Bu kız gerçekten hasta!.ne yapmalıyım

Kadınla ilgili daha önce de defalarca kez, konu açmışsınız. Siz de iyilik yaparak birilerinin hayatını değiştirebileceğinizi mi düşünüyorsunuz? Bu biraz “ben fazla iyi niyetliyimden” öteye geçmiş. Baştan sevgilisi ile ilgili sizi suçlamaya çalışması, ilginizi çekmek için sevgilisini kullanması ve sürekli dram yaşaması yeterli bir neden olmalıydı.

Allah’tan eve çağırmamışsınız. Sınır kişilik bozukluğu olabilir denilmiş ama tanı koymak zaten mümkün değil, bir kişide birden fazla özellik olabilir ve bunları bilseniz bile size bir faydası olmayacak. Sadece bilin ki bu kadının profesyonel yardıma ihtiyacı var. Ailesinin de haberinin olması gerekiyor. Bir şekilde tepkinizde bir anda sizi düşman bekleyecektir, daha da depreştirecek bir harekette bulunmayın. Ailesini biliyorsanız ve tanıyorsanız onlara kızın durumu anlatın ve bunun onu yalnızlaştırdığını ve yarın bir gün daha büyük sıkıntılara neden olacağını söyleyin. Mesajlarına cevap vermeyin. Başka hesap açın ve onu kullanın.

Neden beni sevmiyorsun düşüncesini anlayamazlar. Sizi tehdit etmesinin ve size saygı duymamasının aslında en büyük neden olduğunu da ancak bir profesyonelden duyarsa anlayabilir.
Çok güzel izah etmişsiniz çok teşekkür ederim.engelledim artık.çozum olmayacağını bile bile engelledim bir ümit.geride dönemem.farklı numaradan dönüş yaparsa artık ailesine söylemek değilde kendi eşimi devreye sokacağım.ya inanın aile uyeleride çok garip.okadar ben mineldeyim dediği halde aylarca,birkez bana ulaşıp bu kız nerde demediler.kardesleri ile arası iyi değildi.ailesininde bana çok tuhaf gelen halleri olduğu için aile ile iletişime hiç geçme cesaretim yok.okadar yorduki beni kendisi ile uğraşmak istemiyorum.ailesinin bu kizdaki anormallikleri telore etmeleri ve destek olmamaları çok şaşırtıyor.çokta tanımıyorum.

Pozitif enerjiyi düşürüyorlar..çözüm odaklı değiller.inanin ne derseniz deyin yine bosanmicak ancak sizin canınızı sıkacak.cok iyi yapmışsınız.
bişey oldu mu o günden beri
rahatsız ediyorsa beni rahatsız etme savcılığa şikayet edicem seni vs diyin
bırakmazsa da edin

bişey oldu mu o günden beri
rahatsız ediyorsa beni rahatsız etme savcılığa şikayet edicem seni vs diyin
bırakmazsa da edin
Dünmesaj yazmıştı yarım bırakmıştı devamini gonderekti muhtemelen.engelledim.engelden sonra bı şok olacaktir eminim.farkli numaralardan iletişime geçer diye düşünüyorum.eger gcmezse çok memnun olacağım.

Ben bu konuyu çok yakın bir zamanda okudum ya hatırladım ama 8 ay geçti demişsiniz o kadar olmadı sanki?

İnstagraminizi derhal kapatın. Nasilsa ekli değil diye düşünmeyin çünkü gizli profilleri gösteren uygulamalar mevcut. Yani story attığınızda nerde olduğunuzu kestirebilir, akrabalarınızı stalklayabilir vs.

Sizin bunda bir sırrınizmi var bu kadar cekiniyorsunuz cunku ben sizi hatirladim siz bununla bir yere gittiniz adam vardi kavga cikti adam size vurdu biseyler olmistu galiba. Esiniz gailba ilk basta duymasin diye cok korkuyodunuz hep bu arkadasim yuzunden geldi basima hersey diyounuz. Size ozman taa dedikki bak gorusmeyi kes yuvani yikacak bu kiz normal degil dedik. Eski yeni farketmez dostlugunu icmisligini yemisligini bosver koz delirmis ailesini ara senden ciksin heryerden engelle dedik. Sizde var biseyler yani. Rahatsiz olmayin bosa bu belayi siz sardiniz bosa. Ben konulari biliyorm cunku. Macera aramayin kendinize evli bir kadinsiniz asla sevmem bu lafi ama el kapisindasiniz yani calisiyorsaniz duzgun arkadaslariniz olur isinize evinize gider gelirsiniz esinizle gezerseniz. Calismiyorsaniz yine duzgun arkadaslariniz olir evde is guc zaten boyle deli gbi arkafaslara zamaniniz kalmaz. Kendinize evinizde bir ugras bulunki kafaniz dagilsin. Gercekten esiniz cok fena patlayacak artik yani. Evli kadinin bu tarz arkadasliklarina karsiyim bu insanlar evliliklere zarar verir hic bir afam hoslanmaz yani boyle kadinlardan. Seni aldi adamin yanina goturmedimi bu. Hamgi adam bunu kabul etsin simdi sen soyle
😱Hangi adamın yanına gotirmus

Acaba benzer bir konu ile mi kariştirdiniz? Evet 8 aydır görüşmüyorum.
Böyle bir konu okuduğuma çok eminim ama hatırlayamadım. Sürekli orda burda kalıyordu bu kız en son size gelmek kabul etmemiştiniz istemiştiniz falan. Herneyse. Yazıp yazıp dursun okumadan silin kaale almayın normal değil çünkü

Sizin halinize ayri adama ayri acidim. Heryerden engelleyin rahatsizlik verirse uzaklastirma alacaginizi, bunu birisi duyarsa artik ondan korkacaklarini uzaklasacaklarini soyleyin. Belli ki takintili biri, insanlarin ondan uzaklasma fikri onu bi nebze durdurur. Ama korkmayin alttan almayin daha cok devam eder. Laftan anlayacak adam zaten bunlari yapmaz..

En iyi şey numaranızı değiştirmek ve sosyal medyadaki hesaplarınızdaki mesaj bölümlerini kapatmak

Arkadaşlar 10 yılı aşkın görüştüğüm bir arkadaşım vardı.cok sacmasapan hareketleri olsada,onun temiz kalpli olduğuna inandığım için telore ediyordum.sonra bu internet üzerinden biriyle tanisti ve bununla alakalı çok sorunları oldu.surekli ama sürekli sabah akşam,saat,zaman farketmeden,musaitmiyim degilmiyim onu anlatıp ağlıyordu.bazen oluyordu ki ben,atıyorum başka bir beş çayına gidiyorum diyelim,canım müsait olamam haberin olsun ararsan derdim,yinede arar dururdu.hele bikeresinde tam 13 kez aramıştı ve cildirmistim.bir insan bukadar anlayışsız nasıl olabilir diyordum.sınırı hiç yoktu,eşim evdeysede ısrarla konuşmak isterdi.bazen nolursun çok önemli aç diye mesaj atardı,açardım yine aynı konu.bazen hüngür hüngür aglardi ama bu adamı hiç bırakmadı.artik karşı taraftaki güvenilmez olan adamda,"istemiyorum seni"desede,sen madem istemiyordun neden benimle konuştun,hakkımı helal etmiyorum,benimle oynadin,onurumu kırdın diye destan dolu mesajlar atar,adamın arkadaşlarına bunun yaptıklarını anlatir,hatta adamı baskına gider,kavga dövüş eder, bide orada kalır sonra dönerdi.artik onun bu ilişkisi beni çok yormaya başladı,aglayarak derdini anlattığında ona psikiyatri önerdim,psikolojik destek alması için eğer psikiyatriste gitmek istemiyorsa,iyi bir psikologa gitmesi için elimden geleni yaptım.hep bir yalan dolan, bugün giderim,yarın giderim diye oyaladı gitmedi.neolur adamın yanına gitme dedikçe yine gitti,yine mesaj attı bırakmadı biturlu.adam sevmiyorum seni dedikçe,ozaman niye sevdim dedin niye kendine bağladın diye diye bağlantısını koparmadi.birgun beni aradı "sende kalabilir miyim"diye,ailesine"anne minelin yanındayım"deyip adamın yanında aylarca kaldığı için (öncesinde )çok fena tartıştık ve ben tüm bağları koparmak istedim.yine bunun destan dolusu duygusal mesajları ile ve neolur "minel beni bırakma " diye ağlaması sonucu yine arkadaşlığımız devam etti.neyse beni arayıp sende kalabilir miyim?deyince ben açıkçası istemedim.cunku en basta eşim istemiyordu.onceki vukuatlarindan dolayı.neyse ben bir iki bahane söyledim müsait değilim diye ama bı taraftanda şok oldum,bana nasıl gelmek ister diye.cunku eşimin kendisini istemediğini biliyor.bukadar arsız olabilirmi bı insan.belliki zor durumda kalacağım.neyse ben akşamına aradım nerdesin diye,sen kabul etmeyince sevdiğim adamın yanına geldim diye agladi.o adamda bambaşka şehirde yalnız.ve bu adam beni darbetti hepsi senin yüzünden beni evine kabul etseydin bunlar başima gelmicekti neden beni kabul etmedin diye bağırdı.ben şok oldum.sonra aradım açmadı dinlenmek istiyorum falan deyip beni engelledi.ya inanın engellendigime sevindim.aradan 8 ay geçti ve ben o dönemde hiç kendisini aramadım sonra engeli açıp bana beni merak etmedin diye sayfalar dolusu mesaj atmış.bende açık açık sen sınırını bilmeyen birisin beni hiç dusunmedin artık çok yoruldum diyemesaj attım.senin gibi dost olmaz olsun en ihtiyacım olduğu zaman beni bıraktın,başına gelmeyen beni anlamaz,dilerim seninde başına gelir beni anlarsın.benio adamdan çok senin sırtımdan vurman yıktı falan diye sayfalar dolusu içinde hakaret içeren yazılar yazmış.bende kendisine dedimki bak güzel arkadaşım zamanında geçirdiğimiz güzel günlerin hatrina kırıcı olmadan dostluğumuz bitsin.biz artık birbirimize iyi gelmiyoruz ben senin daima iyiliğini istiyorrum ama olmuyor yazsamda bana iyilik meleği sanıyorsun kendini ama çok kötü birisin ve benim o adamla tanismamin sebebi sensin deyince ben şok oldum.yasadiklarim hep senin yüzünden demiş.ve inanın benim o adamla tanismasinda en ufak bir rolüm olmadı,ben o bıraksın diye cirpinirken bana söylediği bu söz çok agirima gitti.neymis ben ablam internetten tanıştı evlendi mutlu demişim, o sözünden etkilenip internete girmiş.ilk defa gösterdiğinde bile sakin bu adamla görüşme güvenilir birine benzemiyor dedim ama bırakmadı.neyse benim sorunum şu.ben kendisini telefonumdan engelledim bu sefer Instagram hesabimdan sürekli durup durup sayfalar dolusu mesajlar atıyor.bunu yapan kişi ergende değil 30 yaşında bir kadın.bu bir taciz sayılmaz mı?durup durup hakaret içeren mesajlar yazıyor takipten çıktım.sadece engellemedim.engellemekten korkuyorum sebebiyse eger ulasamazsa evime kavgaya gelir falan diye aklıma geliyor.esime ulaşır tatsızlık yapar diye düşünüyorum.hic oylebirsey yaşamadım ama o sevgilisine öyle yapıyordu.tarzi bu yani.mesela adamın evinde kalıyordu bardağını tabağını hırsından kırıyor.esyasini kaybediyordu bilerek kızdığı için.inanin nezaketimi bozmuyorum ama neden engellemekten korkuyorum bilmiyorum.sanki bana ulaşamazsa zarar verecek gibi hissediyorum.bazende en fazla nekadar zarar verebilirki diyorum.kafayi bana takmış bir deli.bukadar deli olacağını tahmin edemezdim.duruyor duruyor sayfalar dolusu mesajlar atıyor.bana akıl verin ne yapayım.( Bu arada tüm yaşananlara rağmen ona karşı nefret duygum yok,uzuluyorum haline inşalalh iyi bir evlilik yapar diye de dua ediyorum,sadece benden uzak olsun ama mutlu olsun istiyorum)
Çok basit herkes kendi dilini en iyi anlar sizde onun dilinden konuşup onu manipule edin..Aman yok üzülmesin kırılmasın falan bu şahsa bunlar işlemez..
Destanlar yazıp onu rahatsız edin onun yaptıgını siz ona yapın kaçmasını saglayın ama sakın pes etmeyin..
Biz saglam olan insanlar üşenip pes ediyoruz genelde ama bu psikopatlardaki azim koltuk sevdasındaki politikacılarda bile yok.. :))onun için pes etmeden aynı onun yaptıgını ona yapın..özel manipule teknikleri oluyor yputube gibi kanallarda bunlarıda arastırıp kendinize bir yön belirleyin..
Aman ugrasılmaz değmez demeyin bu şahıs tam ugrasılası bir tip.

Gazanız mübarek olsun..:KK66:

Arkadaşlar 10 yılı aşkın görüştüğüm bir arkadaşım vardı.cok sacmasapan hareketleri olsada,onun temiz kalpli olduğuna inandığım için telore ediyordum.sonra bu internet üzerinden biriyle tanisti ve bununla alakalı çok sorunları oldu.surekli ama sürekli sabah akşam,saat,zaman farketmeden,musaitmiyim degilmiyim onu anlatıp ağlıyordu.bazen oluyordu ki ben,atıyorum başka bir beş çayına gidiyorum diyelim,canım müsait olamam haberin olsun ararsan derdim,yinede arar dururdu.hele bikeresinde tam 13 kez aramıştı ve cildirmistim.bir insan bukadar anlayışsız nasıl olabilir diyordum.sınırı hiç yoktu,eşim evdeysede ısrarla konuşmak isterdi.bazen nolursun çok önemli aç diye mesaj atardı,açardım yine aynı konu.bazen hüngür hüngür aglardi ama bu adamı hiç bırakmadı.artik karşı taraftaki güvenilmez olan adamda,"istemiyorum seni"desede,sen madem istemiyordun neden benimle konuştun,hakkımı helal etmiyorum,benimle oynadin,onurumu kırdın diye destan dolu mesajlar atar,adamın arkadaşlarına bunun yaptıklarını anlatir,hatta adamı baskına gider,kavga dövüş eder, bide orada kalır sonra dönerdi.artik onun bu ilişkisi beni çok yormaya başladı,aglayarak derdini anlattığında ona psikiyatri önerdim,psikolojik destek alması için eğer psikiyatriste gitmek istemiyorsa,iyi bir psikologa gitmesi için elimden geleni yaptım.hep bir yalan dolan, bugün giderim,yarın giderim diye oyaladı gitmedi.neolur adamın yanına gitme dedikçe yine gitti,yine mesaj attı bırakmadı biturlu.adam sevmiyorum seni dedikçe,ozaman niye sevdim dedin niye kendine bağladın diye diye bağlantısını koparmadi.birgun beni aradı "sende kalabilir miyim"diye,ailesine"anne minelin yanındayım"deyip adamın yanında aylarca kaldığı için (öncesinde )çok fena tartıştık ve ben tüm bağları koparmak istedim.yine bunun destan dolusu duygusal mesajları ile ve neolur "minel beni bırakma " diye ağlaması sonucu yine arkadaşlığımız devam etti.neyse beni arayıp sende kalabilir miyim?deyince ben açıkçası istemedim.cunku en basta eşim istemiyordu.onceki vukuatlarindan dolayı.neyse ben bir iki bahane söyledim müsait değilim diye ama bı taraftanda şok oldum,bana nasıl gelmek ister diye.cunku eşimin kendisini istemediğini biliyor.bukadar arsız olabilirmi bı insan.belliki zor durumda kalacağım.neyse ben akşamına aradım nerdesin diye,sen kabul etmeyince sevdiğim adamın yanına geldim diye agladi.o adamda bambaşka şehirde yalnız.ve bu adam beni darbetti hepsi senin yüzünden beni evine kabul etseydin bunlar başima gelmicekti neden beni kabul etmedin diye bağırdı.ben şok oldum.sonra aradım açmadı dinlenmek istiyorum falan deyip beni engelledi.ya inanın engellendigime sevindim.aradan 8 ay geçti ve ben o dönemde hiç kendisini aramadım sonra engeli açıp bana beni merak etmedin diye sayfalar dolusu mesaj atmış.bende açık açık sen sınırını bilmeyen birisin beni hiç dusunmedin artık çok yoruldum diyemesaj attım.senin gibi dost olmaz olsun en ihtiyacım olduğu zaman beni bıraktın,başına gelmeyen beni anlamaz,dilerim seninde başına gelir beni anlarsın.benio adamdan çok senin sırtımdan vurman yıktı falan diye sayfalar dolusu içinde hakaret içeren yazılar yazmış.bende kendisine dedimki bak güzel arkadaşım zamanında geçirdiğimiz güzel günlerin hatrina kırıcı olmadan dostluğumuz bitsin.biz artık birbirimize iyi gelmiyoruz ben senin daima iyiliğini istiyorrum ama olmuyor yazsamda bana iyilik meleği sanıyorsun kendini ama çok kötü birisin ve benim o adamla tanismamin sebebi sensin deyince ben şok oldum.yasadiklarim hep senin yüzünden demiş.ve inanın benim o adamla tanismasinda en ufak bir rolüm olmadı,ben o bıraksın diye cirpinirken bana söylediği bu söz çok agirima gitti.neymis ben ablam internetten tanıştı evlendi mutlu demişim, o sözünden etkilenip internete girmiş.ilk defa gösterdiğinde bile sakin bu adamla görüşme güvenilir birine benzemiyor dedim ama bırakmadı.neyse benim sorunum şu.ben kendisini telefonumdan engelledim bu sefer Instagram hesabimdan sürekli durup durup sayfalar dolusu mesajlar atıyor.bunu yapan kişi ergende değil 30 yaşında bir kadın.bu bir taciz sayılmaz mı?durup durup hakaret içeren mesajlar yazıyor takipten çıktım.sadece engellemedim.engellemekten korkuyorum sebebiyse eger ulasamazsa evime kavgaya gelir falan diye aklıma geliyor.esime ulaşır tatsızlık yapar diye düşünüyorum.hic oylebirsey yaşamadım ama o sevgilisine öyle yapıyordu.tarzi bu yani.mesela adamın evinde kalıyordu bardağını tabağını hırsından kırıyor.esyasini kaybediyordu bilerek kızdığı için.inanin nezaketimi bozmuyorum ama neden engellemekten korkuyorum bilmiyorum.sanki bana ulaşamazsa zarar verecek gibi hissediyorum.bazende en fazla nekadar zarar verebilirki diyorum.kafayi bana takmış bir deli.bukadar deli olacağını tahmin edemezdim.duruyor duruyor sayfalar dolusu mesajlar atıyor.bana akıl verin ne yapayım.( Bu arada tüm yaşananlara rağmen ona karşı nefret duygum yok,uzuluyorum haline inşalalh iyi bir evlilik yapar diye de dua ediyorum,sadece benden uzak olsun ama mutlu olsun istiyorum)
Ay bende de vardı böyle takık..sürekli sorunlarını anlatmak için arar çat kapı gelir açmazsam 10 cevapsız çağrı sonra mesaj ...çok bunalttı 3 yıl sürdü ..baktım hayatım onun sorunlarına çözüm aramakla geçiyor dedim duurrr.ufak ufak mesafe koymaya başladım mesajlarına bakmamaya sosyal medyasina yorum yapmamaya görmezden gelmeye ...bir iki dekennbenden umduğunu bulamayınca başkalarına kaydı bende kurtludum şimdi ayda yılda bir görüşüyorum oda naber nasılsın hadi görüşürüz işim var dan öteye geçmiyor..kurtuldum çok şükür dünya varmış

Son durumlar nedir minel
Kendisinin bana ulaşacağı her numarayı engelledim.instagramdan sayfalarca yazdı etti ancak engelleyerek huzura erdim.ortak bir arkadasimiz vardi fakat onunla samimi değildi en şaşırtıcı olan o arkadaşla çok samimiyet kurmaya başlamış ve çok sık arıyormuş.bazen benimle iletişim kurmak icinmi onunla samimi diye şüpheleniyorum.ortak arkadaşım geçen beni aradı minel x in annesi korona olmuş çok perişan durumda ona dua edermisin dedi.oyle garip oldum ki..yani tabiki dua ederim orası ayrı ama kendisinden haber almak dahi istemiyorum.

Kendisinin bana ulaşacağı her numarayı engelledim.instagramdan sayfalarca yazdı etti ancak engelleyerek huzura erdim.ortak bir arkadasimiz vardi fakat onunla samimi değildi en şaşırtıcı olan o arkadaşla çok samimiyet kurmaya başlamış ve çok sık arıyormuş.bazen benimle iletişim kurmak icinmi onunla samimi diye şüpheleniyorum.ortak arkadaşım geçen beni aradı minel x in annesi korona olmuş çok perişan durumda ona dua edermisin dedi.oyle garip oldum ki..yani tabiki dua ederim orası ayrı ama kendisinden haber almak dahi istemiyorum.
eyvahhhh desene yeni kurban ortak arkadaşınız.Neyse siz kurtuldunuz ona bakın

X