Bu konuda kararsızım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Akıllı ne yapacağını düşünene kadarrrrr, deli kızını da oğlunu da evlendirmiş. Sıra torununa gelmiş...
Ben akıllı değil deliyim aslında :) Bu plan işini bu forumda adını hatırlamadığım bir üyeden okumuştum aslında. Kendisi birinden hoşlanmış ve yavaş yavaş çocuğun çevresine girmiş öyle tanışmış onunla ve ilişkiye başlamışlar

Merhaba hanımlar, hemen konuya girmek istiyorum. Ben sosyal medyada sanatla ilgili sayfaları takip etmeyi severim. Bu sayfalarda, birisinin sanatsal çalışmalarını da görmüştüm. Bu kişinin bilgileri, fotoğrafı da vardı. Benim yaşlarımda, hoş bir çocuk. Sanatsal çalışmaları falan baya hoşuma gitti açıkçası. Çocuğun sosyal medya hesabı da var, ama gizli bir hesap. Ben bu çocuğa istek atıp konuşmak isterim ama bir sürü sorun var. Öncelikle hesabı gizli olduğu için hayatında biri var mı yok mu bilmiyorum. Ayrıca bu çocuk baya aktif biri, yani bir sürü sanat kuruluşlarında falan üst düzey görevleri var, öyle tam profesyonel olmasa da yine de üst düzeyde görev alan bir insan yani. Dolayısıyla ona belki de birçok kız böyle isteklerde bulunuyordur o yüzden beni pek ciddiye almaz gibi geliyor. Bu çocuk İstanbul'da yaşıyor. İşin iyi tarafı ben de normalde İstanbul'da yaşıyorum ama şu dönemlerde pandemiden dolayı İstanbul'da yaşamıyorum, üniversiteler açılırsa giderim ancak. Acaba diyorum üniversiteler açılınca İstanbul'da onun görev aldığı sanat kuruluşlarına üye olup falan öyle mi tanışmaya çalışsam? Yani bu seçenek uzun süren ve kesin olmayan bir seçenek ama sosyal medyadan ciddiye alınmama ihtimalimi göz önünde bulundurduğum için ister istemez bunu düşündüm. Peki sizce ne yapmalıyım? Sevgiler hepinize..
Canım bu kadar ince ince düşünüp kafa yormana bence gerek yok.. İçinden geldiği gibi davran ☺️ istek atıp da direk çocuğa yürüyecek değilsin sonuçta dimi 😁 Olayın akışına bırak kendini. Hem onu eklersen öğrenirsin hayatında biri var mı ya da yok mu.. Böylece kafan rahatlamış olur.. Bu kadar basit ☺️☺️

Ben akıllı değil deliyim aslında :) Bu plan işini bu forumda adını hatırlamadığım bir üyeden okumuştum aslında. Kendisi birinden hoşlanmış ve yavaş yavaş çocuğun çevresine girmiş öyle tanışmış onunla ve ilişkiye başlamışlar
Oysa ki aşk tesadüfleri severdi be bacım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X