinirim bozuldu benimde siz erk.ler böylesiniz işte herkesi kendizn gibi sanmayın.
Lafa bak i.t h.erif bir daha erke.klerle işim olmaz asal.ak gibi yaşa sen asala.k gibi falan dedim.
Kimsenin peşinde de değilim. Üzüldüğüm tek şey ben herkesle olan bir insan değlim.
Özeldi benim için çok özeldi. Şuan o ladar pişmnm ki üzerime alındım o lafı.
Hiçbi erkekle konuşmuyorum çiv.i çviyi söker diye düşünüp. Ne zaman bi ortama girsem birisi muhakkak asılır yazar. O kadar hoşuma gitmiyor ki kötü hissedyorum.
Keşke sonu böyle olmasaydı ben bunları haketmedim.
O da böyle bir insan değildi. Ben böyle tanımamıştım onu. O yüzden kendimi hep suçladım. Ben mi onu değiştirdim diye. Gerçekten bana çok şey yaptı zamanında ama son yaptıkları da ortada 😔

İgrenc bı ilişki nesine agliyosun anlamadim. Adam seni zevki için kullanıyor. Kendine gel biraz .
Zaten bitti gitti. Çok kontrol ettim sadece zevk için kullanmış olamaz bilmiyorum öyle yakışıklı vs değildi yani benim yanıma çoğu insan yakıştırmazdı. Ama beni de çok çekti zamanında bütün bu olaylardan dolayı sürekli kavga çıkardım. Huzursuzluk çıktı. Sonra özür mözür haklıda olsam haksızda olsam... Yani bilmiyorum sadece beni kullanmak için bunları yapmış olamaz..
Kendini benim aileme beni kendi ailesine sevdirmek için bir çok şey yapmıştı. Herkes evlenicez diye bakıyordu artık.
Sen sorun çıkarmasan kavga etmesek sıkmasan boğmasan ilişkimiz ne güzel sürüyor diyordu ilgiliydi hani arardı konulurduk gğn içinde fazla. Ama ben uzak olduğu için daha çok ilgi isterdim.. ama bi ara cnsellik ilişkisine dönmüştü.
Hani cnsellik istediği zaman ilgi göstermişti. Son zamanlar. Ayrılmadan önce son görüşmemiz de mesela...

Ama hala düşünürüm ben hayatındayken niye o kadını silemedi diye cnsellk desem benimle de yaşıyordu Fazlasıyla. Arkadaş desem insan arkada.şını böyle atmaz sağa sola. Böyle muhabbe.tler yapmaz.
Huzur vermiyorsun kendimi zora soktum seni hayatıma alarak falanda demişti bi olaydan dolayı.

Bilmiyorum diğer arkadaşlara yazdığım şeyleri gördünüz mü.. biz her zaman kötü değildk o da evllik düşünmüştü.

Ama ben çoğu zaman kendimi hatalı gördüm kendimi suçladım. Her konuda da çok taviz vermiştim kendimden😔 bu zaman beni düşürdü😔 o benim sana yaptıklarımı daha önce kim yaptı derdi kıymet bilemedn kendin bu duruma soktum vs diye 😔

Arkadaşlar ne deseniz haklısınız. Toparlanmam baya bi zaman alıcak. Yaptığı güzel şeyler de aklıma geliyor hep böyle bir insan değildi. Benimde hatalarım oldu aldatmak falan değil. Düzgünce durduğu zaman bile geçmişi açtım telefonunda geçmişteki mesajlardan dolayı kavga çıkarttım. O kadın ınstag.ramonda durdukça huzursuz oldum. Sürekli telefnunu karıştırma gibi bi huyum vardı bir şey bulurdum o kadının fotoğrfını falan geçmişte çekilen ona takardım. Kadının kız kardeşi fotoğrafımızı beğenirdi. "O kadın beğenmiyor demek ki aranızda bir şey vardı yazık genç bi kıza kaptırdım diye üzülmüştür" diyip laf sokardım. Kavga çıkartır sonra da ağlardom özür dilerdim... O zamanlar 3 ay boyunca yan yanaydık hergün görüşürdük. Hiç onlarla konuştuğunu görmemiştim telefonunu didiklememe rağmen.
Ama içim rahat değildi. Bir şeyde yaptığı yoktu o zamanlar ama değildi.. kurnaz davranıp ona göre davranmadım. O abla dediği kadına bile daha bizim ilişk.imiz 2 haftalıkken iyi kız hoş kız ama biraz alık hoşuma gitmedi bu durum gibilerinden dediği bu mesajı aylar sonra gördüm. Demeseydim gördüğümü diyorsam da ayrılmam gerekirdi. Ben hem dedim hemde ayılmadım kabul etmiş gibi oldum..
Çok düşündüm belkide sa.lak gibi davrandım öyle gözüktüm bende sorun var demek ki dedim kendi kendime.
Böyle anlatıyorum ama ona sorsanız r3ay boyunca hergün birlikteydik ben bir şey yapmamoştım benim ne gü.nahım vardı der. Dedi de bunu anneme..

Sonrasında saçma kıskançıklar geldi işte. Hiç kıskanılmayacak insanlardan kıskandım. Akrabasının eşinden.. aralarında bir şey olucak diye değildi ama ne kadar anlatsam da anlamadı inanmadı.

En son arkadaşımdan da işletmem hakarrt etmem i.t herf asa.lak gibi yaşa demem. Tuzu biberi oldu.. o kadını tekrar ekledi yanına gitti sonra göremiyorum şuan ama takip ettiklerinin sürekli artması falan büyük ihtimal kı.z ekliyr. Bana ayrılmamıza yakın " bazı şeyler bana göre değilmiş artık hayatma kimseyi almam işe gidicem bor.çlarımı ödücem." Demişti. Fikrini değiştirmiş demek ki ben arkadaşımdan o şekilde konuşunca benim olduğumu anlayıp...
Sen önceden cnsellik yaşadığın kadını arkadaşım diyip hala sosyl medy.anda tutup ciddi ilişkiye başladığında da kız bunu öğrendiğin de de hala silmiyorsan tanıdık arkadaş vs diye söyleniyorsan. Tabii bazı şeyler senin için değildir. Bakmayın hayatına bir başkasını alırsa eski telefonu yok yeni aldı artık akıllanmıştırda siler mesajları yakalanmaz ya da yapmaz düzgün durur en başından.
Düşünüyorum da en başından beri bana mıydı gare.zi.
Yani bana alık dediği insanla nasıl yüz yüze bakıcaktım. Dahası o kadınları dü.ğüne bile çağırmayı düşünmüştü. Ailem herşeyi öğrendiği zamanlsr onlardan konu açıldı telefon.da konuşuyorduk.bana " Sen onların hakkında böyle düşünüyorsun ama düğüne çağırmayı düşünüyordum. Bilseler bunları gelmezler düğüne bile" demilti bende kendileri bilir gelmesinler lazım değil " dedim diye de bana söylenmişti ayıp dediğin diye.
Böyle bi insan vardı karşımda artık ne düşüneceğimi bile şaşırdım. Kafayı yedim o yüzden suçladım kendimi. Toparlanmaya çalışıyorım ama geçmiyor. Cnsellk konusunda bile nelrr yaptım. Aman bşkasını düşünmesin aman memnun olsun vs diye. Kendimi yetersiz görüp. O çoğu zaman hissettirmese bile ben bu düşüncelere girdim.
İlişki yaşayamadım bi doğru düzgün. Şimdi de ruh.hastasından kurtuldum diye seviniyordır. Elimden geleni yaptım vicdanım rahat diyordır eminim..

ay bi tuhafsınız yaaa...
annenize anlatmışsınız çünkü anneniz zorla sizi evlendirir diye düşünmüşsünüz.
size değer veren seven biri değil ama bugün gelse yine dönersiniz siz pfff...

ay bi tuhafsınız yaaa...
annenize anlatmışsınız çünkü anneniz zorla sizi evlendirir diye düşünmüşsünüz.
size değer veren seven biri değil ama bugün gelse yine dönersiniz siz pfff...
Z.orla evl.endirir diye düşünmedim biz zaten evlen.meyi düşünüyorduk. Ailesiyle tanışmıştım. Anne.si ve kardeşiyle 3müzün fotoğrafını bile koymuştu tanıştırdığı gün.. zaten evlilk konuşuyorduk. Borçlarrım bitince evlenicez diyordu. Yani ortada zo.lama vs yoktu. Bunu yazdım da zaten diğer arkadaşların yorumlarına. Ki ailemde zor.la evlenin diyen insanlar değşller. Bana kızdılar daha çok anlatabiliyor muyum? Bana yüklendiler. Ona da böyle bir şeyi yaşayıp bir de rahatsız olduğun kadınların yanına nasıl gitti. Siz evlnseniz yine aldtır. Nasıl bi vicdanı varmış dedi annem.

Sizin yorumunuz önce bi yorum yapmıştım oraya bi bakarmısınız rca etsem🙏

Şuan gelse diye bi durum yok. Ne o gelecek ne de ailem izin verir görüşmemize ama tabiki pişman olmasını isterdim.. ben nasıl onun mani.pülelerine rağmen en sonunda yalan söylemesine kendimde hata görüyorsam. Onunda bunu ona yapmamalıydım demesini istiyorum buraya yazmamın sebebi kendimi suçluyor olmamdı. Benim için çabaladı bir çok şey yaptı. Ama yalanları da vardı.

Bende o da dör.t dör.tlük değildik. Benim güvenszliğim onun benden önce ytıp kalktığı insanı arkadşım diye bana anlatması benim rahatsız olmam ama bunu görmezden gelişi olanları inkar edişi benim pskolojimi bozdu. Benim içiin sondu o bu kadar şey yaşadıktan sonra bu kadar benimsedikten sonra ayrılmak çok zordu.
Ailemle yakınlaşması falan o kadar hoşuma gtmişti ki ama bi süre sonra annemi nile saf yerine koymaya başladı. Ben yanındayım mesela bu kadınların kınusu açıldı yanlarındayım ona rağmen inkar etmeler o fotog.rafları goy goy için gönderdiğini söylemesi. Görüşürüm ama belli bi mesafede görüşürüm demeleri aramızda hiçbir şey geçmedi demesi.
Önceden cnsellk geçmiş aranızda bu saatten sonra hayatında ben varken belli bi mesafede oturup konuşsan ne olacak haksız mıyım? Benden soğuduğu için gidip kalmayı içmeyi kendinde hak gördü galiba..

Allah'tan tek dileğim onun gibi biri çıksın karşısına gvenemesin aldtılsın. Kanıtları olmasına rağmen karşısındaki insan aynı onun gibi inkar edip aklıyla oynasın..
Çünkü ben bu yapılan şeyi hiç unutmayacağm.
Kendimden ne kadar soğutursam soğutayım bunu hak etmediğimi düşünüyorum. Sohbetleri iyidir kafa dağıtyordur sadece sohbet için gitmiştir belki bir şey yaşamamıştır o gün karşılıklı oturmuştur falan ama. O gün 2 dkda ara.baya geçip görntülü aramama döndü. Bense biliyrdum orda olduğunu bana yalan söyleyip. Arabaada uyuduğunu söyledi. Canm cicim vs konuştu. Ben birz üstüne gidince. Gvenmiyor musun zaten doğru düzgn uyuyamadm yoldaydım bi uyutmadn. Güvnmiyorsan brlikte olmasaydın diye ağız dolusu bağrdı. Telefnu yüzüne kapatmıştm hiç demedim nerde olduğunu biliyordm diye sonradan uzun bir msj attım bitti falan diye.
Düşünsenize ylan söylüyor sizşn bldiğinizi bilmiyor ve güvnmiyorsun diye size bağırıyor. Telefnu kapattıktan snra biliyorsunuz yine o kadınların yanına dönüp evde masaya oturuyor 🙂
Bu öyle kötü hissttirdiki bana. Ben elmde kanıt olmasına rağmen hani o fotoları görmeme rağmen ne düşündüğüm çok umursanmadı. Yne görüşecekti..

Merhaba, ilk defa buraya yazıyorum.. 30 yaşındayım üni mezunuyum. Ama iş bulamadım. Şuan iş arıyorum. Psikolojim berbat bir halde bunun düzelmesi için tek bir şey var o da unutmak ama o kadar güçlü değilim unutamıyorum ve ölesiye acı çekiyorum biraz uzun olacak ama lütfen okuyun.😢 1 buçuk ay önce sevgilimden ayrıldım. 9 ay çıkmıştık. Ama o kadar zor oldu ki. İlk defa hayatımda birinden ayrıldım. Öncesinde hep terk edilirdim. Ortak ark. Dğününde tanışmıştık. Konuştuk peşimden koştu sevgili olduk. Ayrı şehirlerdeydik. Kendisi boşanmış biriydi. Daha 2 haftadır çıkıyorken benim kıskançlığım yüzünden kavga etmiştik. Sonradan hatalıydım diye 2 3 gün sonra bayramı bahane edip yazdım arayı düzeltmekti niyetim. O ara tabi bir kaç kız ekledi. Hatta bir tanesi benim şehrimden bi kızdı. Ve düzgün bi ayakkabı değildi kız o tür kızlardan. Bende kızı buldum yazdım "tanımıyorum gnde kaç kişiyle konuşuyorum" vs demişti. Sonradan ona sorduğumda daha önce konuştuk arkadaşça aramızda bir şey yok görğnce de ekledim vs dedi Yani bana yalan söyledi ve ben bir anda ona öyle bağlanmışım ki gidecek diye Kavga ettik sonra düzelttim arayı. Sanki bendeymiş suç gibi.
O kadar beni ikna etmek için uğraşmıştı ki çok hayal kırıklığına uğramıştım. Ama sonradan kıskanç birisin bunu da kaçırma elinden saçma sapan kuruntularınla diye diye kendi kendimi manipüle ettim.
Telefonunu çok karıştırmaya başlamıştım bu olaydan sonra gizlice. Bu olaydan 1 ay sonra yine karıştırınca telegramda bi kıza msj attığını gördğm. Aynı kızla ınsta da takipleşiyorlardı. Sordum sonradan bu kızı telegramını açtı öyle birini tanımıyorum dedi. Mesajı silmiş. Bende Instagramında şu kız diye göstericektim kızı ama kız bunu engellemiş o yüzden çıkmadı ınstasında. Bana yine yalan söyledi yani. Dahası "senin hayal dünyan çok geniş" dedi aklımla oynadı.
AYRILAMADIM ÇÜNKÜ ilk kez cinselliğimi onunla yaşamıştım defalarca birlikte olduk😢 kaybetmek istemedim. Çok korktum. Sürekli kavga ederdik. İyi günlerimiz de olmuştu. Sonradan yine telefonunu karıştırdım bu sefer benimle sevgili olmak istediği günlerde bi arkadaşına fotoğraf göndermiş. Sahilde 2 kadınla beraber fotoğraf çekilmiş kadınlardan biri buna arkadan sarılıp yanağından öperken poz vermiş. Ama normal bi fotoğraf değil. Sorduğumda da kavga ettik. arkadaşım onlar bi arkadaşım sayesinde tanıştık 8 senedir tanıyorum dedi içki içtik dedi öyle poz verdik bir şey yok aramızda haddini aşan fotoğraflardı vs dedi baya bağırdı bana. Ben yine alttan aldım.. Ama sürekli bu kadınlardan rahatsız olduğumu belirttim. Her o şehre o kadınlarla ortak arkadaşı olan erkek arkadaşıyla görüşmeye gittiğinde aklıma "acaba yanlarına gider mi görüşürler mi" diye kendimi yedim bitirdim. O da bunun farkındaydı. Bu yüzden kavga ettik hep. O bana bağırdı sinir krizi geçirdi ben de sonradan ağlayıp alttan aldım gitmesin diye. Her kavga ettiğimizde ağladım haklı da olsam haksızda olsam ağlayıp yalvardım😢
Saçma kıskançlıklarım olmuştu. Bu yüzden kendimi hep suçladım aslında. Ama bu kadın konusunda haklıydım. Arkadaşına takıldım milflerle(olgun kadın) muhabbeti yapmış. Bir iki kişiye daha atmış foto. İşte geçen hafta bununla takıldım diye. Hatta bi arkadaşına bu kadının adını verip yanımda şu var pansiyon ayarla bile demiş. Herşeyi inkar etmişti. Başka bi arkadaşına o kadının adını verip performansı çok iyiydi özledim onu top 10 listesinde ilk 3 e girer vs diye iğrenç bi muhabbet bile yapmış yıllar önce.

Ailemle tanıştırmıştım. Onun ailesi ile tanıştım. Çok sevmişlerdi beni gelin gözüyle bakıyorlardı. Hatta depremde onun şehrindeydim. Ölümden döndük. Depremden sonra aramız çok kötü oldu. Konuşmadığımız günler olmuştu. Saçma sebepten kıskandım daha da itti bu onu.

Bir gün benim yüzümden ailem birlikte olduğumuzu öğrendi. Annem onu aradı anneme "biz öyle bir şey yaşamadık ben onu seviyorum evlenmeyi düşünüyorum" vs dedi inkar etti. Beni arayıp bağırdı çağırdı neden söyledin inkar et dedi sonra "benimle olduğunu değil başkasıyla olduğunu söyle sen yandın beni de yakma onların yüzüne bakamam"dedi😢
Ben böyle bir şeyi söyleyemem dedim baya kavga ettik. O gün annemi aramış kızınız ya size yalan söylüyor ya da bana biz bir şey yaşamadık kimnle yaşadı bilmiyorum gibi şeyler söylemiş. O olaydan dolayı "seninle evlenicem ama seni sevmicem sen şeytansın jeton şimdi düştü" gibi şeylerde söylemişti bana. Daha sonra "birbirimizden vazgeçmicez tartışmıycaz gerekeni yapıcaz sen beni ben seni seviyorum telli duvaklı çıkartıcam" vs güzel şeyler söylemişti.
Bu olaydan 1 hafta önce yanıma gelmişti. 1 aydır görüşmemiştik aramız çok kötüydü. Arayı düzeltmeden hemen birlikte olduk o anlamda özlemş yani beni. O an anlayamamıştım bunu sonradan idrak ettim😢 neyse sonra konuşurken haftaya şu şehre gidebilirim müdürümle görüşücem ama sen şimdi o kadınlarla görüşürüm diye düşünüp gelirsin hemen vs dedi bende hayır gelmem görüş istersen diyip yüzümü asmıştım. Aklıma da bi şüphe düştü direkt erkek fake hesabımdan kadına yazdım yürür gibi yapıp görüşelim dedim. O da o gün arkadaşım gelecek ekemem depremden çıktı çok değerli benim için diyip adını verdi.
Düşünün ya ailem birlikte olduğumuzu öğrenmiş ben kötü duruma düşmüşüm. Evdeki ortamı biliyor az çok. Ben arayı düzelttik beni bırakıp gitmez diye düşünürken ki söylediklerini bile yutmuştum. Adam kafa dağıtmaya kaç defa rahatsız oluyorum dememe rağmen onu bunu bahane ederek onların yanına gitti içti hatta onların evinde kaldı. Sabah yola çıkmış bana diyor ki şu şehirdeyim müdürü bekliyorum diye sabahtan akşama kadar 30 kere arayıp canım cicim diye konuşup yalanlar söyledi. Akşam rahatça görüşeyim diye yani. Gecenin 11inde görüntülü aradım yalanını ortaya çıkartmak için. Sofradan kalkıp 2 dk da aramama döndü arabadan uyuyorum sabah arkadaşın yanına geçicem falan diye yine yalan söyledi hatta kavga bile ettik güvenmeseydin birlikte olmasaydın diye bağırdı bana yine. Bende gece uzun bi mesaj attım ne haltlar yediğini biliyorum vs vs. Sabah görmüş 30 kere aradı beni önce inkar etti uyumaya gittim dedi sonra evet içtik dedi ben uzattım nasıl yaparsın diye bitiriyorsan bitir bitirmiyorsanda uzatma dedi.

Kötü bir şekilde ayrıldım yani. Hiçbir yerden silmedim sadece sosyal medyadan fotomuzu silmiştim. Onda da hepsi duruyordu. 3 4 gün sonra aradım sırf belki özür diler falan diye konu açıldı. Kafanda kuruyorsun bir şey yaşamadım lseliler gibi telefondan bitirdin dedi bende gel madem yüz yüze konuşalım dedim dövdürecekmisin dedi. Sinir krizi geçirdi görüntülü konuşurken. Yani yine ben oldum suçlu kısaca. Hatta annesine ayrıldığımızı söylemiş güya o kadınları da söylemiş ve annesi de kıskançtı zaten iyi olmuş demiş. Bu konuşmadan sonra bir kaç gün daha bekledim belki gelir diye gelmedi. Bende ablasını aradım yaptığı ne varsa ailesinden ne sakladıysa hepsini söyledim. Biliyorum yaptığım yanlıştı. Bana emek verdi bende onun için çok emek verdim. Ama gördüğüm şeyler bir dönem düzelmiş olsa da çok canımı yakmıştı ne ayrılmaya cesaretim olmuştu ne de konuyu kapatalım diyecek kadar rahat olabildim. Çıkmaya başladıktan aylar sonra yine bi mesaj gördüm ilişkimizin çok başındayken birine benim hakkımda " iyi kız hoş kız ama biraz alık " demil. Karşı tarafta daha iyi değil mi diye gülmüş. Bir de abla dediği bi kadın bu. Sorduğumda beni çok kandırıyorlar o yüzden dedi falan demişti.

Yanş herşeyi yuttum ben sonunda da ne kadar kabul etmese de arkadaşım dese de beni aldattı asla kabul etmiyor ama. Ve ben hala kendime gelemedim. Ortalık malı gibi hissediyorum kendimi. Hayattan zevk almıyorum. Babasıyla da konuşmuştum ablasından sonra adam önce namus falan dedi bana hak verdi gitmemiştir dedi ağladı falan oğluyla konuştuktan sonra beni aradı. "Gidebilir bekar erkek hem sen ayrılmışsın bana söylemedin namusumuzu temizleriz sen ara onu kafala arkandayım yoksa kendin bilirsin gğle güle"dedi. Aşağılanmış gibi hissettim kendimi benim kimseye zararım olmamıştı babası öyle diyince faceden falan sildim ailesini.

Olay böyle işte biraz uzun kusura bakmayın 😢😢 psikoloğa da gidiyorum ama bu his beni bitiriyor ağlamaktan dşünmekten o kadar yoruldum ki. Her şeyini çektm gerçek anlamda hijyenik olarak pisliklerini. Çok fazla içtiğnde bana o .. demesini ki ilk defa hayatımda ondan duydum bunu. hatta diyordum vay be beni bırakmadı bna katlandı diye.
O kadar kötüyüm ne yapsam olmuyor kafayı yicem hep mi iyi anılar gelir aklıma hep mi güzeldi aslında ilişkimiz diye. ona o kadar tutulmuşum ki ağlamaktan bıktım artık 😢😢😢
İliskiye gireceginiz adamla evlenme şartiniz varsa niye giriyorsunuz anlamis degilim bu kafalari anlayamiyorm bel baglayacaksan muhtac kalacalsan pskolojin bozulacaksa girme kardesim boyle igrenc hayatlar yasaniyormu gercekten siz bunun icinmi acı cekiyorsunuz inanilir gbi degil ergende degilsiniz 30 yasinda insansiniz hersey sizde baslar sizde biter allah alil fikir versin ne diyim oyle adam benimle birak evlenmeyi ayni masada oturamaz nokta

İliskiye gireceginiz adamla evlenme şartiniz varsa niye giriyorsunuz anlamis degilim bu kafalari anlayamiyorm bel baglayacaksan muhtac kalacalsan pskolojin bozulacaksa girme kardesim boyle igrenc hayatlar yasaniyormu gercekten siz bunun icinmi acı cekiyorsunuz inanilir gbi degil ergende degilsiniz 30 yasinda insansiniz hersey sizde baslar sizde biter allah alil fikir versin ne diyim oyle adam benimle birak evlenmeyi ayni masada oturamaz nokta

. Yok sala.klıktı. aptallıktı. Hep o düşünce ile hareket ettim ama öyle mnipüleye uğradım ki bunu bu şekilde anlatamııorum aileme bu şekilde anlatamıyorım ya anlamıyorlar. Her yerden vuruyorlar şuan bile bu konulardan dolayı kavga ettik annmle. Nasıl koruyamadın nasıl güvendin vs diye..

İnsanları tanıyamıyorsun elbet sizde oturmuşsunuzdur farkında olmadan ben telefonlarına bakmasaydım böyle bir insan olduğu hayatta aklıma gelmezdi. Kimse hakkında kötü bir şey demedi. da.yısının eşi bile ne kadar hoşgörülü düzgün eğitimli biri benim için uyumlu beğendim ama diğer eşin gibi çıkmasın dkkat et gibilerinden konuşmuş. Annesnin arkadşı ile tanıştım o da sni üzmesn dikkst et vs demiş. O kadar düzgün tanınıyor ki benm gibi bir insan onu üzeck diye korkuyordu mi.llet.
Kimin ne olduğu dışardan belli olmuyor özeline grdikçe görüştükçe tartıştıkça yalanları ortaya çıktıkça anlaşılıyor.
Kimsemin alnında yazmıyor. Telefo.nunda başka bi foto da görmüştüm kızın bri buna not yazmış" çok iyi bir insansın sni çok sevi.yorum ama sninle olmaz ailem istemez " vs diye büyük ihtimal boşnmış olduğu için demiştir.
Yani insanlsrı tanıyamıyorsun ben gördm evet ama mnipüleye de uğradım pısrık davrandım şu olaydan dolayı svdiğimden de bu böyle oldu.
Çok irdeledim nasl bir insan olduğunu arkadşlarına o kadnla ilgili attığı mesajlardan ya da eski eşinin yazdığı msajlardan anladım. Kimse kendini belli etmiyor o mesjları görmesem onun iyi bir insn olduğunu sadık olduğunu ne bileyim o kadının arkadaş sıfatında olduğunu sanardım.
Şimdi enkz olarak kaldım. Aileme söyledim herşeyi biliyorlar işim yok. Yüzüme vurup duruyorlar. Pskolojim berbat artık dayanamıyorım kendimi işe veremiyrum ailem hklıykn parlıyorum anneme. Kşke ailesini o gn sen içkilyken aramasaydık hklıyken hksız konuma düştük belki inanmadılar vs diyrum. Utanıyorum da söylediğim için. Ben kapana sıkışmış gibi hissediyorum kendimi 😢

Ağlayın ama bu pislikten kurtulduğunuz için ağlayın basiretiniz nasıl bağlanmış ona ağlayın yazdıklarınızın bir tanesinin tutulacak bir tarafı yok
Yok sala.klıktı. aptallıktı. Hep o düşünce ile hareket ettim ama öyle mnipüleye uğradım ki bunu bu şekilde anlatamııorum aileme bu şekilde anlatamıyorım ya anlamıyorlar. Her yerden vuruyorlar şuan bile bu konulardan dolayı kavga ettik annmle. Nasıl koruyamadın nasıl güvendin vs diye..

İnsanları tanıyamıyorsun elbet sizde oturmuşsunuzdur farkında olmadan ben telefonlarına bakmasaydım böyle bir insan olduğu hayatta aklıma gelmezdi. Kimse hakkında kötü bir şey demedi. da.yısının eşi bile ne kadar hoşgörülü düzgün eğitimli biri benim için uyumlu beğendim ama diğer eşin gibi çıkmasın dkkat et gibilerinden konuşmuş. Annesnin arkadşı ile tanıştım o da sni üzmesn dikkst et vs demiş. O kadar düzgün tanınıyor ki benm gibi bir insan onu üzeck diye korkuyordu mi.llet.
Kimin ne olduğu dışardan belli olmuyor özeline grdikçe görüştükçe tartıştıkça yalanları ortaya çıktıkça anlaşılıyor.
Kimsemin alnında yazmıyor. Telefo.nunda başka bi foto da görmüştüm kızın bri buna not yazmış" çok iyi bir insansın sni çok sevi.yorum ama sninle olmaz ailem istemez " vs diye büyük ihtimal boşnmış olduğu için demiştir.
Yani insanlsrı tanıyamıyorsun ben gördm evet ama mnipüleye de uğradım pısrık davrandım şu olaydan dolayı svdiğimden de bu böyle oldu.
Çok irdeledim nasl bir insan olduğunu arkadşlarına o kadnla ilgili attığı mesajlardan ya da eski eşinin yazdığı msajlardan anladım. Kimse kendini belli etmiyor o mesjları görmesem onun iyi bir insn olduğunu sadık olduğunu ne bileyim o kadının arkadaş sıfatında olduğunu sanardım.
Şimdi enkz olarak kaldım. Aileme söyledim herşeyi biliyorlar işim yok. Yüzüme vurup duruyorlar. Pskolojim berbat artık dayanamıyorım kendimi işe veremiyrum ailem hklıykn parlıyorum anneme. Kşke ailesini o gn sen içkilyken aramasaydık hklıyken hksız konuma düştük belki inanmadılar vs diyrum. Utanıyorum da söylediğim için. Ben kapana sıkışmış gibi hissediyorum kendimi 😢

X