Bu kadar da olmaz ki

CaNom inan ne öfke ne inat de kızgınlık yok içimde.sadece kesin kararım var.
ben sizin yaşlarınızda değilim artık.fazla hoş görülü davranmışım...
onu keşfettim geç oldu hatam bu.yazılarımda kendi isyanlarım var kendime...

canım yeşilim,kırgınlığınızı ve incinmişliğinizi çok iyi anlıyorum:çok üzgünüm: yaşanılması istenmeyen bir durum..bazan insanlar sebepsiz yere bu şekilde davranabiliyorlar..bazı şeyleri farklı yorumlayıp alınarak bizden uzaklaşıp araya soğukluklar girmesine neden olabiliyor.bazı şeylerin içte tutulup konuşulmamasındansa konuşulup açığa kavuşturulmasının daha sağlıklı olduğunu düşünüyorum.ne kadar kırılsanızda kardeşiniz sizin canınız ciğeriniz..yeğenleriniz de öyle..bazı insanlar yaşarlarken hataları göremeiyorlar..yaşadıkları anın kıymetini ve sevdiklerinin kıymetini geç kavrıyorlar.ve o yaşanan anlar asla geriye gelmiyor.umarım en kısa zamanda bu durum düzelir,barış sağlanır,kardeşiniz ve yeğenlerinizle kucaklaşırsınız..sizin kabinizdeki büyüklük ve güzellik bunların da üstesinden gelecektir.saygı dolu sevgilerimle:çiçek:

sevgili character..inan kimseye küs değilim ne demek zaten küslük yazılarımı okursan kırgınlıklarım var sadece aile içi ..teşekkürler canım.

canım yeşilim git veya gitme diyemem.bende canım ablamla buna benzer bisorun yaşadım.bisüre görüşmedik ben kendimi yedim neden diye.küçüğüm, alttan alırım geçer dedim.evet görüşüyoruz oldukça sık ama benim içimde o yara hala duruyo nekadar yakın olsakta o günleri konuşamıyoruz...

canım seni okadar iyi anlıyorumki..
aynı şeyleri yaşadım sayılır..
ama ben gittim kardeşimle konuşmuyordum ama o benim yeğenimdi elime dogmuştu..
düğününü yaptım içim öyle huzurluki..
sende şöyle bir düşün derim beni ablan sayarsan eger zararlı çıkmazsın büyüklük sende kalsın canım benim..
senin o gönlünün yüreğinin güzeliği yeter herşeyin doğrusunu düşünürsün mutlaka...

bardağın dolduğu anlar vardır yeşilim,
doldurmuş bardağını sevdiğin, karındaşın,
anlıyorum seni yanlış yapan kardeşler sürekli yapmaya
devam ediyorlar nedense, benimde var bitane,
annem babam evlattır diyorlar tabiki ayırmazlar, ne kadar çile çekseler de,
ama ben tahammül edemiyorum ailemi ezdirmesine,
ihtiyacı olursa yanındayım,
ama o bardağı doldurmaya devam ettikçe beklediğini göremeyecek bazı zamanlar...

biraz bardağın içindeki suyu sevgi ve ilgileriyle buharlaştırmayı öğrensinler,

aklı selim olsunlar değil mi ?

senin anlattığında mesala; değilmi ki ben kardeşinim
eşim orda değil kavga etmek farklı şeyler de yapsa senin hatrına susar alttan alır orada kalırdım
bencillik yaptırıyor bunları işte

sevgiler selamlar....

esasında arkadaşlar yeğenlerimin umurunda değil..kardeşimde haklı buldu gitmeme nedenimi.inanın çok rahatım..inanın gidersem olmaz..
bu yazıyı sizlerden biri yazsa idi,bende sizin gibi git derdim.bilmeden,yaşamadan sizin duygularınızı..çok birikti,yılların sabrı bitti..
teşekkürler her birinize...

camdankalbim inan bardağı taşalı çok olmuştu,beni anlamana sevindim
galiba aynını yaşayanlar anlıyor.afetmek ayrı bir şey.ben çoktan afettimde artık kararlıyım.sağol tatlım.

Sevgi yaptıklarına verdiğin emektir
hiç karşılık beklemeden yaparsın...
ama karşıdaki insan bunun kıymetini bazen bilemiyor cnm...:çiçek:

asi kelebek karşılıksızdır yapılanlar dediğin gibi bir yere kadar canım sağol...

ve lente..
(sevgili Yesilim , eger yapilacak bir sey olsaydi sen onu bulur yapardin eminim . Bu senin hayatin ve senin kararin ... Bu kadar cok sey yasamis ve gordugu her guclugu asmis bir insan , cani cigeri kardesine karsi boyle bir karar almissa haklidir:) ...çok teşekkürler.

Senin yerinde olsam o düğüne gidip herkesi utandırırdım.Büyüklük sende kalsın,insanlar hata yapabilir.Önemli olan affetmek;onun yaptığı hataya karşılık verme bence...

Yeşilim, sen kararını vermişin ve bende senin kararına saygı duyuyorum.İnsan gerçekten en mutlu gününde kırıldımı gözü hiç birşeyi görmüyor ve olacaklardan pışmanlık duymuyor.yıllar önce benim kendi öz ağabeyim benim düğünüme gelmedi ben 4 erkek kardeşin tek bacısı idim ve yurtdışından Türkiye'ye gelin gelecektim .belki de birbirimizi göremeyecek idik ve öylede oldu bunun üzerine tam 10 yıl öz ağabeyim beni görmeye gelmedi benim imkanım yoktu yurt dışına gide mezdim ama o her yıl Türkiye'ye geliyor ve beni görmeden dönüyordu kırgınlığın sebebi ise vay efendim babam beni sözlerken abimin iznini almamış inan tek sebep bu, peki benim burada suçum ne son 3 ,4 yıldır görüşüyoruz ama eskisi gibi hiçbir şeyin tadı yok .O yüzden Yeşilim seni anlıyor ve sana hak veriyorum insan kendisi yaşamadan doğruları anlayamıyor.Herşeyde bir hayır vardır buna inan ...

ah ahhhh her evde bir kurban oluyor yesilim
bizim evdede benim sen büyüksün sen ablasin sen affedersinnnnn
artik kirilacak dökülecek yerim kalmadi kendimi koruma adina zati uzagim ama simdi telde bile mesafeli davraniyorum artik incinmeye tahamülüm kalmamis inan
ama inanki cok özlüyorum ayyy dünya öyle kötü olmuski
cikari olmadan selam veren kalmamis kardesin olsa bileee
kardesim canim ciyerim dediklerin eski kardeslerim gibi gelmiyor özlemiyormuyum hemde cokkkk

pikolata sağol canım ama gitmeyeceğim.ben dediğin o büyüklülükleri zaten yaptım bu hale geldim
hatiş66,yağmur,seyda66..iyiki bu sitedeyim. iyiki sizleri tanımışım.çok ama çok mutluyum teşekkürler

Yeşilim bu hayat sana ne çok yük yüklemiş.Ne diyeyim,sen işini bilenlerdensin.

yeşilim verdiğin karar ne olursa olsun iyi veya kötü sonuçta senin kararın çünkü o anki acıyı yaşayan sensin ama yigeninin düğününe gidersen teyze olarak duyacagın mutluluk eminim seni evde kalarak duyduğun üzüntüden daha iyi hissetirecek diye düşünüyorum.:1yes2:

X