Bu rengi elde edebilirmyim ?

ChiRKinsHeyy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2008
55
0
image-A76A_4970F5E3.jpg

Bu renk nedir arkadaslar. Elde boyamayla nasıl elde edebilirim.? Saçlarım şuan karamel ama baya akmış vaziyette ..

B

beyazoje

Ziyaretçi
saçların koyu bi renkse açık küllü kumralda bu rengi elde edebilirsin ama aralarına sür:KK66:açık renkte saç sarımsı olur açık küllü yprsan

ChiRKinsHeyy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2008
55
0
saçların koyu bi renkse açık küllü kumralda bu rengi elde edebilirsin ama aralarına sür:KK66:açık renkte saç sarımsı olur açık küllü yprsan

Çok koyu değil saçlarım bazı yeleri sarı gibi değişik bi renk nasıl tarif edecegimide bilmiyorum ama .. Koyu bi renge boyamam gerekmezmi bu renk iicn ?

clochette

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2009
866
2
bana bu renk sanki kolestonun altin kumral diye bi rengi var oymus gibi geldi uc sene once kendi sacimi boyamistimda o halime cok benziyo benim saclarim siyah sayilirdi ustune onu boyayinca boyle bisey cikmistiopuyorumnanaktan

Akasha

BiR İmTiHaNdIr AşK...
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2009
1.258
246
32
ben de çok beğendim , çok hoş bir renk.. ama sanıırm henüz ne renk olduğu belli değil, nasıl elde edebileceğimiz..

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 01-12-2021

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 222 gün kaldı.

Bebeğiniz dokunmalara karşı refleks gösteremeye başladı. Artık bir nesne bebeğinizin kafasına dokunursa, bebeğiniz dönecektir. Bebeğinizin iç kulağında vücut denge sistemini sağlayan yarım daire kanalları oluşmaya başladı. Bebeğinizin dış kulağı şekillenmeye devam ediyor. Bebeğinizin erken kaydedilebilir beyin dalgaları oluşmaya başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın