Bu kadar da olmaz ki

teşekkürler hepinize.gitmeme kararım kesin.yukarıda anlatmıştım.biliyorum güzel temennileriniz var ancak,olmaz gidemem...yeğenimin umrunda olsa :):)
okursan sayfaları anlarsın beni canım..iyi akşamlar ilginize teşekkürler...

sen bizimle duygularını paylaşmışsın olay git gitmeye dönüşmüş tabiki en iyisini o olayı yaşayan bilir
arkadaşlarda senin üzülmeni ve aklının kalmasını istemedikleri için gitmeni istemişler sen bizim için çok değerlisinde ondan.
Yeşilim bir nusibet bin nasihattan hayırlıdır derler ya bu güne kadar hep
nasihat edip iyilikler yapmışsın anlamamış
belki bu şekilde anlar belki .
o senin hep korumalarına kollamalarına iyiliklerine alışmış
ama alışmak görüp değer bilmekten çok farklıdır artık seni anlasın alışkanlığı bıraksın
senin üzülmene dayanamam. sevgilerimle saygılarımla.

insan en yakını tarafından üzülünce bunu kaldırması daha zor oluyor seni çok iyi anlıyorum

SEVGİ
Sevgi yaptıklarına verdiğin emektir
Sevgi,sadece sevgiliye sunulan değil
iyi günde kötü günde,koklaşıp ağlaştığımız
esirgersen sevgini Gün gelir ararsın sen beni

eline yüreğine sağlık

Kendi kararın tabiiki ama o düğünde seni gözlerim çok aradı.Hep ikinizi birarada görmeye alışmış olduğumdan galiba.

fulltimes,berfin..evet gitmedim huzurluydum teşekkür ederim
paşa07 Allah mutluluklarını daim etsin.boşuna aramış gözlerin beni,sen biliyordun gitmeyeceğimi ...:):):)

yeşilim seni çok iyi anlıyorum ve gitmemenide doğru buluyorum bu durumda,oda senin yaşadığın üzüntüyü anlamalı,senin ona ihtiyacın olduğu bir zamanda yanında olmadı.
bende maalesef buna benzer(benimki biraz daha ağır galiba) bir durumdayım,haklı olduğum halde(kin tutmayı hiç sevmem) bir kaç kez konuşmaya calıstım ama karşı taraftan cevap gelmeyince sonunda pes ettim ve çok üzgünüm ama ablamı hayatımdan sildim,en son dedimki sen beni sildin,ben silinmez diye düşünüyordum ama artık bende seni siliyorum:çok üzgünüm: :çok üzgünüm:

selinns bende seni çok ama çok iyi anladım canım.bizler sonuna kadar her yerde her şeyde varız.kin tutmak bilmeyiz.ama sınırlar vardır artık kapıları kapattılarsa dayanılmaz ve yapacak bir şey kalmadı ise vicdanımız rahattır..üzülme kazanan daima sen olacaksın inan bana..sevgilerimle..

selinns bende seni çok ama çok iyi anladım canım.bizler sonuna kadar her yerde her şeyde varız.kin tutmak bilmeyiz.ama sınırlar vardır artık kapıları kapattılarsa dayanılmaz ve yapacak bir şey kalmadı ise vicdanımız rahattır..üzülme kazanan daima sen olacaksın inan bana..sevgilerimle..

vicdanen rahatım evet yeşilim,çünkü olayı ben bu boyuta getirmedim ama onu çok arıyorum,o benim ablam düşündükçe ağlıyorum:çok üzgünüm: :çok üzgünüm:

sağol mihracem..
selinns ablanla mutlaka ilişkilerin düzelecek ..sen duruşunu bozma yeterki
ben görüşüyorum ..ama öylesine.o benim canım,karın kardeşim.ne yapalım böyle olmasını isteyen onlar..üzme kendini her şey düzelir.seni sevgiyle öpüyorum

X