bu kız napmaya çalışıyo anlamıyorum kafasından geçenleri

ladylena

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2019
1.308
1.253
merhaba hanımlar. yani sinirlerim o kadar bozukki bir yandan gülüyorum bir yandanda saçma buluyorum yaşadığımı. içimi dökmek istedim. geçen bi konu açmıştım işte arkadaşım durduk yere insan içinde bozdu etti falan gibisinden. anlamda veremiyordum yaptıklarına. işte iki güzel samimi davranış görüncede ben heralde bir şeyleri büyütüyorum yanlış anlıyorum falan diye düşündüm ama saçma bi olay daha yaşadım. olay mesajlarda geçti. anlattığına göre geçen gittiğimiz bi mekanda birisi varmış bize bakıp duran. konusmus bunlar sonradan. tanıyo musun diye tipini anlattı ilk ama çıkaramadım başta. neyse sonra çocuğun fotosunu attı animsadim birden, mekanda o da vardi goz goze geldik bi ara ama silmis hafizam olayi komple. gorunce anca anımsayabildim.

zamanında cocukla instadan kısaca bi konusmamiz olmustu ve bana gore arkadasçaydı. yakın zamandada bir date app ten beğeni atmıştı bana. cocukla bi olayimiz var mi diye sorgu sual etti diye algıladıgımdan(hep o bazda soruyo cunku) soyledim ben de acikca, taniyorum cocugu gecen beğeni atmisti bana, iyi birine benziyo bi konus istersen dedim. zaten hoslandigim biri var biliyosun o yuzden baskasiylada pek konusamiyorum denesemde dedi.( hoslandigi cocukta uzakta, )kaptirma yinede ona, belki bu cocukla daha iyi anlasirsin bilemezsinki yani. yinede sen bilirsin. dedim. bencede iyi gibi ama benden buyuk hem napsam sana mı paslasam ahaha. diye saçma bi cümle kurdu. (cocukla ben 24 yasindayiz, arkadasim 21 ) kanka ilgimi cekseydi bende ona beğeni atardim eslesirdik zaten :KK70: yoksa yas benim icin kistas değil ben yeri geliyor 18liklerlede konusuyorum. diyip geçtim. o da, benimde oyle sınırda ya bakalımmm dedi, cevap yazmadım. ( bu arada genelde espri ile karışık sürekli yaşımdan, yalnız olmamdan falan dem vuruyor ve bu mesajıda iğnelemek icin attı diye algıladım)

sizce ne bu durduk yere laf çarpmalar falan ben anlamıyorum gerçekten. ne kendiyle ne hayatıyla ne iliskilenmeleri ile bi derdim yok ve olabildiğincede pozitif yaklasıyorum her seyine yanında olmaya calısıyorum.

konudan bağımsız çevremde şöyle bi algıda var hissettiriliyor yani farkındayım. tahminim şu yönde, uzun ilişkim bittikten sonra bayadır kimse yok ya hayatımda, illa biri olmalıymış gibi, yalnız kaldığım için mutsuzmuşum gibi. ya da eximi unutamamışım gibi falan düşünüyorlar. istedikten sonra birisini bulamayacakta değilim bunuda biliyorlar içten içe aslında ama anlamadıkları nokta ise ben hayattan böyle keyif alıyorum. zaten ilişki bazında yaşanabilecek bir çok iyi ve kötü şeyi deneyimledim kısacası doydum yani bu tür şeylere. ben artık kendimle olmak, kendime odaklı olmak istiyorum. geziyorum tozuyorum kimseye hesap vermiyorum istediğim saatte yatıyorum kalkıyorum istediğimi yiyorum içiyorum böylede mutluyum gayet yani. o yüzden illa birine bir ilişkiye ihtiyacımda yok. insanlar böyle mutlu olunamayacağını düşünüp, buna inanmak istemiyorlar herhalde. yani en son sabrım taşacak ve açık açık karşıma alıp herkesi bi güzel haşlayacağım o olacak.

Son düzenleme:
Önceki konularınızdan hatırlıyorum sizi.
Biraz alıngan karaktere sahipsiniz bir de bazen yanlış anlıyorsunuz. Üzerine düşündükçe olayı büyütüyor ve önemli bir sorun varmış gibi kendi kendinize düşünüyorsunuz.
Arkadaşınız laf çarpmamış geyik yapmış sadece.

ya belkide geyik yapıyor ama yeni tanıştığımız için ben alışamadım bilmiyorum yani ama diğer arkadaşlarımla niye geyik yaparken bunlara takılmıyorum. yani kızınki niye batıyo bana o zaman. kızıda seviyorum bi derdimde yok arkadaslıgımı ilerletmek istiyorum. acaba hani ben hayatıma yeni alıyorum diye mi çok gozume batıyor guvensizlikle ilgili bişey mi sizce

ya belkide geyik yapıyor ama yeni tanıştığımız için ben alışamadım bilmiyorum yani ama diğer arkadaşlarımla niye geyik yaparken bunlara takılmıyorum. yani kızınki niye batıyo bana o zaman. kızıda seviyorum bi derdimde yok arkadaslıgımı ilerletmek istiyorum. acaba hani ben hayatıma yeni alıyorum diye mi çok gozume batıyor guvensizlikle ilgili bişey mi sizce

Daha önce arkadaşlıklarınız da güvensizlik sorunu yaşadıysanız tedbirli olma amacıyla her lafını irdeliyor olabilirsiniz.

Bence siz bu arkadaşınıza takmışsınız. A dese batıyor. Ben burada bir laf sokma görmedim. Fazla alıngan davranıyorsunuz. 24 yaşta ne var?

bencede bişey yok yaşımda ama bi insan niye sürekli yaş geyiği yaparki. yani vurgulamaya çalıştığı şey senden gencim çıtırım falan mı bunu anlamaya çalışıyorum

Daha önce arkadaşlıklarınız da güvensizlik sorunu yaşadıysanız tedbirli olma amacıyla her lafını irdeliyor olabilirsiniz.

evet çok yaşadım. kendi arkadaşlarımın içini dışını biliyorum takılmıyorum o yüzden. ama şimdi bu arkadaşımın içini biliyorum diyemiyorum o yüzden gözlem altında tutuyorum sanırım kendisini

bencede bişey yok yaşımda ama bi insan niye sürekli yaş geyiği yaparki. yani vurgulamaya çalıştığı şey senden gencim çıtırım falan mı bunu anlamaya çalışıyorum
:KK70: 21 ile 24 arasında ne fark var ki öyle bir vurgu yapsın? Normal arkadaş geyiği işte hiçbir şey yok konuşmada

:KK70: 21 ile 24 arasında ne fark var ki öyle bir vurgu yapsın? Normal arkadaş geyiği işte hiçbir şey yok konuşmada

ben sanırım onu kafamda bu kişi kötü niyetli olabilir dikkat et bu kişiye olarak kodlamışım belkide gerçekten öyle biri değil. zamanında cok suistmal edildi güvenim. inanın öyle şeyler yaşadımki öğrendiğimde şok etkisi yaratan. o tür kişilern hepsini cıkardım hayatımdan ve şimdi yeni bi arkadaş edinince sistem iyi olanı tanımıyor ya heralde o yüzden beni altında bir şeyler aramaya itiyor

ilgilenmediğimi bildiği halde yaşı başı karıştırarak napsam sana mı paslasam demesi.
Bence kötü niyetli değil sadece çocuk önceden size beğeni attığı için tereddütte kalıyor ve emin olmak istiyor bu kadar. Bunu da açık açık sormuyor da espriyle karışık yapıyor. Çünkü çocuğun size öncesinde beğeni atmış olması muhtemelen içsel olarak onu rahatsız ediyor.

Ne bir laf çarpma var ne alınacak bir durum bence.

Bence kötü niyetli değil sadece çocuk önceden size beğeni attığı için tereddütte kalıyor ve emin olmak istiyor bu kadar. Bunu da açık açık sormuyor da espriyle karışık yapıyor. Çünkü çocuğun size öncesinde beğeni atmış olması muhtemelen içsel olarak onu rahatsız ediyor.

Ne bir laf çarpma var ne alınacak bir durum bence.

evet doğrusunu şimdi oturttum kafamda sonuçta arkadasımda beni tam tanımıyor nereden bilsinki huyumu (zamanında olmayan biriyle simdi hic olmaz diye dusunurum) gerçi ona ilgimi çekseydi bende beğeni atar eşleşirim demiştim ama o da bu cevaptan bu prensibimin çıkarımını yapamaz doğal olarak. sadece zamanında ilgisini çekmiyordu, peki şu an ne hissediyorsun düşünüyorsun diye açıkça sormak yerine espriyle karışık laf almak istemiş benden

laf vurdura değilde boş yapmış baya. İçten içe kızın hakkında kötü hissediyorsanız içinize sinmiyorsa hareketleri ters bir şey görmeseniz bile muhtemelen kıskanılıyorsunuzdur. Bende bazı insanlarla tanıştığımda hiç bir sorun olmamasına rağmen kötü bir enerji hissediyorum

İki arkadaşın bu senin mi olsa benim mi demesi iğrenç bir kere bu bir. Evliyken anlaşamazsanız al bunu bi de sen dene bana uymadı diyemeyecekseniz, şu aşamada da olmalı aynı hassasiyet.
Size beğeni atmış midesi alıyor, bu da yetmez gibi size de “ikram ediyor” flörtünü. Bana çok ters allahım çokkk ters.

Ayrıca bir şey hissediyorsanız vardır altında bir neden. Ben o şaka yollu laf sokmaları bilirim:) siz aman ne var derken o yenilerini ekleyecek bir gün dayanamayıp dökülür merak etmeyin, fazla vadesi olmayacak arkadaşlığınızın.

“Sana mı paslasam” lafa bak.. bana lazım olsa yüz verirdim, sen de kalsın lazım olur de+ önce sana yüründüğünü vur yüzüne bir dahakine.

Ayrıca bana da benden 2 yaş küçük olan diğer iki arkadaş(3 kişilik bir arkadaş grubuyduk) demişti ki “nasıl bir duygu evlenememek yaşın geldi ya:)” sonradan öğreniyorum ki bu ikili kuyu kazma çalışmalarına çoktannnnn başlamış:)

Yani 24 yaşa laf mı sokulur, arkadaşınmış ne var demeyin. İnsan olmayan her şeyi yapıyor

X