Bu illetten bıktım artık :(

yalnizkus

sorular...
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2012
489
583
Kızlar. Yaklaşık 4 yıldır bu illetle uğraşıyorum. Ne olduğunu anlamadım gitti. Bu sebepten evlenmeyi falan hiç istemiyorum artık.
Vajinamda iç kısımda sürekli sivilce benzeri şeyler çıkıyor. (kıl çıkmayan bölgede) doktor doktor gezdim her gittiğim onu patlatıp baticon benzeri ilaçlar verip geçer deyip gönderiyor. genelde oturarak çalışıyorum ve otururken o kadar acıyor ki. çoğu zaman fındık büyüklüğüne ulaşıyor ve en sonunda patlıyor içinden iltihap ve kan çıkıyor. sonra orada başka bölgede yine çıkıyor. temizliğime ve hijyenime çok dikkat ederim, yanımda iç çamaşırı taşırım gün içinde 2-3 kere değiştiririm mutlaka. dışarıda pek tuvalet kullanmam. anca ofiste kullanıyorum, zaten çalışmadan önce de çıkıyordu. neyin nesidir anlamadım on farklı doktora gittim hep aynı şekilde geri gönderdi beni. bir kere akıntı örneği alındı hiçbir şey çıkmadı. artık delirmek üzereyim orayı kesip atacağım en sonunda :mad:

Türkiye her anlamda geriye gidiyor, tıpta da! Ne deyim üzüldüm. Yurt dışına gidebilme imkanın varsa orada görünmeni isterim. İnşallah tedavisi olan bişeydir. Çok geçmiş olsun

Genital herpes olabilir mi ? Anlattığınız duruma benziyor bi ciddiyete gösterin ve kan tahlili yaptırın

Adetlere yakın veya adet döneminde çıkıyosa sinakort ampül diye bi ilaç var içine enjekte edip içindeki enfeksiyonu kurutmak lazım hem enfeksiyon yayılmasın hem de anında müdahele için tabii bunu doktorun yapması lazım iyi bir dermatologa görünün

Kızlar. Yaklaşık 4 yıldır bu illetle uğraşıyorum. Ne olduğunu anlamadım gitti. Bu sebepten evlenmeyi falan hiç istemiyorum artık.
Vajinamda iç kısımda sürekli sivilce benzeri şeyler çıkıyor. (kıl çıkmayan bölgede) doktor doktor gezdim her gittiğim onu patlatıp baticon benzeri ilaçlar verip geçer deyip gönderiyor. genelde oturarak çalışıyorum ve otururken o kadar acıyor ki. çoğu zaman fındık büyüklüğüne ulaşıyor ve en sonunda patlıyor içinden iltihap ve kan çıkıyor. sonra orada başka bölgede yine çıkıyor. temizliğime ve hijyenime çok dikkat ederim, yanımda iç çamaşırı taşırım gün içinde 2-3 kere değiştiririm mutlaka. dışarıda pek tuvalet kullanmam. anca ofiste kullanıyorum, zaten çalışmadan önce de çıkıyordu. neyin nesidir anlamadım on farklı doktora gittim hep aynı şekilde geri gönderdi beni. bir kere akıntı örneği alındı hiçbir şey çıkmadı. artık delirmek üzereyim orayı kesip atacağım en sonu

Merhaba, herpes olabilir, kolladial gümüş suyu alınız hemen ve karbonatla birlikte herpesli bölgeye yıkama yapınız 2-3 güne geçer ve tekrarlamaz (gümüş suyu iki markayı da denedim swk daha kuvvetli sanki, 40pm aldım ben, içelebiliyor, isterseniz)

Vajinamda iç kısımda sürekli sivilce benzeri şeyler çıkıyor. (kıl çıkmayan bölgede) doktor doktor gezdim her gittiğim onu patlatıp baticon benzeri ilaçlar verip geçer deyip gönderiyor. genelde oturarak çalışıyorum ve otururken o kadar acıyor ki. çoğu zaman fındık büyüklüğüne ulaşıyor ve en sonunda patlıyor içinden iltihap ve kan çıkıyor. sonra orada başka bölgede yine çıkıyor. temizliğime ve hijyenime çok dikkat ederim, yanımda iç çamaşırı taşırım gün içinde 2-3 kere değiştiririm mutlaka. dışarıda pek tuvalet kullanmam. anca ofiste kullanıyorum, zaten çalışmadan önce de çıkıyordu. neyin nesidir anlamadım on farklı doktora gittim hep aynı şekilde geri gönderdi beni. bir kere akıntı örneği alındı hiçbir şey çıkmadı. artık delirmek üzereyim orayı kesip atacağım en sonunda :mad:
İbrahim sarac oglu dut kürü yap lütfen

X