Bu kişiye nasıl yaklaşmalıyım?

Bana dedi ki benden kopma olur mu.. Sen geldikten sonra ilk defa onu değil de seni merak ediyorum. İlk günler gibi aklıma gelmiyor falan. Böyle şeyler söyledi. Ama hemen sevgili olaylarına ben de girmek istemediğimi söyledim. Kalbinin biraz daha soğuması gerekiyor. En iyisi konuşmamak.
Lütuf gibi sunuyor kendisini size ama..Yani bak bak artik beni düşünüyor ne kadar da onemliyim demenizi mi istiyor! Bilemiyorum bence ask boyle olmaz! Ask bir delilik hali yani 😊 Senin ilgin hosuna gidiyor tabiki ama ask zor bu iliskide! Asksiz evliliklere karsiyim 😅

Bir vesileyle bir sohbette denk geldik tanıştık. Kendisi eski ilişkisinden birkaç aydır çıkmış biri. 1 -1.5 senelik.Fakat ilişkisi devam ederken de çok çekmiş aylarca şüpheci ilgisiz tavırları olmuş sevgilisinin. Sevgisine layık biri değilmiş anlayacağınız. Benim de onun da tek sevgilisi oldu. Yani ben bunları biz konuşmuyorken de biliyordum kendisi arkadaşın arkadaşı öyle diyebilirim.Bir şekilde konuşuyorduk bir konu hakkında seviyeli bir şekilde. Zamanla karakterimiz düşünce yapımız nerdeyse her şeyimizin birbirimize çok benzediğini gördüm kafa yapıları kısaca. Ama içinde halen eski aşkın kırıntıları var doğal olarak.Zamanla azalıyor ama halen geçmedi diyor dürüst bir şekilde. Yani bu insanı da elimin tersiyle itmek istemiyorum. Kafamdaki hayalimdeki çoğu özelliği barındırıyor. Beni de takdir ettiğini ancak şu an için öyle bir şeyin doğru olmadığını söylüyor, ben de aynı şekilde tabii ki. Beni sıkmıyor zorlamıyor. Şimdi ben ona nasıl davranacağımı yaklaşacağımı bilmiyorum. Normal arkadaşça konuşuyoruz aşırıya kaçmadık. Tavsiyeleriniz neler? Bir yanım sohbeti bitir git diyor. Diğer yanım ona zaman tanı çok sıkı fıkı olma devam ettir diyor. İyi insanı bulmuşken gitmek saçma mı olur..Yaşımıza göre olgun bireyleriz. Aramızda 3 yaş var aynı meslekten aynı şehirdeniz. Benim 2 senem var okulumun bitmesine. Bu şekilde..Bu süreç kafamı karıştırdı. Anlayışlı yorumlar bekliyorum sizlerden..
O size ne kadar yakınlık gösteriyorsa aynı mesafede durun..ne eksik ne fazla..extra bişey yapmanıza gerek yok

Iliskisi birkaç ay once biten erkek unuttum.dese de bu hikayede unuttugunu düşünmedim nedense
Eski sevgili hakkinda kötü konusmasi kizin kötü oldugu anlamina gelmez, adamın eskiyi kotuledigini gösterir
Benzer biriyle tanışmıştım ona göre kiymeti bilinmemis o da ayrılmayı secmisti sözde! Ama her laf eski sevgiliye geliyordu hatta sormustum madem cok kotuydu neden ayrilmadin diye tatmin edici cevap alamamistim sizinki de "durustce" izleri var diyor demek 🤔 yol verin gitsin net olmayan bir insanla bir yola girmeyin adamin keyfini mi bekleyeceksiniz ?

X