Bu kadar mı saftım ben :((

Bi
[ı]konuyla alakasız olmasına rağmen, bu kadar derdinizin arasında bunu söylemek saçma olmasına rağmen kendime engel olamayacağım ve lütfen "w" yerine "v" harfi kullanın diyeceğim.

Bunun haricinde. O kadar uzun yazmışsınız ki ortalarına kadar okudum ama devamını getiremedim. Tek diyeceğim şudur ki;

eşim dediğiniz adam -ki umarım eski eşiniz olarak kalır - karaktersizin, çapkının, kumarbazın teki.

Hiçbir işte düzen tutturamamış, girdiği işlerin çoğunda kasada açık olduğu için işinden çıkarılmış. Eski eşiniz için hırsız yazacağım ama çok ağır olacağı için yazmıyorum.

Kısaca size harcıyorum dediği paraları, gitmiş kumarda bir güzel yemiş... Sizden ayrı kaldığı zamanlarda başka kadınlara yaklaşmış, kimseden yüz bulamayınca onu kabul eden "saf" eşine geri dönmüş. Sizsiz yapamayacağını söyleyerek, duygu sömürüsüyle sizi tekrar barışmaya ikna etmiş. Onu her haliyle defalarca affeden kim var, siz varsınız. Tilkinin dönüp dolaşacağı yer kürkçü dükkanıymış...

Size de üzüldüm ama yavrunuza daha çok üzüldüm... Allah her şeyin hayırlısını versin hakkınızda... Ama sakın ama sakın tekrar o adama dönmeyin!!!

Allah kurtardı deyip sevinin ve önünüze bakın...
[/ı]
evet konuyla çok alakasız, taktınız
yani kızlar "w" harfini kullanıyorum diye :) klavyede sadece böyleyim. Normal de böyle değil yani :)) ve uzun yazdığımın farkındayım, daha öncede söyledim hızlı hızlı yazdım oyüzden paragraf yapmamışım hiç. Her neyse, yorumunuz için tşk ederim. Ewet bir tek ben affettim onu, dediğiniz gibi tilkinin dönüp doşaşacağı yer kürkçü dükkanı, oda ben oluyorum :KK43: benim hayalimde hep onunla mutlu olmak vardı, mutlu bir evlilik vardı. 2 sene herşey çok güzeldi sorunsuz oğlum dünyaya geldikten 6 ay sonra başladı herşey.. Artık bitti.. Geri dönüş yok, olmayacak.. Hani yazmışsınızya size de üzüldüm ama yavrunuza daha çok üzüldüm diye, bende işte evladıma üzüldüğüm için şanslar werdim ona, allah benim içime çok fazla merhamet wermiş.. Ama o değerlendiremedi bunu, kıymetini bilmedi.. Geri dönüş yok artık bittiiiii......

onca olayın ardından 2. Kez evlendik diye yazmışsın ya orda koptum ben,nasıl olur bu ya,evlat falan diyorsunuz inanamadım,insan evladı için yapmaz bunu.

Gönülden diliyorum ,inşallah bu bir yıl içinde yeniden barışmazsınız.bu adam ne size ne evladınıza hayır getirir.

Inşallah çektiğiniz zorlukları unutacağınız güzel bir hayatınız olur bundan sonra.

yorumunuz için tşk ederim. Okuyunca size nasıl olur ya olamaz bu kadarı deniyor ama.. O öyle olmuyor işte,eşimle başlarda biz böyle değildik. Evliliğimin 2 senesi sorunsuzdu. Oğlum dünyaya geldikten 6 ay sonra eşim hatalar yapmaya başladı. Ayrılıklar yaşadık affettim evet bir kaç kere... Belki yapmamam gerekiyordu ama çocuğumuz var diye barıştım. Ve ayrıca şunuda açığa getireyim, bu en son yaptığı borçlar ve internette kadınlarla ilgili yazışmaları ben 1 ay olmadı daha öğreneli.. Yeni yani anladınız mı bu son yaptıkları.. Bunlarda şimdi ortaya çıktı ve artık benim ona yapabileceğim birşey kalmadı bittiii umarım düzgünce anlatabilmişimdir..

yorumunuz için tşk ederim. Okuyunca size nasıl olur ya olamaz bu kadarı deniyor ama.. O öyle olmuyor işte,eşimle başlarda biz böyle değildik. Evliliğimin 2 senesi sorunsuzdu. Oğlum dünyaya geldikten 6 ay sonra eşim hatalar yapmaya başladı. Ayrılıklar yaşadık affettim evet bir kaç kere... Belki yapmamam gerekiyordu ama çocuğumuz var diye barıştım. Ve ayrıca şunuda açığa getireyim, bu en son yaptığı borçlar ve internette kadınlarla ilgili yazışmaları ben 1 ay olmadı daha öğreneli.. Yeni yani anladınız mı bu son yaptıkları.. Bunlarda şimdi ortaya çıktı ve artık benim ona yapabileceğim birşey kalmadı bittiii umarım düzgünce anlatabilmişimdir..

eşiniz oğlunuz 6 baylıkken hatalar yapmaya başlamadı
siz o zaman hatalarını öğrenmeye başladınız
bu adam hep böleydi
çünkü bu tarz insanlar hep böledir ve değişmezler de
nitekim 2.kez evlendikten sonra da değişmemiş

eski mesajlarda erken evlilikle ne alaka demişsin ama sanırım eşinin de yaşı küçükmüş evlenirken
insan gençliğini doyasıya yaşamayıp olgunlaşmadan büyük sorumlulukların altına girince çok alakası var aslında erken evlilikle
ama kocan o kadar abartmış ki adamın karakteri bu demek

eşiniz oğlunuz 6 baylıkken hatalar yapmaya başlamadı
siz o zaman hatalarını öğrenmeye başladınız
bu adam hep böleydi
çünkü bu tarz insanlar hep böledir ve değişmezler de
nitekim 2.kez evlendikten sonra da değişmemiş

eski mesajlarda erken evlilikle ne alaka demişsin ama sanırım eşinin de yaşı küçükmüş evlenirken
insan gençliğini doyasıya yaşamayıp olgunlaşmadan büyük sorumlulukların altına girince çok alakası var aslında erken evlilikle
ama kocan o kadar abartmış ki adamın karakteri bu demek

ben 19 yaşındaydım, eşimde 26 yaşındaydı evlendiğimizde.. Neyse artık dediğiniz gibi eşim hep böyleydi belki de ben bunu 2 senenin sonunda öğrendim.. Artık diyecek söz yok ya gerçekten, çok kötüyüm zaten.. Toparlanmaya çalışıyorumm..

Merhaba, yazınız çok uzundu ama sonuna kadar okudum.
zor bir evlilk süreci geçirmişsiniz. yaşadıklarınız size tecrübe kazandırmış artık geçmişi bir kenara bırakmalı, önünüze bakmalısınız.
yeni bir düzen kurabilirsiniz herşeye sil baştan yapabilirsiniz. Aileniz arkanızda olduğu için çok şanslısınız.
Yeterki kendinize inanın, güvenin ve azmedin.. Allah yavrunuzla daha güzel günler yaşamayı nasip etsin inşallah :128:

Merhaba, yazınız çok uzundu ama sonuna kadar okudum.
zor bir evlilk süreci geçirmişsiniz. yaşadıklarınız size tecrübe kazandırmış artık geçmişi bir kenara bırakmalı, önünüze bakmalısınız.
yeni bir düzen kurabilirsiniz herşeye sil baştan yapabilirsiniz. Aileniz arkanızda olduğu için çok şanslısınız.
Yeterki kendinize inanın, güvenin ve azmedin.. Allah yavrunuzla daha güzel günler yaşamayı nasip etsin inşallah :128:

teşekkür ederim.. moral depolamaya çok ihtiyacım war... beni yorumlarınızla yalnız bırakmadığınız için tşk ederim hepinize.

bugün 2 sayfasını okuyabildim, araya ayıraç koydum bi kaç güne bitiririm herhalde:KK9::KK9:
yazının başından anladığım kadarıyla zor bir evlilik yaşamışsınız. insanların borca düşüp işleri daha da birbirine karıştırması çok yaşanan bir şey ama sizinki artık arapsaçına dönmüş. bence çözülecek yanı kalmamış kökünden kesilmeli. siz de öyle yapmışsınız sanırım, geçmiş olsun mu dşiyeyim ne diyeyim bilemedim.

Bu adamda hic iyi bir huy varmi merak ettim,
adam bütün kötülüklerin ne varsa hepsini toplamis sanki üstüne yaaa
Hirsizlik var, aldatma var, borc var kumar var, ne ararsan var yani,
e calismiyorda dogru düzgün, bi orda bi burda,
ee kolaymi her girdigi isyerini soymus zaten, heryerde adi hirsiza cikmis,
o patronda az daha dagitsaymis agzini burnunu,

arkadasim cok cile cekmissin tamam ama,
o patron gelip sana bazi seyleri acik acik yüzüne söylemeseydi anlatmasaydi,
sen hala kocanla evli oluyor olurdun, ve hicbirseyden haberin olmazdi, o borc herhalde 100 milyar olurdu artik bikac ay sonra,
gercekten nasil farketmedin bunca seyi anlam veremedim, gercekten cok safmissin diye geciriyorum icimden ama sende haklisindir belki bilemiyorum,
kirmak istemem seni.
Hicmi süphelenmedin, yani adam okadar cok acik vermiski, ama sen sanki hicbir sorunu görmek istemiyormus gibi herseyin üstünü örtüvermissin hemen,
ben olsam cileden cikarir basinin etini yerdim yine söylettirirdim, takip eder herseyini arastirir yine bulurdum, bircok kadinin yapacagi gibi..

Neyse olan olmus, umarim birdaha barismassin, cünkü bu adamin ne sevilecek, ne affedilecek hicbir yönü yok,
ancak kendine ve cocuga yazik edersin, cocugunda onu örnek alip namussuz ahlaksiz hirsiz olmasin allah korusun.
Bundan sonra mutlu olursunuz insallah,
ama sunu söyliyim,
o adam asla degismez, ve asla akli basina gelmez,
o cok büyük bir belaya magruz kalacak ama dur bakalim

siz ne yapıyorsunuz peki_? hemen hemen aynı şeyleri yaşadık demişsiniz.. hangi konumdasınız şu an_? özel olmazsa bilmek isterim..

Çocuk yapmadım ben , 1 sene evlı kaldım ...
2 sene olacak neredeyse ayrılalı ...
Çalışıyorum , ayrıldığıma hıcte pısman olmadım...

Mahallede asılmadık kımse bırakmamıs benden sonra kulagıma gelıyo yaptıkları

canım cok zor zamanlar geçirmişsin..eşin nasıl bir insanmış böyle şaşırdım kaldım valla.ne kadar kötü huy varsa maşallah yani onda..aman hee sakın doneyım deme bi daha ona..çok sinirlendim valla okuyunca yuh dedım bunuda mı yapmış :KK47::KK47::KK47::KK47:
bu arada yazına neden bu kadar takıldı anlamadım uzun gelen okumasaydı madem...:26::26:

Evlenmeden önce nasildi bu adam? Hic huyunu suyunu bilmiyor muydunuz? Benim de üc yasinda cocugum var. Ne olur onun önünde sogukkanli olun, feryat figan etmeyin. Siz sakinlesiyorsunuz biraz zaman gecince ama onlarin korkusu kaliyor. Anne kadar güvendikleri ve sevdikleri baska biri yok. Anneye kötü bir sey olmasi büyük travma onlar icin.

Esiniz gibi bir adama söylenecek laf bitmez. Ev,arsa, araba alirsin, isyeri acar batirirsin, ciddi bir saglik sorunu olur vs. borc yapilir ama bu kumar-kadin muhabbetine sarmis durmus. Benim anlamadigim bir sey var. Hadi evdeki esi takmiyor umursamiyor sevmiyor ve saygi göstermiyorsun, peki bebek-cocuk-evlat? Ya senin kanin canin o cocuk. Ne kadar gözü dönmüs vicdansiz yaratik. Hem günaha hem harama batmis.

Sanslisiniz yine de, cünkü kapi gibi anne babaniz var arkanizda. Anlasmali bosanmaya niye yanasmiyor? Ne yüzle cikabiliyor karsiniza daha? Kac is imkani cikmis karsisina bu asalak adamin! Evim cocugum huzurum de üc kurus da olsa ekmek getir evine.

Siz simdi agir bir hastalik gecirdiniz ve iyilesmeye basladiniz olarak düsünün kendinizi. Bu adami ne kadar kisa sürede ve az zararla silkelerseniz o kadar iyi olur. Yalniz hatirlatmakta fayda var. Evli oldugunuz icin borclardan sizin de mesul tutulma durumunuz var mi? Gerekirse gidin muhtaclik belgesi alin ama bu borclara bulasmayin.

Son olarak niye klavyenizdeki v harfi yerine w harfini kullaniyorsunuz?

Size alfabemizde olmayan bir harfi niye kullandiginizi nazikce soruyoruz, siz cemkirip azarliyorsunuz. Yok canim istiyor, yok bos seylere takiliyorsunuz, yok aliskanlik ne var ... Konunuza elimizden geldigince sizi rahatlatici, teselli edici, güc verici cevaplar yaziyoruz. Tabi ki gördügümüz bir yanlisi da belirtiyoruz. Kücük bir detay ama belli ki bize önemli gelmis. Bu adamla ilgili söyledigimiz her seyi kabul edip haklisiniz diyorsunuz ama konu w harfi olunca azari yiyoruz. Peki nasil istiyorsaniz öyle yazin. Okul cagina gelince cocugunuza da öyle ögretin. Dogrusu v degil w deyin.

Yazdiginiz bütün cevaplari okudum. Hic kendinizde hata bulmuyorsunuz gibi. Beni söyle kandirdi, böyle kandirdi, ilk iki sene böyle degildi, onun hesabini soracak durumda degildim, bunu dedi inandim güvendim... İddia dan kazandigini söyleyince sesiniz cikmiyor ama iddia ya yatirinca ve ortaya cikinca kiziliyor. Bir kadin esi ne kazaniyor ne harciyor, ne alip veriyor mutlaka bilir. Bilmesi de gerekir cünkü hayati paylasiyorlar. Kendi adima yazayim, esim lotodan 20 tl cikti dese bile kuponunu görmek isterim. Güvensizlik degil de kendimi daha iyi hissederim heralde. Esim maasini alinca yapilacak harcamalari ayiririz. Ne kadar geliyor ne kadar gidiyor bakarim ve kenara da üc bes kurus emniyet parasi mutlaka koyarim. Buradaki hanimlarin % 99'u da böyledir eminim. Kredi karti ekstresi, aylik kredi taksidi ödemesi,kira, faturalar bunlar düzenli ödenmesi gerekenler. Bir ay ödenmese ikinci ay mutlaka ögrenilir ödenmis mi ödenmemis mi. Yani bu kadar borcu farketmemis olmaniza hayret ediyorum.

Neyse konuyu uzatmak istemiyorum sizin derdiniz size yeter ama size yardim etmek icin yaziyoruz bütün bunlari. Gözünüzü dört acin bundan sonra. Taslar mutlaka yerine oturmali. Biraz yuvarlanir saga sola kayar ama mutlaka yerine oturur yoksa bir sorun var demektir. O sorun görmezden gelinir arastirilmaz cözülmezse yuvarlanir büyür.

size alfabemizde olmayan bir harfi niye kullandiginizi nazikce soruyoruz, siz cemkirip azarliyorsunuz. Yok canim istiyor, yok bos seylere takiliyorsunuz, yok aliskanlik ne var ... Konunuza elimizden geldigince sizi rahatlatici, teselli edici, güc verici cevaplar yaziyoruz. Tabi ki gördügümüz bir yanlisi da belirtiyoruz. Kücük bir detay ama belli ki bize önemli gelmis. Bu adamla ilgili söyledigimiz her seyi kabul edip haklisiniz diyorsunuz ama konu w harfi olunca azari yiyoruz. Peki nasil istiyorsaniz öyle yazin. Okul cagina gelince cocugunuza da öyle ögretin. Dogrusu v degil w deyin.

Yazdiginiz bütün cevaplari okudum. Hic kendinizde hata bulmuyorsunuz gibi. Beni söyle kandirdi, böyle kandirdi, ilk iki sene böyle degildi, onun hesabini soracak durumda degildim, bunu dedi inandim güvendim... Iddia dan kazandigini söyleyince sesiniz cikmiyor ama iddia ya yatirinca ve ortaya cikinca kiziliyor. Bir kadin esi ne kazaniyor ne harciyor, ne alip veriyor mutlaka bilir. Bilmesi de gerekir cünkü hayati paylasiyorlar. Kendi adima yazayim, esim lotodan 20 tl cikti dese bile kuponunu görmek isterim. Güvensizlik degil de kendimi daha iyi hissederim heralde. Esim maasini alinca yapilacak harcamalari ayiririz. Ne kadar geliyor ne kadar gidiyor bakarim ve kenara da üc bes kurus emniyet parasi mutlaka koyarim. Buradaki hanimlarin % 99'u da böyledir eminim. Kredi karti ekstresi, aylik kredi taksidi ödemesi,kira, faturalar bunlar düzenli ödenmesi gerekenler. Bir ay ödenmese ikinci ay mutlaka ögrenilir ödenmis mi ödenmemis mi. Yani bu kadar borcu farketmemis olmaniza hayret ediyorum.

Neyse konuyu uzatmak istemiyorum sizin derdiniz size yeter ama size yardim etmek icin yaziyoruz bütün bunlari. Gözünüzü dört acin bundan sonra. Taslar mutlaka yerine oturmali. Biraz yuvarlanir saga sola kayar ama mutlaka yerine oturur yoksa bir sorun var demektir. O sorun görmezden gelinir arastirilmaz cözülmezse yuvarlanir büyür.

tşk ederim yorumunuz için.. Siz benim eşimi takip etmediğimi nerden biliyorsunuz_? Ben zaten 3 senedir babamın evinde yaşıyorum zaten. Yaşadıklarımı yazdım oraya. Ben eşimle aynı çatı altında yaşarken, ozamanlar ıkea da çalıyordu, bundan 3 sene öncesinden bahsediyorum size. Maaşını alırdı bana verirdi, ben kendim gidip ev sahibine kirayı verirdim. Fatura parası mutfak masrafı ayırırdım. Siz şimdi beni çok cahil görmüşsünüz belli. Bu kadar mı saftım ben diye konu başlığını yazınca. Bakın hanımefendi; ben iddaa dan kupondan falan anlamam. Bana kazandım dediğinde evet kupona bakıyordum, atıyorum 50 tl mi kazanmış bakıyordum orda da 50 yazıyor inanıyordum. Ben hayatımda kupon mu görmüşüm hanımefendi. Benim elime maaşını verdiği sıralar o zaten ben bişey anlamıyayım diye maaşını bana veriyormuş. Ama bir yandan da bankalara kendi adına bir sürü borç yapmış.. Bizim 1 tane kredi kartımız vardı. Yeni taşındığımız için adresi bizim eve ver döküman bizizm evimize gelsin diye defalarca söyledim kendisine. Tamam aradım gelir öteki ay, gelmesi lazım, dur ben arar sorarım gibi laflarla olayı geçiştiriyordu. Zaten çok sorunlu bir hamilelik geçirdim. Düşük teklikem vardı 4 ay yattım sadece lavobaya kalktım yataktan ve haftanın 4 günü serum takılıyordu.. Ben elimden geldiğince eşimi takip ettim.. Ben çok biliyorum geceleri eşimin çantasını karıştırdığımı.. Size inanması çok zor gelmiş olabilir hanımefendi ama durum bu. Kendisini bir şekilde ört pas etti anlıyor musunuz_? Doğum yaptım ve oğlum 6 aylıkken, artık daha saklayamadı çıkmaza girdi çünkü ve herşeyi çıkarttı ortaya anladınız mı_? Ondan sonra benim yuvam dağıldı ailemin evine döndüm, boşanma davası açıldı ve boşanma davamıza 2 hafta kala, eşim barışmak istedini çok pişman olduğunu söyledi. Borcumu da ödüyeceğim sözler verdi. Ewet şans verdim. Herkes şansı hak eder dedim, çocuğumuz da var çünkü taktir edersiniz ki.. Durum bu yani.. Barıştık, ben babamın evinde yaşamaya devam ettim o yanımıza geldi.. Kayınpederimle de irtibat halindeydik. Maaşını kayınpederime veriyordu, o da bankada ki borcu yatırıyordu. Babasının yatırması daha mantıklıydı çünkü bize göre. Bir kaç ay vermiş maaşını ama ondan sonra vermemiş. Kayınpederim de vermediğini bana söylememiş, eşimle hep tartışmalar yaşamışlar. Neden vermiyorsun maaşını bankaya yatırmak için diye_? Eşimde diyormuş ki eşime çocuğuma verdim onların ihtiyacı vardı onlara harcadım demiş. Aslında öyle birşey yok, yalan söylüyor anladınız mı_? çok büyük bir oyuncuymuş şte. Kayınpederim de bana içten içe kızıyormuş, hani bu kız nasıl borcu düşünmez falan diye. Bana kızgınlığından söylememiş bu adam bankaya borcunu ödemiyor diye.. Daha çok şey var anladınız mı.. çok karmakarışık herşey.. Lütfen siz nasıl anlamadınız böyle birşeyi gibi bana böyle şeyler söylemeyin. Gerçekten çok zoruma gidiyor.
çünkü ben hep takip ettim eşimi ama yalanlarıyla oyalamış işte beni. Benimki de bir sabır dimi, al işte bitti artık herşey. Enayi yok artıkkarşısında. Her ne kadar da onu bir kaç kez affetsemde, herkesin bi yere kadar sabırı vardır. Benimki de bukar. Allah sabır edenlerin yanında olurmuş.
Inşallah bu sabrımın karşılığını allah bana önümde temiz yollar açmam için bana yardımcı olur..
Ben ona kadınlıkta yaptım, elimden gelenin fazlasını da yaptım.. Ne oldu peki karşılığı bu oldu.. Olsun birgün herkes hakettiği pisliğe düşücek.
Ben onu allaha havale ettimm..
Desteğiniz için teşekkürler..

Tatlım bosuna nefes tuketme basına gelmeyen anlamazzzz!!!
İddaa oynama konusunu actınızda aklıma geldı , bızım beyefendı olmayan paramızla atyarısı oynuyordu dusun ekmek parası bulamıyoruz o atyarısı oynuyo neyse zaten annem babam verıyodu ya sorun yok onun ıcın ...
Konuya geleyım bu tutturmus bı keresınde 50 mılyonmu ne almıstı oda yalan olmasın sen gıt onunla da arkadasına yemek ısmarla daha evlendgımızden ıtıbaren bır kere benı yemege cıkarmamıs o kdr ozel gun gelmıs gecmıs bır cöp almamıs adam sen gıt arkadasına yemek ısmarla bunlar boyle ıste Allahım hepsını beter etsın ınsallah hanı bısey degıl bı yemek ama ınsanın zoruna gıdıyo ıste dusununce

inanamıyorum ya ne adamlar var! üzüldüm eşin için(senin için değil çünkü aklın başında belli ve güçlüsün maşallah). ama eşine çok acıdım seni ve oğlunu kaybettiği için. yazık etmiş ailesine...

Tatlım bosuna nefes tuketme basına gelmeyen anlamazzzz!!!
İddaa oynama konusunu actınızda aklıma geldı , bızım beyefendı olmayan paramızla atyarısı oynuyordu dusun ekmek parası bulamıyoruz o atyarısı oynuyo neyse zaten annem babam verıyodu ya sorun yok onun ıcın ...
Konuya geleyım bu tutturmus bı keresınde 50 mılyonmu ne almıstı oda yalan olmasın sen gıt onunla da arkadasına yemek ısmarla daha evlendgımızden ıtıbaren bır kere benı yemege cıkarmamıs o kdr ozel gun gelmıs gecmıs bır cöp almamıs adam sen gıt arkadasına yemek ısmarla bunlar boyle ıste Allahım hepsını beter etsın ınsallah hanı bısey degıl bı yemek ama ınsanın zoruna gıdıyo ıste dusununce

Eger cevabiniz banaysa bir degil iki degil üc bes degil hangi birini basina gelmeyince anlamaz insan? Kusura bakmayin ama birseylerin yolunda gitmedigi anlasilir, hissedilir. Kendiminki de dahil olmak üzere hicbirimizin kocasi mükemmel degil. Hata yapiyorlar, gizliyorlar falan filan. Benim esim bilgisayar mühendisi hatta uzmanligi mimar olarak geciyor. İlk zamanlar gizli gizli o kadar elektronik esya geliyordu ki eve. Sirketten getirdim, arkadas verdi, ikinci el... Kendisine güvendigim icin hic bakmiyordum bile ekstrelere. Ama bir gün düsündüm dogru mu degil mi diye arastirdim ve hepsini kendisinin aldigini ögrendim. Benden gizli sakli aldigi icin kiyamet koparttim nerdeyse. Kendisine bunun icin bütce ayirmasini ve o rakamin üstünde almamasini rica ettim. Bu rica da üstü kapali bir tehditti aslinda. Simdi de haddini bilir bu konularda. Ben nasil gizlemiyorsam aldigimi verdigimi esim de gizleyemez. Bu olayi önemsemeseydim belki gelirimizin büyük kismi buralara gidecekti. O yüzden basa gelmeyen anlamaz lafiniz banaysa eger basa geldigi icin anliyorum.

Konu sahibi, size sordugumuz sorulari cevrenizden ailenizden, arkadaslarinizdan da duydugunuz icin bunalmis oldugunuzu düsünüyorum. Ama, nerden bilyorsunuz sunu bunu yapmadigimi dediklerinizi tabiki de bilemeyiz siz anlatmadikca. Üstelik her cümlenizin sonunda anladiniz mi simdi, anliyor musunuz simdi yazdiginiz icin cok üstünüze gelmis gibi hissettim. Kardesim yasindasiniz, zor günler-yillar gecirmissiniz ve ben de üc yasinda bir cocuk annesi olarak bundan sonraki hayatinizda yüzünüz gülsün evladinizla mutlu mesut yasayin diliyorum.

Kıyamam canım .......gerçekten okurken kendi yaşantıma şükürler ettim her hane içinde mutlaka sıkıntılar ,üzüntüler var fakat bukadarı fazla elinden geleni yapmışsın tek suçun fazla saf olman ama emin ol biz bayanlar genelde safız zaten görmek isteiklerimizi görürüz görmek istemediklerimizi ise kuma gömeriz oyüzden üzülme bende bir anneyim 2 yaşında bir oğlum var ve seni çok iyi anlıyorum herkes kendi yaşadığıyla sınannırmış sadece bu sefer kararlı ol ve üzülme artık allaha havale et beddua bile o adam için fazla inan bana iyi bak kendine ......

X