Bu iğrenç görüntüden çok sıkıldım. Fazla kıllı,kusuruma bakmayın. (Resimli)

Kesin çözüm buna emin ol.Kıl köklerin kalın oldugu için nokta nokta oluyor.Lazere gitmedigin sürece ne yaparsan yap düzelmez.Ben alexandrayt yaptırdm ama bir arkdsmda sıradan güzellik merkezine gitti bir bucuk lira verdi bitene kdr anlaştı iki yıl gitti derisindeki noktalar kayboldu.Yani diyecegim.artık agda ve kilete epilatöre tövbe edip ne olursa olsn hangi cihaz olursa olsn lazere başlaman

Benimde böyleydi hiç takma kafanı bu coğrafyanın kadınlarının 3 te 1 i böyle muhtemelen. Kökler derinde ve kıllar kalın demişlerdi bana da. O evde epilasyon aletleri de durumu daha iyiye götürmüyor maalesef. Şiddetle lazer epilasyon öneriyorum ben gittim çok pürüssüz oldu bacaklarım ancak bazı yerler kemik üstü gibi diz kapakları o bölgeler biraz daha müdahale gerektirebilir. Ki çok kalın tüyler de inceliyor insani boyutlara ulaşıyor. Demek o ki lazer. Kampanyaları oluyor bu tip yerlerin 6-8 seans paket program gibi indirimli zamanlarını kolla zaten 8 sean dediği 1 sene sürer. O arada ne yapayım diyorsan tüy dökücü krem kesinlikle ağdadan ve permatikten iyi. Marka ve..et öneriyorum ben ağda bantları da koltuk altı ve bıyık için oldukça kullanışlı. Pandemi de evde kendi kuaförün olursun. Bir de samimiyim kendini görmüşsün yazında gömme! Git plaja yüz arkadaş bu kadar sorun etme neler geliyor oralara. Boşver de hayatı yaşa 3 günlük dünya.

En iyi cihazı bulmuşsunuz umarım başlamış ve rahatlamışsınızdır

Buz lazer git kesin sonuc alırsın

ya gerçekten mi. arkadaşlarımın bacakları cillop gibi duruyor onlar da bana şaşırıyor ne yaptın sen bacaklarına diyor. fıttırıyorum.
Ayni ben hayatimda 1 kere bile jilet kullanmadim bacaklarima ama ne zaman kuafore agda yapmaya gitsem kadinin gorur gormez ilk soyledigi jilet mi kullaniyorsun kullanma mahvetmis bacaklarini diyorum yav he he

Bende lazere gidiyorum da birşey sormak isterim. Lazer btinimde senet iptali nasıl oluyor? Her ay seansa gittiğimde ödeme yaparım bitmek üzere seansım ama bitiminde onlarda ki olan sözleşmeyi yırtıyorlar mı ne yapıyorlar? Ne yaptınız ben pek güvenemiyorum sözleşmelere

Benimkilerde böyleydicoşkun batık izleride bu şekildeydi ama geçti epilatörü bırakınca hemen geçmiyı yavaş yavaş benim 3 senede geldi azala azala ama hiç epilatörle almadım o sireçte ağda yaptım hep jilet kesinlikle kullanmayın zaten benimkiler gibi çoşkun tüylerinşz daha beter olur

merhaba bende sizin gibiydi psikolojim bozuluyordu mezuniyetlerimde vs her zaman fondoten kullanmışımıdır düşünün onda bile belliydi yazın yanınca hafiflerdi ama geçtiği için değil karaardığı için. 4 seans alex e gittim yüzde 50 falan azaldı bu görüntü hatta daha bile fazla olabilir . şimdi yeri değiştirdim diode a gittim . yaptırdığım yer bana çok fazla hassas oldugumu söyledi gerçekten de öyle mesela 7 ay önce düşmüştüm bacağım kanamıştı falan hala izi duruyor çok zor cidden kıllar çıkarken eskiden yara gibi çıkardı. dediklerimi gibi lazer iyi geliyo fakat alex öneririrm kesinlikle. sadece alt bacak başlanabilir bence fiyatı fazla geliyorsa. ben de diğer yerlerden pahalı yere gidiyorum bacak 300-400 arası alıyorlar. alt bacakta ne olur bilmiyorum fiyat. Zamanında çok çok araştırıp okudum hatta forumda okumadığım lazer yorumu kalmamıştır inanın alex lazerden pişman olacağınızı sanmam

Böyle tavuk görünümü gibi ben de vardı lazere ara verdim felan bi yıl sürdü yüzde yetmis bitmis hali ile bu görüntü kalmadı. Tabi benim size göre hafif sadece diz altıydı. Son iki seansa gitmedim üzerine hamilelik kıl gibi kaldı tüyler yine var ama az. gözenek kalmadı.

Bu hormonun tedavisi varmi banada bakacaklar bendede tuy cok fazla tiroid hormonlarimi bozmuş yüzumde bile var

istanbulda merkeziniz neresi acaba ben başlamayı düşünüyorum da?

nerede yaptırdınız acaba?

Bunun tek çözümü yazın deniz de cayır cayır yanmak ondan sonra hiç bir iz kalmıyor kullanacağınız ürünler:
Eda taşpınar bronzlaştırıcı yağ dışı koyu renk olan,
Hawaii tropican ikisini birlikte bacaklarına sür hiç bir iz kalmıyor hepsi geçiyor aynı sorun bende de var ve her yaz yapıyorum bütün yaz bacaklarım ışıl ışıl pürüzsüz geziyorum net çözüm

Benimde bacaklarım böyleydi epilatörler yapıyor ergenlik döneminde kullanmıştım bi kaç defa sonra böyle oldu. Buz lazere gitmiştim 2017 de 5 seans sonrası düzelmeye başladı ve daha önce gitmediğim için pişman oldum açıkçası. Tek çözüm lazer.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…