Bu kış lekelere savaş açıyorum.

petunyam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2009
179
62
35
Sudocremi geceleri kullan.bi de burun ustune cok surme.gozenekleri tikamasin.bunlara dikkat edersen kabuklanmalara cok fayda sagliyor.
senin resminde de gordum.kirmizi bi kabuk olan bolge vardi yanaginda.aynisi bende de oldu.sabah baktim.hic belli olmuyordu.iki yanagimda da vardi.gecmis.
fotograf da atarim.aslinda 1 hafta once ceitigim foto var.aksam ayni isikta bi foto daha cekip ikisini bi atarim :KK66:

DestinaX

Pure Love T <3 D
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2009
1.256
186
30
Sudocremi geceleri kullan.bi de burun ustune cok surme.gozenekleri tikamasin.bunlara dikkat edersen kabuklanmalara cok fayda sagliyor.
senin resminde de gordum.kirmizi bi kabuk olan bolge vardi yanaginda.aynisi bende de oldu.sabah baktim.hic belli olmuyordu.iki yanagimda da vardi.gecmis.
fotograf da atarim.aslinda 1 hafta once ceitigim foto var.aksam ayni isikta bi foto daha cekip ikisini bi atarim :KK66:
Tamam bekliyorum. O kabuk ben biraz acele ettim seffaf bi kabuktu kaldirmaya calistim derinmis megerse kizarti soyuldu bu sefer yara kabugu olustu. Etraftakilerde farkediyolar artik cok belli lekelerin gitmis diyolar.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2568 gün geçti.

DestinaX

Pure Love T <3 D
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2009
1.256
186
30
Sudocremi aldirdim dun gece yatmadan kullandim yara olan kizaeik olan yerlere pullanan yerlere surdum az az sabaha kizariklar gitmis yaralar kurumus pullanan yerlerde daha bi kabarmis ama daha kolay atack gibi guzel bi kremmis gercekten bi aklik olusmus yuzumdede ekstradan :)

DestinaX

Pure Love T <3 D
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2009
1.256
186
30
Sudocremi aldirdim dun gece yatmadan kullandim yara olan kizaeik olan yerlere pullanan yerlere surdum az az sabaha kizariklar gitmis yaralar kurumus pullanan yerlerde daha bi kabarmis ama daha kolay atack gibi guzel bi kremmis gercekten bi aklik olusmus yuzumdede ekstradan :)
Haa birde bu kremi haftalik bakim maskesi gibi tum yuze bembeyaz uygulayip sabaha yikayanlar varmis sen nasil kullaniyorsun sudocremi P petunyam

petunyam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2009
179
62
35
Fotografi eklemeye calistim.umarim olmustur.benim yuzumdeki lekeler seyrek ve fotoda cok belli olmuyor.
ama gogsuumde ve omuzlarimdaki gunes lekeleri cok.onlari da koydum.yuzumden sonra onlatla ilgilenicem :)

petunyam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2009
179
62
35
Siyah badiyle cekildillerim dun aksamdan.kazakla cekildigim 1 hafta onceki.tonigi kullanmamistim daha.

petunyam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2009
179
62
35
Sudocremi haftada 1-2 kere maske olarak kullaniorum.ilk aldigimda 1 ay her gece surmuatum.siyah noktalari arttirdi burnumun uzerinde ama sivilce lekelerini falan yatistiriyor.bi de bende ucuk cok cikiyor.ucuk yaraya donunce bunu suruyorum.iz kalmiyor cabuk geciyor.

DestinaX

Pure Love T <3 D
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2009
1.256
186
30
Siyah badiyle cekildillerim dun aksamdan.kazakla cekildigim 1 hafta onceki.tonigi kullanmamistim daha.
Canim gorunmuyor resimler. Hizli resimden upload edip oyle ekliyorum bende anca oyle oluyor

petunyam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2009
179
62
35
20161129_230807.jpg

DestinaX

Pure Love T <3 D
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2009
1.256
186
30
Sizinkilerde gunes lekesi gibi cok cok az ama cildiniz genel olarak gayet iyi kisa zamanda daha da piril piril olur sizi cok ugrastirmaz.:)

DestinaX

Pure Love T <3 D
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2009
1.256
186
30
Ben tonik kullanmaya bi iki gundur ara verdim yine bubarada c vitamininide hergun yapmiyorum artik. Sunu farkettim benim lekelere tonik anca bukadar etki edecek gibi son koydugum fotodan daha ileri gitmedi lekeler c vitamininide her aksam hazilamak zor gelmeye basladi. Bu hafta cildimi dinlendircem sadece tahrisli bolgeler ve cildimdeki kuruluklar icin madecassol ve sudocerami donusumlu kullancam bi gun madecassol bi gun sudoyu geceleri surcem gunduz mutlaka gunes kremi yine. Ben haftaya yeni siparis verip c vitaminli yag ve %40 lik laktik asit almayi dusunuyorum. Laktik asitle direk peeling ve sonrasinda destek amacli glikolik asitli tonigi kullanicam nemlendirme ve bakim icin madecassola ve sudocreme devam ederim. Gelismeleri yazarim.

petunyam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2009
179
62
35
Canim ben de tonigi biraktim.cok yakiyordu.kizariklik oldu.kabuklanma da yapti.sonra exp8gment kullandim.butun kabuklari 4 gunde atti.gunduzleri yine medacassol surdum.cok iyi geldi.