Bu kadar mı saftım ben :((

Gözüm arızalı ama ağzım açık okudum hikayenizi. Bence siz saf değil fazlasıyla iyi niyetlisiniz. Allah o nankör eşinizi de layigi bir insanla imtihan etsin inşallah sahtekâr sinir etti beni sakin barismayin size ve evladimiz zerre faydasi olmaz o adamın

Gözüm arızalı ama ağzım açık okudum hikayenizi. Bence siz saf değil fazlasıyla iyi niyetlisiniz. Allah o nankör eşinizi de layigi bir insanla imtihan etsin inşallah sahtekâr sinir etti beni sakin barismayin size ve evladimiz zerre faydasi olmaz o adamın

gerçekten evet bunu sizin gibi birçok kişi de söyledi çevremden. iyi niyetim ve merhametim var benim çok fazla..
ama o bunların kıymetini bilmedi. gerçekten hiç iyi değilim. burada bir şeyler yazmak bana iyi geliyor.
desteğiniz için tşk ederim..

gecmis olsun insaallah tez zamanda bosanirsinda tamamen kurtulursun onda. bastan boyle olan bir adan hayatta degismez.hic kendini uzme daha cok gencsin allah senle oglunu mutlu etsin insaallah 1

Bu iddia ve internette kumarı çıkaranları ALLAH kahretsin...o kadar çok yuva dağılıyor ki bu pisliklerin yüzünden..Siz elinizden gelen her şeyi yapmışsınız.Ama size şunu söyleyim eşiniz çaresizlikten ne yaptığını bilememiş.Bu bir hastalık....hasta olduğunun farkına kimse varamamış..evet hırsızlık yapmış,iddia oynamış,,çevresindeki pis işlere karışmış ama bazı şeyleri sırf bu yoksulluktan kurtulurum belki diye çaresizce yapmış...Yanlış anlamayın lütfen eşiniz baştan aşağı suçlu...İNŞASLLAH boşandıktan sonra çocuğuna ve size medenice yardımcı olur... hayatta insanın başına her şey gelir....saygılarımla

cok üzüldüm , hıc kıymet bılmeyen bırymiş senın o kadar mütevzılgna ragmen affetmene ragmen... herkes mutlu bı evlılık hayel eder bende hayel edıyorum ,ama bazı ınsanlar demkkı kıymetını bılmıyor elındkı degerlerın güzelliklerin. şimden sonrakı hayatında allah senı ıyı ınsanlarla karşılastrmasını uzuntulerını unutmanı dılerım

Allah yardımcın olsun arkadasım.yat kalk şükret bence bu adamdan kurtuluduğun için dimdik ayakta durmaya çalış bunu oğlun için yap.sen güçlü durursan herzmaan hiç kimse ne seni nede cocugunu ezemez ,üzemez .hiççç kolay değil yaşadıkların Rabbim bi kabına koyar ama merak etme umarım bundan sonra oğluşunla çokkkkkkkkkkk mutlu olursun

Bu olanları erkenden öğrenebildiğiniz için yatıp kalkıp Allah'a şükredin.Çok seneler sonrada öğrenebilir hayatınızda dikiş tutturamayabilirdiniz.Sorumsuz,çalışmayı sevmeyen/tembel,yalancı,kumarbaz,aldatan,müsrif vs. birisinden kurtulduğunuz için çok şanslısınız.Hiçbir olumlu özelliği yokmuş eşinizin.Hakkınızda hayırlısını dilerim.

ne diyeceğimi bilmiyorum canım şok olarak okudum hikayeni.öncelikle geçmiş olsun ve yorumlara katılıyorum kurtulduğun için mutlu olmalısın.şu an son durum ne bilmiyorum ama en doğru olanı yapmışsın.büyük geçmiş olsun sakın üzülme güçlü olmak zorundasın her şeyden önce çocuğun için.

yaa hep bir şekilde ört pas etti.. diyorumya işte ben bu kadar mı safmışım.. kendime inanamıyorum.. iddaa oynamış hepp.. seni aldatmadım deyip duruyor, bana artık inandıramaz kendini...

kişi kendi gb sanır canım saflıkmdegıl o... sana mı kaşdı elın sorumsuzunu adam etmek..yasın daha 24 .. mecbur bosancaksın artık.. bırdaha da sans vermeyeceksın... bu ne aorumsuzluk ya... bırak hemen kurtul aılende destegınmıs bende maddı sıkıntıda var ona ragmen korkmuyorum krkma yenıden evlenırsın... evlenmesen bıle cocugun sana aıle olur ayalta tutar bosverrrr

Aklim almadı, nasıl olurda tekrar, tekrar af ettin. Ona olan aşkın demekki cok sadikdi..
Allah'a dua etmeliyizki bizim yüzümüze baksın, senin yaşadıklarını yasamış olsaydım sanırım aklımı kacirirdim.
Allah'a elbet bunların hesabını verecek!
Resmen icim karardı, ne düsünecegimi bile, bilemedim, sanki okurken yaşadım seninle.
Cocugundan bile cok, sana üzüldüm...

en kıza zamanda kendini toplar, cocuğunla mutlu ve huzur günler dilerim!

Bazi asklar kör kütük yasanirmis, sen kör (hatalarini göremeyecek kadar güvendigin icin), kocan ise kütük (actigi sorunlara ragmen ona 2. san$i taniyan karisinin kiymetini bilmedigi icin.) Allah kurtarmis bacim. Bundan sonraki hayatinda oglun ve ailen ile mutlu ve huzurlu olursun insallah...

davanı aç anlaşmalı boşanman şart değil nafakanı iste bunlar ibraz edebiliyorsan et ..etmek istemiyorsan direk boşan cocuğuna da nafaka al.

X