Bu nasıl kader.

Kötü bir ayrılık yaşamış. Sonra bu nişanlısıyla tanışmış aynı yerde çalışıyorlar) hayatımda bir kişi oldu o da öldü demiş. Sonra face nişan attığı öğrenmiş. Nişan attığı kişi de aynı işyerinden bir kızmış. Bu kız da evli erkeklerle beraber olan biriymiş. Nişanlım...
Ay yok anlatamayacağım 😄😄😄 dallas mübarek
Ahahahah iyice kafam karıştı : )

Bence eski sevgilinin ölmesi falan uydurma. Böyle adamlar hep bi acıtasyonla gelir ki yeni av ona acısın bi türlü ayrılamasın. Kendini o kadar mükemmel tanıtmış ki ek işler takvalar falan aile arasındaki uçurum bile göze çarpmamış. Bu kadar hızlı sürede nişanı ancak bu tür oyuncular becerebilir. Ona karşı hassas olabilirsiniz ama zannettiğiniz gibi biri olmama ihtimali yüksek, ailesi de aynı şekilde. Acıların cocuğunu oynayanlar çok da sağlam papuç olmuyo genelde, Kanmayın.

Film gibi bişey yaşadım bugün. Aklım durmuş durumda. 34 yaşındayım. Çok kötü bir ilişkiden çıktım ömrümde ilk defa psikoloğa gittim darmadağın oldum. Adamın beni sömürdüğünü biliyordum ama çok sevdiğim için vazgeçemiyordum. Sonunda sağlam durup ilişkimi bitirdim. 15 gün sonra kadar arkadaşlarım biri var dediler tanıştıralım niyeti ciddi falan. Tamam verin numaramı dedim. Tanıştık, 3 gün sonra buluştuk, 2 gün sonra sevgililer günü, 2 gün sonrada harika bir yemek eşliğinde evlilik teklifi. Bir hafta sonra annesigil geldi 10 gün sonra soruşturmadan mükemmel sonuçlar alındı ve nişan. Hepsi bir ay içinde oldu. Herkes bu ne hız dediler bazıları destekledi hayırlı işi uzatmamak lazım dedi bazıları acele ediyorsunuz dedi. Ben sadece mantık olarak baktım. Benim iki üniversite diplomam var o lise mezunu. Ama her ikimizde kitap okumayı çok seviyoruz. 3 koli kitabı var ve hepsini okumuş. Aynı mesleği yapıyoruz.aslında üstünlük takvada dır ama biz lüks bir apartman dairesinde otururken onlar gecekondu tarzı Bi evde oturuyorlar. Ama aileler denk.pırlanta gibi bir ailesi pamuk şeker gibi annesi var. Neyse uzatmayayım.kendimi ona layık görmedim hiç. Çünkü ben sevgilileri biriyim ama o sadece bir kızı sevmiş elini bile sürmemiş kız hasta imiş zaten askerliğini kız için ertelemiş kız ölünce askere gitmiş gelmiş işe girmiş....
İkinci aşama başlıyor kaderimizin.
Ben okulları bitirdim atanamadım büyük bir kurumda taşeron olarak başladım işe.dairede çay ve temizliğe bakan bir kız vardı. Benim mesleğime çok imreniyordu ama lise diploması yoktu.yapabilirsin diye destekledim gaz verdim kaydını yaptırıp matamatik çalıştırdım.ama pek erkek meraklısı bişeydi. Benim iş arkadaşlarımın hepsi facesinde ekli idi ve numaraları vardı bende olmayanların bile. Birgün erkek arkadaşım internette bu kızla yazışıyordu diğer arkadaşımı sesledi beraber yazıp dalga geçtiler.çocuğu uyardım evli olduğunu diyeceğim dedim biliyor dedi. Hemen kızı arayıp öğlen yanıma gel dedim. X evli haberin olsun dedim biliyorum dedi. Bende o kızla muhabbeti kestim ayarımda olmadığı için herkes tarafından tanınan biri oldu artık. Neyse konuşmuyoruz ama nişanlandğını, nişandan birgün sonra nişan attığını duydum. Gereksiz kimbilir çocuk nasıl üzülmüştür dedim. Bu arada dairede diğer temizlikçi çocukla ki oda evli ilişkisi var bu kızın. Nişan attığı Çocuk garsonluk yapıyor tenezzül etmedi herhalde diye düşündüm. Gözü yükseklerde idi Çünkü bizim erkek arkadaşların hepsini sıradan geçirdi bizim mesleğe karşı zaafı var kızın. Derken kız lise diplomasını aldı çalıştı çabaladı bizim mesleği yapmaya başladı.

Tekrar bana döneyim. Nişanlandım. Nişanlımı insan olarak çok sevmeme rağmen 34 yıl boyunca hayalini kurduğum bir değildi. Ama pırlanta gibi bir kalbi dört dörtlük karakteri vardı. Nikah kıyılırken aşık değildim. Zamanla severim diye düşündüm. Çünkü yaşım geçiyor anne olma şansım azalıyor ve hep saçma sapan insanlar bana yaklaşmaya çalışıyordu.
Neyse nikah kıyıldı. Bir bakışını sevdim bir duruşunu bir ilgisini falan filan sevmeye başladım. Sırılsıklam aşık değilim ama öpüşürken iğrenmiyordum en azından elimi tutması sarılması huzur veriyordu.azar azarda olsa üzsrlerine düşen tüm görevleri yapıyorlardı. Ek iş olarak garsonluk yapıyor için sinmesede helalinden para kazanıyor diye gururlanıyordum.ailem deyim yerindeyse ölüp bitiyor ona karakteri sağlam. Diğer iki dünür den sonra bu aile bize ödül gibi geldi. Ama şuan herşey alt üst oldu. Nişan atmıcam ama mutsuzum sebebleri şunlar
1.nişanlımın kaderi hiç gülmemiş
2.aşalığık bir kızla nişan yapmış ve o kız bunu küçümseyerek nişan atmış
3.nişanlım benimle tanıştığında aynı kurumda çalıştığımızı biliyordu o kızla. Aynı mesleği yaptığımızı biliyordu bilerek isteyerek istetti beni. Belkide o kıza karşı nispet için
4.okızla ilişkim yok. Ama kurumda biz iki guruba ayrıldık. Bizim gurubun kızları temiz işinde gücünde, karşı gurubun kızları evli adamlarla çıkan müdürlere yalakalık yapan işleri yolunda giden düşmanlarım. ve o kız o gurubun kızları ile dost.beni reklam edecekler öğrendiklerinde
Kızlar nasıl bir yol izliyeyim yardım edin :KK43:
[/QUOT
Matematik öğrettiğiniz kız eşinizin eski nişanlısıymış
Siz bunu bilmiyodunuz herşey bi tesadüf
Öylemi ben sadece bunları anlaya bildim
Karman çorman anlatmışsın

Matematik öğrettiğiniz kız eşinizin eski nişanlısıymış
Siz bunu bilmiyodunuz herşey bi tesadüf
Öylemi ben sadece bunları anlaya bildim
Karman çorman anlatmışsın

2 üniversite diplomasıyla nasıl ''matamatik'' yazılıyor, hatta nasıl böyle bir paragraf yazılabiliyor ya? 1 ay içinde evlenmek karşınızdaki kim olursa olsun bir hatadır. üstelik siz aşık olmamışsınız, ee o da aşık olmamış olabilir. ikiniz de kötü ilişkiden çıkıp nispet için başkasıyla evlenmişsiniz gibi olmuş.

2 üniversite diplomasıyla nasıl ''matamatik'' yazılıyor, hatta nasıl böyle bir paragraf yazılabiliyor ya? 1 ay içinde evlenmek karşınızdaki kim olursa olsun bir hatadır. üstelik siz aşık olmamışsınız, ee o da aşık olmamış olabilir. ikiniz de kötü ilişkiden çıkıp nispet için başkasıyla evlenmişsiniz gibi olmuş.
2 universitede de Matematik ve Turkce ogretmedilerse demek 😁 Valla ben de o noktaya takildim da linc yerim diye yazmadim 😄kitap okuyan insan nasil paragrafin varligindan bihaber olur onu da anlamiyorum 🙄

Okudum ve üç noktanın üstünde duracağım:
1) mesleğin nedir, bunu merak ettim.
2) eğitim denksizliği var ama 3 koli kitap okumuş demişsin. Bununla ne demek istediğin anlaşılmıyor. Çalışma odamda yaklaşık 3,000 adet kitap var. O yüzden üç kolide kaç kitap olur maximum bilirim, 180 gibi.. zaten bir insan hayatında bir zahmet bu kadar kitap ta okumuş olsun. Yani üç koli kitaptan kafanda bir yerlere varmak istiyorsan, bu pek doğru bir önerge değil.
3) insanlar seni ne diye reklam edecekler, bunu da anlamadım.

Film gibi bişey yaşadım bugün. Aklım durmuş durumda. 34 yaşındayım. Çok kötü bir ilişkiden çıktım ömrümde ilk defa psikoloğa gittim darmadağın oldum. Adamın beni sömürdüğünü biliyordum ama çok sevdiğim için vazgeçemiyordum. Sonunda sağlam durup ilişkimi bitirdim. 15 gün sonra kadar arkadaşlarım biri var dediler tanıştıralım niyeti ciddi falan. Tamam verin numaramı dedim. Tanıştık, 3 gün sonra buluştuk, 2 gün sonra sevgililer günü, 2 gün sonrada harika bir yemek eşliğinde evlilik teklifi. Bir hafta sonra annesigil geldi 10 gün sonra soruşturmadan mükemmel sonuçlar alındı ve nişan. Hepsi bir ay içinde oldu. Herkes bu ne hız dediler bazıları destekledi hayırlı işi uzatmamak lazım dedi bazıları acele ediyorsunuz dedi. Ben sadece mantık olarak baktım. Benim iki üniversite diplomam var o lise mezunu. Ama her ikimizde kitap okumayı çok seviyoruz. 3 koli kitabı var ve hepsini okumuş. Aynı mesleği yapıyoruz.aslında üstünlük takvada dır ama biz lüks bir apartman dairesinde otururken onlar gecekondu tarzı Bi evde oturuyorlar. Ama aileler denk.pırlanta gibi bir ailesi pamuk şeker gibi annesi var. Neyse uzatmayayım.kendimi ona layık görmedim hiç. Çünkü ben sevgilileri biriyim ama o sadece bir kızı sevmiş elini bile sürmemiş kız hasta imiş zaten askerliğini kız için ertelemiş kız ölünce askere gitmiş gelmiş işe girmiş....
İkinci aşama başlıyor kaderimizin.
Ben okulları bitirdim atanamadım büyük bir kurumda taşeron olarak başladım işe.dairede çay ve temizliğe bakan bir kız vardı. Benim mesleğime çok imreniyordu ama lise diploması yoktu.yapabilirsin diye destekledim gaz verdim kaydını yaptırıp matamatik çalıştırdım.ama pek erkek meraklısı bişeydi. Benim iş arkadaşlarımın hepsi facesinde ekli idi ve numaraları vardı bende olmayanların bile. Birgün erkek arkadaşım internette bu kızla yazışıyordu diğer arkadaşımı sesledi beraber yazıp dalga geçtiler.çocuğu uyardım evli olduğunu diyeceğim dedim biliyor dedi. Hemen kızı arayıp öğlen yanıma gel dedim. X evli haberin olsun dedim biliyorum dedi. Bende o kızla muhabbeti kestim ayarımda olmadığı için herkes tarafından tanınan biri oldu artık. Neyse konuşmuyoruz ama nişanlandğını, nişandan birgün sonra nişan attığını duydum. Gereksiz kimbilir çocuk nasıl üzülmüştür dedim. Bu arada dairede diğer temizlikçi çocukla ki oda evli ilişkisi var bu kızın. Nişan attığı Çocuk garsonluk yapıyor tenezzül etmedi herhalde diye düşündüm. Gözü yükseklerde idi Çünkü bizim erkek arkadaşların hepsini sıradan geçirdi bizim mesleğe karşı zaafı var kızın. Derken kız lise diplomasını aldı çalıştı çabaladı bizim mesleği yapmaya başladı.

Tekrar bana döneyim. Nişanlandım. Nişanlımı insan olarak çok sevmeme rağmen 34 yıl boyunca hayalini kurduğum bir değildi. Ama pırlanta gibi bir kalbi dört dörtlük karakteri vardı. Nikah kıyılırken aşık değildim. Zamanla severim diye düşündüm. Çünkü yaşım geçiyor anne olma şansım azalıyor ve hep saçma sapan insanlar bana yaklaşmaya çalışıyordu.
Neyse nikah kıyıldı. Bir bakışını sevdim bir duruşunu bir ilgisini falan filan sevmeye başladım. Sırılsıklam aşık değilim ama öpüşürken iğrenmiyordum en azından elimi tutması sarılması huzur veriyordu.azar azarda olsa üzsrlerine düşen tüm görevleri yapıyorlardı. Ek iş olarak garsonluk yapıyor için sinmesede helalinden para kazanıyor diye gururlanıyordum.ailem deyim yerindeyse ölüp bitiyor ona karakteri sağlam. Diğer iki dünür den sonra bu aile bize ödül gibi geldi. Ama şuan herşey alt üst oldu. Nişan atmıcam ama mutsuzum sebebleri şunlar
1.nişanlımın kaderi hiç gülmemiş
2.aşalığık bir kızla nişan yapmış ve o kız bunu küçümseyerek nişan atmış
3.nişanlım benimle tanıştığında aynı kurumda çalıştığımızı biliyordu o kızla. Aynı mesleği yaptığımızı biliyordu bilerek isteyerek istetti beni. Belkide o kıza karşı nispet için
4.okızla ilişkim yok. Ama kurumda biz iki guruba ayrıldık. Bizim gurubun kızları temiz işinde gücünde, karşı gurubun kızları evli adamlarla çıkan müdürlere yalakalık yapan işleri yolunda giden düşmanlarım. ve o kız o gurubun kızları ile dost.beni reklam edecekler öğrendiklerinde
Kızlar nasıl bir yol izliyeyim yardım edin :KK43:
Çok karışık olmuş canım ya.Senin ders calıştırdığın kızmıymış nişanlısı?

Evet nişan attım deseydi kabul ederdim onun gibisini bulamam ama yalan söyledi bana

“Onun gibisini bulamam ..” mı?

Yok, gerçekten bir yerlerde ciddi hata yapıyorsun.
Bunun dışında da bir büyüğün sıfatı ile tavsiyem olacak sana..
Başkalarının yaşantılarını irdelemek hele ki onlar hakkında yargılarda bulunmak sana bu hayatta hiçbir artı getirmeyeceği gibi bu alışkanlığından dolayı ileride zarar bile görebilirsin.

Bugün öğrendim yanıma geldi açıkladı. Şöyle oldu facesine girdim engel listesine girdim bu kızı gördüm sordum. Akşam iş çıkışı geleyim konuşalım dedi anlattı. Şimdi arıyor yazıyor cevap vermek içimden gelmiyor. Yüzü gülmemiş çocuğun canını sende yakma diyorum ama soğudum bir saate sanki
Bi laf vardır acıma yetime diye... ayrıca yaşın geçerse geçsin kalbin kıpır kıpır değilse tek başına kalmanı tavsiye ederim

Adamın üç koli kitabı var ama sizinle aynı yerde çalışan eski nişanlısını anlatmıyor

İnsan açığa çıkar diye korkar yine anlatır

Aynı yerde çalışıyorsunuz düğününüze çağırıp orada karşılaşsaydınız ne olacaktı acaba

Bir de ek iş garsonluk yapıyor vs asıl işi ne
kız lise bitirdi bizim meslek havalı diyorsunuz nedir meslekler Cidden merak ettim belki biz de sektör değiştiririz
Onu Bende merak ettim ciddi anlamda. Millet çat diye yükseliveriyor.

Aynen ben de K Kuf a katılıyorum. Siz nişanlınızın nasıl olur da bu kızla nişanlanır'a takılmışsınız. Zaten nişanlınızı kendinize layik görmüyorsunuz bir de üstüne bahsettiğiniz kızla bir ilişkisi olmuş. Bu da tuzu biberi olmuş yani.
Bence hiç uzatmayın ve ayrılın - zaten anladığım kadarıyla çok da sevmiyorsunuz. Ne gerek var - gerçekten seveceğiniz birisi çıkar karşınıza muhakkak. Kısmet bu. Bazı şeylerin zor olmasının bir sebebi var çünkü.

Bu arada lütfen yanlış anlamayın ama hiç 2 üniversite bitirmiş birisi gibi değilsiniz. Yazım şekliniz ve kullandığınız kelimeler............ Bir de nişanlınız lise mezunu diye kendinize layik görmüyorsunuz.... Bu anlattıklarınızda bir gariplik var ama hadi bakalım.

Hala mesleğinizi soylemediniz çok merak ettim gerçekten. Birde bu nasil kader diye yakiniyorsunuz uzuluyorsunuz insanlar annelerini babalarini kaybediyor bu kadar acindirmiyor.. 1 ay tanimayla nasil bu kadar iyi olduğunu düşünüyorsunuz? Ilk basta yazdiginiz iliskiniz de bi karisik geldi.. Birde isyerinde kimseden mi duymadiniz onlarin daha önce nisanlandigini

X