Bu leke nedir, bilen var mi?

Salon Kadini

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2023
5.736
14.578
Yaklasik 3 ay once toplu igne basi kadar kirmizi bir leke cikti sol ayak bilegimin 1 karis yukarisinda.

Ciktiginda 2-3 gun kasima ihtiyaci duymayacak kadar bir kasinti eslik etti, sonra kasinti tamamen kesildi.

Zamanla bu leke bozuk para buyuklugune ulasti ve oyle duruyor.

Hafif kabarik, kuru, kasintisiz, acisiz bir leke koyu pembe ama kirmizi degil.

Daha once zona gecirmisligim var, zona olmadigina eminim o yuzden. Fikri olan var mi?

Eklentiler

• 20240523_015226.jpg
    20240523_015226.jpg
    65,5 KB · Görüntüleme: 422
Böcek ısırmış olabilir mi? Geçen sene yaz aylarında aynı fotoğrafta attığın gibi bir durum bende de vardı, doktora gittiğimde değişik türde bir böceğin ısırdığını söylemişti.. Evi ilaçlattım tekrarlamadı bir daha..

Böcek ısırmış olabilir mi? Geçen sene yaz aylarında aynı fotoğrafta attığın gibi bir durum bende de vardı, doktora gittiğimde değişik türde bir böceğin ısırdığını söylemişti.. Evi ilaçlattım tekrarlamadı bir daha..

Yok isirik olsa kasinirdi, bocegin zehirinden oturu, bir de buyumezdi ya da 3 ay kalmazdi herhalde. Bilemedim ki :eek:

Google gorsellerde arattigimde numuler egzama diye birseye benziyor ama o kasintiliymis, ben de kasinti yok. Ne bileyim cogalmiyor, daha fazla buyumuyor, oylece duruyor.

X