Bu kadın beni çıldırtıyor.

Mylittlehoneybee

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2016
2.282
1.246
Bu konuyu daha öncede sordum valla hakkınızı helal edin ama bu kv beni delirtiyor. Yaşadığımız sorunlar üzerine ben çok muhatap olmuyorum eşimin ailesiyle. Çünkü her yerde dedikodumu yaptılar iftiralar attılar ağır şeyler. Ve şimdi diyorlar ki ben büyükleniyor muşym, kibirliymişim onları beğenmiyor muşum. Ya insan düşünmez mi o laflardan sonra bu kız yüzümüze bakar mı? İnsanlara böyle söylüyor yüzsüzler. Bunlarla ben ne yapıcam. Kv biraz hissetsem huzurlu olduğumuzu ortaya bir laf bırakıp tüm huzuru kaçırıyor

Bu konuyu daha öncede sordum valla hakkınızı helal edin ama bu kv beni delirtiyor. Yaşadığımız sorunlar üzerine ben çok muhatap olmuyorum eşimin ailesiyle. Çünkü her yerde dedikodumu yaptılar iftiralar attılar ağır şeyler. Ve şimdi diyorlar ki ben büyükleniyor muşym, kibirliymişim onları beğenmiyor muşum. Ya insan düşünmez mi o laflardan sonra bu kız yüzümüze bakar mı? İnsanlara böyle söylüyor yüzsüzler. Bunlarla ben ne yapıcam. Kv biraz hissetsem huzurlu olduğumuzu ortaya bir laf bırakıp tüm huzuru kaçırıyor
Çok zor çözümü yok ilahi adaleti bekliycez hiç kendini yıpratma üzme değmez duyma bile. Her türlü denedim her türlü yenemedim olmuyor.

Peki beğeniyor musunu onları ? Muhtemelen gerçekten de beğenmiyorsunuz .
Onlar da sizi beğenmiyordur zaten. Hatta beğenmiyorlar ki dedikodunuzu yapıyorlar.
Duygular genelde karşılıklı oluyor .
Çok önemli mi peki ne düşündükleri ? Madem çok muhatap olmuyorsunuz, daha çok olmayın daha iyi ya dedikodunuzu yapmaları, görüşmemeye sebep. Ne istiyorsunuz başka 😊

Peki beğeniyor musunu onları ? Muhtemelen gerçekten de beğenmiyorsunuz .
Onlar da sizi beğenmiyordur zaten. Hatta beğenmiyorlar ki dedikodunuzu yapıyorlar.
Duygular genelde karşılıklı oluyor .
Çok önemli mi peki ne düşündükleri ? Madem çok muhatap olmuyorsunuz, daha çok olmayın daha iyi ya dedikodunuzu yapmaları, görüşmemeye sebep. Ne istiyorsunuz başka 😊
Valla insan olarak beğenmemek haddime değil ki. Ama biraz çekingen bi insanım hemen açılamam bunu yanlış yorumluyor insanlar bizi beğenmez vs. Eskidendi tabi son yaptıklarından sonra nefret ediyorum beğenmemeyi geçtm

Ne desinler elaleme? Biz kalbini kırdık olmayacak laf ettik o yüzden yüzümüze bakmıyo mu desinler? Klasik, etrafa karşı suç bastırıyorlar.

"Hee beğenmiyom, nelerini beğeneyim" de, geç. Dedikoduların kulağına geldiğini de "ben de çok kibirliymişim" vs gibi onların sözlerini tekrar ederek belli et hatta cevabını da ver ortaya, üstüne de bi kahkaha patlat ki onların siniri bozulsun. Önemsemek kendine vereceğin en büyük zarar.

Gerçekten dedikodunuzu yaptıklarını nereden duyuyorsunuz? Onların akrabalarından mı? Akrabalar doğru mu söylüyor acaba?

Mişli geçmiş zaman.
Rivayet geçmiş zaman.
Ravi var arada yani, direkt muhattap olunmamış.
Bi yüzleşsemiz mi?
Ona göre değerlendirsek...

Birbirinizi sevmek veya beğenmek zorunda değilsiniz.
Eşinizle ilişkiniz için ailesi ile belli bir mesafede seviyenizi koruduğunuz bir ilişki yeterlidir.
Dedikodu kötü niyetli yalan yanlış olmazsa bile mi dahi herkes şeyi konuşabiliyor.
Umursamayın.

Tamam o kadar şeye ragmen görusmeyın olsun bıtsın konusup dursunlar siz de kapatın kapınızı kulağınızı yani..
sorun bunları nereden biliyorsunuz. . .

X