Bu kadar gecikme hiç yaşamadım .....

hlyszr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2009
158
1
44
Arkadaşlar bugün itibariyle tam 14 gün gecikmiş durumdayım ..hamilelik belirtisi var diyemeceğim çünkü yaşadığım her değişiklik bence psikolojik..bariz belirti halsizlik ama sanırım halsizlikte oruçtandır düşüncesindeyim..birde iştahszlık var bence o da oruç dolayısıyla,adet belirtisi olarakta sadece göğüserde acı ve şişlik ve zaman zaman vuran ama şiddetli olmayan kasık sancıları..
10 gündür İstanbuldaydım dün evime döndüm,yeğenim dünyaya geldi..onun mutluluğundan kendimle ilgilenmedim bile adet gecikmemide umursamadım hatta aman olmasın daha iyi hsatanede heme bebekle uğraşıp hemde adet sendromuyla uğraşmadım diye sevindimde..ama bugün 14 gün oldu hala tık yok.Umutlanmak kesinlikle istemiyorumm,değilimde zaten..dün sabah test yaptım eczaneden aldım ama negatif çıktı.testin sonucunu görünce gönül koydum olmadığına dair ..
Sizce ne yapmalıyım ,kan testinede gidesim yok.sabırla bekliyorum ...bu arada hayatımda ilk defada bu kadar gecikme yaşadım..

canım benim,Allah mübarek ayda dualarını kabul etmiştir inş.hatırladığım kadarıyla sen epey bir muzdariptin bu konuda.inş.bekleyşin sona ermiştir..a.s.

canım inşallah bebiş vardır sendeeee :)))) Allahım yardımcın olsun bence hemen kan testi yaptırmalısın geçen ay benim de çok gecikmişti 13 gün sonra oldu kan testi yaptırmadım bu sefer de acaba vardı da düştü mü soruları başlıyo bence git baktır canımmmmm ...

inşallah hamilesindir canım yaa inşallahhh
kan testi yaptırmalısın geç döllenme olduğu için israr testinde çıkmamış olabilir canım kan testi yaparsan hemen öğrenirsin sonucu allahım inşallh gönlüne göre verir

Bence de kan testi yaptir canim ya allah korusun , oruc tutuyormussun bir de ya hamileysen? Sen kendini nasil olsa negatif sonuca hazirlamissin, sagligin icin git kan testi yaptir. Hamile olmasan bile allah korusun 14 gunluk gecikme pek normal degil belki bu vesileyle baska bir problemi erken teshis etmis olacaksin. En kisa surede git ve haberlerini esirgeme...:Saruboceq:

dilerim allahtan bu mübarek günlerin hatırına hamilesindir ,test yaptırırsan mutlaka paylas bekliyoruz

hikayeni biliyorum canım, yüce rabbim inşallah göbüşüne bir melek koymuşturrr :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

canım benim,Allah mübarek ayda dualarını kabul etmiştir inş.hatırladığım kadarıyla sen epey bir muzdariptin bu konuda.inş.bekleyşin sona ermiştir..a.s.

Evet canım 8 sene mücadeleden sonra insan,olumlu düşünme yeteneğinide kaybediyorr..Ben hamilelik üzerinde değilde acaba bir sorunmu var ?sorusuna takıldım kaç gündür..birde eşim dün menopoza mı girdim deyince (espri olarak söyledi tabii) benim paniğim arttı..bugün sanrıım gidicem dr a..

hikayeni biliyorum canım, yüce rabbim inşallah göbüşüne bir melek koymuşturrr :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Amiiinnn canım..Evet dayanılması zor yollardan ve acılardan geçtim hikayem hakikaten yorucu Allahtan hayırlını diliyorum hep umöarımda öyle olur..

Bence kan testi yaptırın en kötüsü belirsizlik.Rabbim gönlünüze göre versinnn[/QUOT
Evet haklısın bencede kan testi son çare ama umutsuz vaka olduğumuz için insanın artık hayal bile kurası gelmiyor..Allahtan hayırlısı mübarek günlerin hatrına umarım dualar gerçek olurr..

canım inşallah bebiş vardır sendeeee :)))) Allahım yardımcın olsun bence hemen kan testi yaptırmalısın geçen ay benim de çok gecikmişti 13 gün sonra oldu kan testi yaptırmadım bu sefer de acaba vardı da düştü mü soruları başlıyo bence git baktır canımmmmm ...

Evet bu acaba??* duygusu iğrenç bir durum ..Bugün 15 . gün sanırım bugün gidicem..olumlu yada olumsuz haberleri paylaşıcam sizlerle

inşallah hamilesindir canım yaa inşallahhh
kan testi yaptırmalısın geç döllenme olduğu için israr testinde çıkmamış olabilir canım kan testi yaparsan hemen öğrenirsin sonucu allahım inşallh gönlüne göre verir

Evet idrarda çıkmadı..Bende arkadaşlarımdan, 1 gün bile çıksa olumlu yada olumsuz oluşu idrar testlerinde çıkacağını duyduğum için umutsuzluğa kapıldım bile..bakalım hayırlısı ne ise rabbim onunasip etsin ,elimden gelen sadece dua etmek

dilerim allahtan bu mübarek günlerin hatırına hamilesindir ,test yaptırırsan mutlaka paylas bekliyoruz[/QU

Amiiiiiinn..paylaşcam tabikiiii ,sizlerle paylaşınca daha relax oluyorum ,çevremden birileriyle paylaşınca ,haklı olarak onlarda umutlanıyor bu sefer ben daha hassas durumda oluyor ve çıkmayınca feci bir şekilde hayal kırıklığı yaşıyorum ama sizlerle paylaşınca en azından beni anlayan arkadaşlarımın olduğunu bilemek inanılmaz rahatlatıcı birşey oluyorrr...ben sizlerle paylaşmayı yeğledimm hep..

Bence de kan testi yaptir canim ya allah korusun , oruc tutuyormussun bir de ya hamileysen? Sen kendini nasil olsa negatif sonuca hazirlamissin, sagligin icin git kan testi yaptir. Hamile olmasan bile allah korusun 14 gunluk gecikme pek normal degil belki bu vesileyle baska bir problemi erken teshis etmis olacaksin. En kisa surede git ve haberlerini esirgeme...:Saruboceq:

Evet çok haklısın sanırım birazda umursuz davrandım bu sefer .2 ay öncede 7 günlük bir gecikme yaşamıştım sabırsızlıkla dr a gitmiştim ama bu sefer ayağım geri geri atıyor gidesim gelmiyor...bugün 15 gün oldu bugün sağlık ocağına gidicem ama bu sefer esas sebep şu sabah kalktığımda boğazım şişmiş ,inanılmaz ağrı var boğazımda ve ilaç yazdırmam gerek gitmişken testide yaptırayım diye düşündüm ..hasta olmasaydım gideceğim yoktu,sanırım öğleden sonra 4 gibi çıkar tahlil sonucu..sağolsun Aile dr umuz benden daha heyecanlı ve sabırsız ...herhalde bu sefer 15 gün gecikti deyince o da heyecanlancak yine..ben sonuçlara almaya gitmeden önce tahlilleri isteyip hemen incelemiş geeçen sefer ...Rabbim hayırlısını versin ,çevremde beni anlayan insanların oluşu beni çok mutlu ediyor..bu bana fazlasıyla yeter..
Bebebğim olmasa bile dünya tatlısı bir yeğenim oldu 1 hafta önce ,bana annelik duygularını ,o süt kokusunu tattırdı o bile bana yetti ,onun mutluluğu beni birkaç sene daha götürür..sonuçlar olumsuz çıkacak buna eminimmmm ..yinede yaptırıp sizinle paylaşıcam akadaşlar..

Arkadaşlar az önce dr a gittim boğaz enfk için ilaç yazdırmaya dr .tahlil yapalım dedi..kan verdim saat
16.30 da belli olcak ..ilaçalarıda gebelik olma ihtimalini gözeterek yazdı..hayırlısıı bakalım ,hernekadar ihtimal bence % 0 olsada yinede almaya gitcem sonucu..

Arkadaşlar az önce dr a gittim boğaz enfk için ilaç yazdırmaya dr .tahlil yapalım dedi..kan verdim saat
16.30 da belli olcak ..ilaçalarıda gebelik olma ihtimalini gözeterek yazdı..hayırlısıı bakalım ,hernekadar ihtimal bence % 0 olsada yinede almaya gitcem sonucu..

canım yaaa telaş yok tamam mı? olmasa bile üzülmek de yok. ben hayal kırıklıklarına alıştım çabuk toparlanırım dersen hayal kur bol bol. yoruldum artık toparlanamam dersen lütfen hayal falan kurma. akışına ve yüce rabbime bırak. mübarek cuma vaktini senin için de dua ederek geçiricem. Rabbim yardımcın olsun.. :1hug:

canım yaaa telaş yok tamam mı? olmasa bile üzülmek de yok. ben hayal kırıklıklarına alıştım çabuk toparlanırım dersen hayal kur bol bol. yoruldum artık toparlanamam dersen lütfen hayal falan kurma. akışına ve yüce rabbime bırak. mübarek cuma vaktini senin için de dua ederek geçiricem. Rabbim yardımcın olsun.. :1hug:

Evet canım heyecanım hakikaten hiiiç yokk.ayağım çekmiyo bile.hayalsiz bir yaşam düşünemiyorum ama tam hayalin orta yerinde gerçekler tokat gibi geliveriyor insana ,o yüzden iyisimi hayal kurmamak ,1 saat sonra gidicem sonucu almaya tabi çıkömışsa sonuç,umudum yok,isteğim çok tabii..alıştım olumsuz haberlere vallahi o yüzden relaxımmm

X